Oldal: 2 / 13 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (122) összesen
Like Tree111Likes

Téma: Aki a póker vezérigazgatója lenne - interjú Lefty Gekkóval

  1. #11
    Tag Pablitofelezer avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 17.
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    Leftyyy a 100 euródat nem tudom vissza adni így, hogy 500-on rosszalkodsz de hatalmas gratula!
    GL a továbbiakban!
    Utoljára módosítva: Pablitofelezer által: 2021. 03. 02. 13:46
    Lefty Gekko likes this.

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Engem is *****ra meglepett, pedig regen amikor poenbol raneztem hogy allnak a nagyobb versenyeken PSen, akkor mindig a CG vagy HUSNG jatekosoknak szurkoltam
    banoster likes this.

  3. #13
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet Pablitofelezer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Leftyyy a 100 euródat nem tudom vissza adni így, hogy 500-on rosszalkodsz de hatalmas gratula!
    GL a továbbiakban!
    Majd, akkor eliszom vmikor, ha találkozunk!
    Pablitofelezer likes this.

  4. #14
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet Ibiza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem is *****ra meglepett, pedig regen amikor poenbol raneztem hogy allnak a nagyobb versenyeken PSen, akkor mindig a CG vagy HUSNG jatekosoknak szurkoltam
    Ja...aztán kiderül, hogy a "buta" cashes meg callozgatja serényen a catcherekkel....bár vszeg más CG playának is feltűnt, hogy egy CG perspektívához képest atom nitfest van mttken....de akkor ez nem azért van, mert nitek...

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Idézet Lefty Gekko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    wow, ez durva, amit mond!!! akkor meg mennyire vakon voltam.... ezt akkor jól végig is hallgatom!
    Ilyen, amikor az ember tényleg csak az egyik oldalt ismeri... most már azt mondanám, h nem is lehet összehasonlítani.... pedig póker... 100bb deep....kemény
    Akartam is kommentelni, hogy jobb lett volna, ha ez a rész kimarad a beszélgetésből, mert nagyon nem áll össze. Jobb vagy, mint az mtt-sek, főleg deepen, de játszod a hot 100at, ami jól megy, de tudjuk, hogy egyáltalán nem deep játék, nem is értettem. A mintáról nem is beszélve. kb 10 évig csak mtt-ztem, pár éve cashezek, de nekem pont az ellenkező a véleményem nagy átlag cashes véleménnyel, hogy a cashesek jobbak, meg nehezebb játék a cg stb. Szerintem az mtt rohadtul nem összehasonlítható a cashsel, és persze a cashes jobb cashen az mtt-snél, de hogy mtt-n nem lesz jobb az mtt-snél az biztos. Az mtt nem a deep játékról szól, és ami nagyon nehéz benne, hogy ezer féle stackállás van ezer féle rangekkel preflop ezerféle helyzettel, hogy éppen a verseny melyik szakaszában járunk, stb. Szóval az én véleményem, hogy emberi agy számára, sokkal nehezebben emészthető az mtt.

  6. #16
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet Charliegore8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akartam is kommentelni, hogy jobb lett volna, ha ez a rész kimarad a beszélgetésből, mert nagyon nem áll össze. Jobb vagy, mint az mtt-sek, főleg deepen, de játszod a hot 100at, ami jól megy, de tudjuk, hogy egyáltalán nem deep játék, nem is értettem. A mintáról nem is beszélve. kb 10 évig csak mtt-ztem, pár éve cashezek, de nekem pont az ellenkező a véleményem nagy átlag cashes véleménnyel, hogy a cashesek jobbak, meg nehezebb játék a cg stb. Szerintem az mtt rohadtul nem összehasonlítható a cashsel, és persze a cashes jobb cashen az mtt-snél, de hogy mtt-n nem lesz jobb az mtt-snél az biztos. Az mtt nem a deep játékról szól, és ami nagyon nehéz benne, hogy ezer féle stackállás van ezer féle rangekkel preflop ezerféle helyzettel, hogy éppen a verseny melyik szakaszában járunk, stb. Szóval az én véleményem, hogy emberi agy számára, sokkal nehezebben emészthető az mtt.
    A mintám "nagyságával" tisztában vagyok. Nem is tettem erre nyilván hangsúlyt. Azt is mondtam, hogy azért játszom turbókat, mert nincs kedvem ott ülni órákat egy 100-200dolláros mtt akármekkora ROI-áért. Egy nem 100%os tudás birtokában tettem egy kijelentést és következtetést, aztán nem volt igazam. Sértő remélem nem volt. Előfordul az ilyen, de értelemszerűen a logikus magyarázatot elfogadom és a padses 3 perces szöveg egyértelművé tette a chipev és egy mtt általános evje közti különbséget, ezért mondtam is, hogy nem is összehasonlítható ezáltal. Legalább most sok cashesnek kiderült, hogy más definíciója van az EVnek az mtt nem csak ICM szakaszában.... Kíváncsivá is tett....
    csiga19794 and Norris80 like this.

  7. #17
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Lefty nem kell tovább magyarázni a bizonyítványod! Nem maradt más út.

    Csak a nyilvános bocsánatkérés a magyar MTT társadalom felé!! Fizetett grill partyval, előre behűtött hideg alkoholos italokkal.

    Ilyen körülmények között hajlandóak leszünk eltekinteni ettől a kis hablatyolásodtól...
    Marcow, MDMApex and csiga19794 like this.

  8. #18
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet iKeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lefty nem kell tovább magyarázni a bizonyítványod! Nem maradt más út.

    Csak a nyilvános bocsánatkérés a magyar MTT társadalom felé!! Fizetett grill partyval, előre behűtött hideg alkoholos italokkal.

    Ilyen körülmények között hajlandóak leszünk eltekinteni ettől a kis hablatyolásodtól...
    Elismerem...az MTTsek jobb pókerjátékosok és jobb emberek, mint én!!!! Danfiu névre foglalva mindenkit várok szeretettel egy all you can fogyasztani estére majd a nyitás után!!!!!
    Tir-X and iKeksz like this.

  9. #19
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet Lefty Gekko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elismerem...az MTTsek jobb pókerjátékosok és jobb emberek, mint én!!!! Danfiu névre foglalva mindenkit várok szeretettel egy all you can fogyasztani estére majd a nyitás után!!!!!
    Köszönjük a meghívást!

  10. #20
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Száz szónak is egy a vége...

    Cash-is-king.jpg
    Utoljára módosítva: Lefty Gekko által: 2021. 03. 02. 22:12
    Ibiza and zo6Hwf like this.

Oldal: 2 / 13 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •