Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By KisMuck

Téma: Érdekes póker partik - 2021. 02. 23

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2021. 02. 23

    Lapok:
    Játék: NLHE Cash Game Parti
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: UTG
    Kis vak: $0.10
    Nagy vak: $0.25

    NL25-as 6-max asztalnál ülsz. UTG pozícióban J,T lapokat kapsz és 2.5 bb-vel nyitsz. Az emelésedre BB (átlagos regulárnak tünik kevés hand alapján) pozícióban ülő ellenfeled megad. Flopra T Q T lapok érkeznek. Az ellenfeled checkel, amire 2/3 potot betelsz, BB megad. Turnre újabb T érkezik, ahol ismét 2/3 pot-ot betelsz amit az ellenfeled újra megad. A riverre 4 lap érkezik ahol a BB checkel. Rajtad a sor mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2020. 05. 06.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Hat, all in biztos nem

  3. #3
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Az én gondolatom az volt, hogy a harmadik 10-es után újra megadhat flushdraw-val a turnön mert nem hiszi hogy ez javított bármit is rajtunk és a flush-ra oda is ér a riveren. Riveren flush nem betel és egy Allin-t sem adna meg, de overbetet talán mert blöffnek tűnhet. Medium pocket pair sem ad meg overbet allin-t hiszen nálunk bőven lehet QA, QK, QJ, vagy nagyobb pár. Nagy párra preflop 3betelt volna valószínűleg.

    Emellett pot oddsot is kell nézni: 30-at megadni hogy chopchop legyen azaz nyerjen 3dollárt, azaz 90%-ban kell jól dönteni (esetleg nyerjen 6 dollárt azaz 80%-ban) az túl alacsonynak tűnik.

    Valaki kompetens leírhatná ha ez rossz gondolatmenet.
    Utoljára módosítva: hokuszpoker által: 2021. 02. 24. 22:02

  4. #4
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet hokuszpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az én gondolatom az volt, hogy a harmadik 10-es után újra megadhat flushdraw-val a turnön mert nem hiszi hogy ez javított bármit is rajtunk és a flush-ra oda is ér a riveren. Riveren flush nem betel és egy Allin-t sem adna meg, de overbetet talán mert blöffnek tűnhet. Medium pocket pair sem ad meg overbet allin-t hiszen nálunk bőven lehet QA, QK, QJ, vagy nagyobb pár. Nagy párra preflop 3betelt volna valószínűleg.

    Emellett pot oddsot is kell nézni: 30-at megadni hogy chopchop legyen azaz nyerjen 3dollárt, azaz 90%-ban kell jól dönteni (esetleg nyerjen 6 dollárt azaz 80%-ban) az túl alacsonynak tűnik.

    Valaki kompetens leírhatná ha ez rossz gondolatmenet.
    Ez NAGYON rossz gondolatmenet.
    szroli likes this.

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Csak is ALLIN.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Overbet szerintem hamarabb callol, mint egy all in

  7. #7
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Köszi KisMuck vagy szroli, leírod hogy miért? Igy lehet tanulni ha egy nálam jobb (és én csak hobbista vagyok) elmagyarázza a jó gondolkodást.

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet regie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Overbet szerintem hamarabb callol, mint egy all in
    Szerintem meg 1BB-t még hamarabb!

  9. #9
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet hokuszpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az én gondolatom az volt, hogy a harmadik 10-es után újra megadhat flushdraw-val a turnön mert nem hiszi hogy ez javított bármit is rajtunk és a flush-ra oda is ér a riveren.
    Átlagos reg nem fog FD/OESD-vel megadni a turn-n.

    Idézet hokuszpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Riveren flush nem betel és egy Allin-t sem adna meg, de overbetet talán mert blöffnek tűnhet. Medium pocket pair sem ad meg overbet allin-t hiszen nálunk bőven lehet QA, QK, QJ, vagy nagyobb pár. Nagy párra preflop 3betelt volna valószínűleg.
    Nem lesz flush riveren. Az ellehfél range-e Qx/PP(99-22).

    Idézet hokuszpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Emellett pot oddsot is kell nézni: 30-at megadni hogy chopchop legyen azaz nyerjen 3dollárt, azaz 90%-ban kell jól dönteni (esetleg nyerjen 6 dollárt azaz 80%-ban) az túl alacsonynak tűnik.
    Hogy mi, micsoda? Ezt itt teljesen nem értem, de lehet mert nem vagyok elég kompetens.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Olyan oddsot kell adni neki, ami chop potban épp hogy nem mutat neki nullát es szerintem az az overbet lesz , nem az all in , de végülis szinte édes mindegy hogy melyiket lepjuk meg.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •