Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (66) összesen
Like Tree67Likes

Téma: Egy teljesen új éra jöhet az online pókerben a nyerő regular játékosokra

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sok játékost csalogatnak exclusive challenge-el. Ott van a challenge-ek között. El kell indítani. Persze csak,ha jár. Ezt is "pofára" osztják. Többnyire 40% rb-nek felel meg.
    Nekem 60% körüli rb rémlik a SNE-re.
    Ja értem, belépek már hátha az SN sztem 40% körül volt, az SNE valóban 60% körül.

  2. #22
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Karcsi... eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocsanat, hogy le mertem irni a velemenyem es az nem egyezik a tieddel, az en hibam, hogy azt hittem, lehet mas elkepzelese az embernek a dolgokrol, de mostmar, hogy idebofogtel egy lehulyezest, belatom igazad van. Kosz, hogy jottel
    Lehet más véleményed,de ha hülyeségeket beszélsz nem baj,ha jelzi valaki,ugye? Voltál fő állású pókeres,aki komolyan veszi a melót? Hidd el,hogy nem egy fáklyásmenet. Full bukók szokták ezt mondani,aki azt hiszi,hogy ő kibaszott jó ebben a játékban és csak szerencsétlen,de egy pot oddsot sem tud kiszámolni,mert minek az meg nem érti mire is való. Ha azt hiszed,hogy ez abból áll,hogy leülsz és kattintgatsz napi 2 órát,akkor nagyon tévedsz! Igenis vért kell lassan izzadni,hogy tisztességes pénzt keress ezzel a játékkal.

    (A válaszom nagy része az első hsz-edre válasz,de nem formázom már át)

  3. #23
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet forexnub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja értem, belépek már hátha az SN sztem 40% körül volt, az SNE valóban 60% körül.
    Bocsi én néztem el,azt hittem SNE-ről beszélünk.

  4. #24
    Tag bostef avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 12.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    "Igenis vért kell lassan izzadni,hogy tisztességes pénzt keress ezzel a játékkal."
    Erről nekem nem szólt senki.

    De most hogy már nem hiszek annyira magamban, biztos 3adolódik az órabérem. Kéne már az a 2. mentál podcast, hátha megint annyit lehetne fejlődni belőle. Wudan majstró hátha megint mondana vmi okosat.
    Utoljára módosítva: bostef által: 2021. 02. 26. 08:04
    ____
    | / |
    |/ 0
    |
    |
    |
    |_

  5. #25
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 08.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Nem is értem, hogy hová tűnhetett a cikkből az igazság terme, az online póker megmentője, a jövő, a kínai messiás, a 600% növekedés megtestesítője, USA meghódítója.

    Kérem pótolni a hiányosságot. Vagy itt, vagy a következő cikkek valamelyikében.
    bostef likes this.

  6. #26
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet bostef eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Arról van esetleg infója az okosabbaknak- elsődlegesen a staffnak, de más hsz is érdekel-, hogy ez hogyan működik a gyakorlatban?
    Tegyük fel van a GG hálózatban 2számlája heronak, a limit egyik lenagyobb nyerőjeként zárolják a számláját és a pénzét kifizetik, mert nem csalt. Pl Betkingsen. Tudja használni / tud új számlát regisztrálni ezután GGpokerre?
    A BetKings skin tavaly teljesen egybe olvadt a GGPoker skinnel, a rendszerük teljesen azonos, így akkor sincs már lehetőség mindkét terembe regisztrálni, ha nem tiltottak ki.

    A Natural8 viszont tőlük független skin, itt alapvetően lehet számlád egy GG/BetKings számla mellett.

    Viszont a GG hálózatban a bannolások/zárolások általában a hálózat szintjén történnek, így gyakorlatilag nincs lehetőség az ilyesmit "átregisztrálással" megkerülni.

    Idézet bostef eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vagy mondjuk Ipokeren banolják betfairről, akkor az egész hálózatban érvényes ez?
    Az iPokernél jóval lazább a különböző skinek közti kapcsolat, azonban a bannolások/zárolások itt is a hálózat szintjén történnek, így itt sem javasolnánk ilyesmit.

    Idézet bostef eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Van info megosztás a termek között? előfordulhat, hogy mondjuk ha GG-ről kitiltanak,akkor esetlegesen más hálózatok, akivel információ-megosztási megállapodásuk van is ezt csinálják?
    Nincs tudomásunk róla, hogy lenne ilyen jellegű együttműködés különböző hálózatok vagy különböző hálózatokhoz tartozó termek közt.
    bostef likes this.

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Nem értem az egészet, fordítva ülnek a lovon teljesen .. az új játékosoknak vonzóvá kell tenni a pókert, ez 1részt a reklámok formájában kéne megvalósuljon ami abszolult nincs pl a TVben a másik pedig vmiféle jövőkép, hogy miért érdemes pókerezni. Emlékszem 13 éve azért kezdtem el ezt az egészet mert fishként arra gondoltam, hogy húú majd 100on meg 200on micsoda rakebackek vannak már abból milyen jól megleszek .. arról nem is beszélve, hogy hányszor kihullottam volna a rendszerből ha egy zsíros rakeback nem hozta meg volna minden hónapban a kedvem, h újrapróbáljam. Új embereket bevonzani és bentartani hogy akarnak a termek, ha az a jövőkép, hogy nem vagy kívánatos személy hacsak nem agyatlan módon bukod befele a pénzt ?Nyerő vagy.. akkor bannolunk.. Vagy azt hiszik, h a mobiltelefonok világában nem létezik jobb szórakozás mint egyfolytában csak befizetni ? És persze emiatt csökken a forgalom, egyre kevésbé vonzó a póker bárkinek is .. És nekem senki ne mondja, hogy az RB megszüntetés az jót tesz a pókernek, mert nem . A termeknek a tortából büdös adni a játékosok felé mondjuk 25%ot mindenfélére hivatkozva , csakhogy így hogy nem vonzó senkinek sem már a póker hiába övék az egész torta ha az a régi tortához képest már csak 10ed annyi . A fisheket az rb tartja bent részben és az is ad vmiféle jövőképet, hogy miért érdemes esetlegesen foglalkozni ezzel
    Feriboyslimshady likes this.

  8. #28
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet bostef eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Igenis vért kell lassan izzadni,hogy tisztességes pénzt keress ezzel a játékkal."
    Erről nekem nem szólt senki.

    De most hogy már nem hiszek annyira magamban, biztos 3adolódik az órabérem. Kéne már az a 2. mentál podcast, hátha megint annyit lehetne fejlődni belőle. Wudan majstró hátha megint mondana vmi okosat.
    Azért nem szólt neked senki,mert te más kategória vagy! Létezel te a top szinten és a következő már csak a talpadat szagolhatja. Legalábbis szerinted. Burkoltan levezetted már ezt párszor itt nekünk! Na persze no name mögé bújva meg lehet ez tenni. Nemrég belebukott itt a sok kamuba egy ilyen mindenkit szarba vevő arc. Nehogy veled is megessen! Gl
    bostef likes this.

  9. #29
    Fanatikus tag Smasszer avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 27.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet Gordon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem az egészet, fordítva ülnek a lovon teljesen .. az új játékosoknak vonzóvá kell tenni a pókert, ez 1részt a reklámok formájában kéne megvalósuljon ami abszolult nincs pl a TVben a másik pedig vmiféle jövőkép, hogy miért érdemes pókerezni. Emlékszem 13 éve azért kezdtem el ezt az egészet mert fishként arra gondoltam, hogy húú majd 100on meg 200on micsoda rakebackek vannak már abból milyen jól megleszek .. arról nem is beszélve, hogy hányszor kihullottam volna a rendszerből ha egy zsíros rakeback nem hozta meg volna minden hónapban a kedvem, h újrapróbáljam. Új embereket bevonzani és bentartani hogy akarnak a termek, ha az a jövőkép, hogy nem vagy kívánatos személy hacsak nem agyatlan módon bukod befele a pénzt ?Nyerő vagy.. akkor bannolunk.. Vagy azt hiszik, h a mobiltelefonok világában nem létezik jobb szórakozás mint egyfolytában csak befizetni ? És persze emiatt csökken a forgalom, egyre kevésbé vonzó a póker bárkinek is .. És nekem senki ne mondja, hogy az RB megszüntetés az jót tesz a pókernek, mert nem . A termeknek a tortából büdös adni a játékosok felé mondjuk 25%ot mindenfélére hivatkozva , csakhogy így hogy nem vonzó senkinek sem már a póker hiába övék az egész torta ha az a régi tortához képest már csak 10ed annyi . A fisheket az rb tartja bent részben és az is ad vmiféle jövőképet, hogy miért érdemes esetlegesen foglalkozni ezzel
    Én azt érzem, hogy úgy vannak vele a pókertermek, hogy facsajunk ki minél többet ebből a sztoriból amíg lehet. Csak azt nem értem, hogy miért bal****kodnak? Miért nem lehetett volna mondjuk évekkel ezelőtt már, a szegregációval erőlködő országokat tájékoztatni arról hogy jobban járna mindenki ha nagyobb poolhoz tartoznának? Persze laikus vagyok a témában aztán lehet, hogy tévedek. De emlékszem, hogy 2013 körül még simán 200k player volt online hétköznap délután, most meg talán hétvégén este néha, ha van egy komolyabb MTT series. (pokerstarson)

  10. #30
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Idézet Gordon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem az egészet, fordítva ülnek a lovon teljesen .. az új játékosoknak vonzóvá kell tenni a pókert, ez 1részt a reklámok formájában kéne megvalósuljon ami abszolult nincs pl a TVben a másik pedig vmiféle jövőkép, hogy miért érdemes pókerezni. Emlékszem 13 éve azért kezdtem el ezt az egészet mert fishként arra gondoltam, hogy húú majd 100on meg 200on micsoda rakebackek vannak már abból milyen jól megleszek .. arról nem is beszélve, hogy hányszor kihullottam volna a rendszerből ha egy zsíros rakeback nem hozta meg volna minden hónapban a kedvem, h újrapróbáljam. Új embereket bevonzani és bentartani hogy akarnak a termek, ha az a jövőkép, hogy nem vagy kívánatos személy hacsak nem agyatlan módon bukod befele a pénzt ?Nyerő vagy.. akkor bannolunk.. Vagy azt hiszik, h a mobiltelefonok világában nem létezik jobb szórakozás mint egyfolytában csak befizetni ? És persze emiatt csökken a forgalom, egyre kevésbé vonzó a póker bárkinek is .. És nekem senki ne mondja, hogy az RB megszüntetés az jót tesz a pókernek, mert nem . A termeknek a tortából büdös adni a játékosok felé mondjuk 25%ot mindenfélére hivatkozva , csakhogy így hogy nem vonzó senkinek sem már a póker hiába övék az egész torta ha az a régi tortához képest már csak 10ed annyi . A fisheket az rb tartja bent részben és az is ad vmiféle jövőképet, hogy miért érdemes esetlegesen foglalkozni ezzel
    Abban igazad van, hogy az új játékosok számára vonzóvá kell tenni a póker, viszont sajnos azt jól látják szvsz a termek, hogy ezt nem az rb-vel fogják megtenni. Egy heti mondjuk 1000 dollárt elbukó rekreációs játékosnak az kb. édesmindegy 60 vagy 90 dollárt kap vissza rb-ént a heti játéka után(ráadásul elsősorban nem is a ő visszatérítésük csökken). Egyszerűen egy hobbyjátékosnak egy ggcare "flashy" flipes kicsapós amit megnyer 1-2szer sokkal szórakoztatóbb/vonzóbb mint egy magas rb.
    Meg a szórakozás/élmény is az lesz neki, hogy 20ból 1sessionbe nyer 8bi-t 2 óra alatt nem az, hogy 40%-t rb-t kap vissza 15% helyett.

    Persze nem a szélsőségeket akarom ezzel védeni(nagy nyerők bannolása/korlátozása), de sajnos az, ha a nyerőktől elvesznek és a vesztőknek(és maguknak) adják nem feltétlenül tesz rosszat a mezőny összetételének.
    Ibiza likes this.

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •