Oldal: 5 / 13 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (122) összesen
Like Tree111Likes

Téma: Aki a póker vezérigazgatója lenne - interjú Lefty Gekkóval

  1. #41
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    gizda: " Miért van az, hogy a pókerből nyert pénzek nagyrészét nem a pókerjátékosok teszik el hanem a nagycég?"

    titcar: "szerinted az amúgy nem gond, hogy (...) sokkal több pénz vándorol a termekhez?"

    gizda: "Nem értem, hogy ez hogyan kapcsolodik a témához"

    titcar, kidelpiero and kacsa1st like this.

  2. #42
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Azert kicsit segitek:

    Ha 15bb/100zal verem a mezonyt, az ugy nez ki kb, hogy ebbol 10bb/100 jut a teremnek (rake), 5bb/100 pedig nekem.
    Ha a backing maffia ramtelepszik, es vedelmi penzt kell fizetnem, akkor (a pelda kedveert hogy egesz szamok legyenek), nekem jut 3bb/100, a backingnek pedig 2bb/100.

    Te pedig amiatt rinyalsz, hogy a 15 bb/100bol 2 bbt elvevo backing tonkretesz mindent, de a 10bb/100zat kereso teremnek "semmi koze az egeszhez, amirol most szo van"

    Amugy a backing is szolgaltatast nyujt, amiert penzt ker, mint a terem. Ad neked lovet, meg oktatast. Raadasul oket meg tudod kerulni, a termeket viszont nem.
    kidelpiero and kacsa1st like this.

  3. #43
    szr
    szr nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Idézet Lefty Gekko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha beülsz nl200ra, akkor ne csodálkozz, hogy nem kezdőkkel kell játszanod... ebben az ég világon semmi furcsa nincs.. Ha csak pókerezni akarsz kezdőkkel, akkor ott van a micro tét.. Eléggé irreális elvárás, hogy midstakesen ott ülj a sok kezdővel és te meg keresd szépen a pénzt probléma nélkül.. Az, hogy esetleg régen így működött az egy dolog... de szépen le lett írva az evolúciója a pókernek, ami szintén egy természetes folyamat.
    Félreérted nem pénzt akarok keresni, nekem van saját szakmám (profession), amiben dolgozom is. Én hobbijátékos vagyok. De az NL2 vagy az NL10 nem hoz lázba, magasabb téten szeretnék játszani, de nem öt profival, akik ráadásul egymás ellen nem is játszanak. Előbb-utóbb megoldják, vagy mindenki megy MTT-re, vagy spinre. Már most is.

  4. #44
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Ibiza my dood.
    Komolyan úgy gondolom hogy trollkodsz csak, nehéz feltételezni mást, mert az azt jelentené h nem direkt csinálod hanem komolyan kérdezed meg mondod ezeket.

    Mi köze van annak az egészhez, hogy a pókeroldal mennyi pénzt rak le amikor az egész beszélgetés arról szól hogy a játékos álltal megszerzett pénzt hogyan sápolja meg a backing, és vágja félbe. (A rake-et a terem leveszi minden potból mielőtt a playerhez kerülne, ezért azt sosem nyeri meg. De ez tök mellékes)

    Nem a pókerből minden úton eltünő pénzről beszéltem hanem egy játékos álltal megnyert pénzről.

    Továbbra se magyarázod el hogy hogyan működik az, hogy régen hogyan lehetett csak kevesebb rake-et termelni.

    A spin amihez én értek (egy kicsit, közelsem annyira mint sokan akik nálam jobbak és régebb óta tolják) ezt az egész érvelésedet ketté töri mert ott a hyper verzióba ami eddig volt a GG-n egyetlen player sem nyert. Mindenki a RB-ből élt meg. A fejére állítja azt az állításod is miszerint több rake-et termelni rosszabb, egyfelől több rake = több rb (ha amúgy minuszos a játék ez jó és mert ha 100% fölötti RB-d van, akkor kurvára hogy rohadt hasznos a playernek mert a terem fizet neki, hogy játszik. Tehát a terem ezektől a playerektől -% rake-et gyűjt be és a backing elveszi a teljes rake meg az extra ami a 100% fölött van-nak a felét, néha 60-65%-át.

    A backing nem nyújt szolgáltatást csak annyira amennyire egy alkalmazó az alkalmazottnak. Úgy érzem olyan szinten vagy homályba hogy mi a valóság hogy ilyen téves képzeteid vannak mint a fentebbi.

    Jóhogynem fizetek külön a munkáltatómnak azért, mert a munkám során a szakértelmem nőtt a munkába amit végeztem. Elég beteg vagy ha ezt szolgáltatásnak látod.

  5. #45
    szr
    szr nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Idézet Ibiza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azert kicsit segitek:

    Ha 15bb/100zal verem a mezonyt, az ugy nez ki kb, hogy ebbol 10bb/100 jut a teremnek (rake), 5bb/100 pedig nekem.
    Ha a backing maffia ramtelepszik, es vedelmi penzt kell fizetnem, akkor (a pelda kedveert hogy egesz szamok legyenek), nekem jut 3bb/100, a backingnek pedig 2bb/100.

    Te pedig amiatt rinyalsz, hogy a 15 bb/100bol 2 bbt elvevo backing tonkretesz mindent, de a 10bb/100zat kereso teremnek "semmi koze az egeszhez, amirol most szo van"

    Amugy a backing is szolgaltatast nyujt, amiert penzt ker, mint a terem. Ad neked lovet, meg oktatast. Raadasul oket meg tudod kerulni, a termeket viszont nem.
    Én meg neked segítek.

    Beül a hobbijátékos NL200-ra, az egyszerűség kedvéért legyek én magam. Gyorsan odaül 5 reg. Én meg elkezdek veszteni mondjuk 100bb/100-zal.
    Akkor ebből a 100-ból 10 a teremé 45 a regeké 45 a backing csoportok tulajdonosaié. Szerinted kit utálok jobban.
    Gizdalord likes this.

  6. #46
    Tag zo6Hwf avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 10.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Idézet szr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én meg neked segítek.

    Beül a hobbijátékos NL200-ra, az egyszerűség kedvéért legyek én magam. Gyorsan odaül 5 reg. Én meg elkezdek veszteni mondjuk 100bb/100-zal.
    Akkor ebből a 100-ból 10 a teremé 45 a regeké 45 a backing csoportok tulajdonosaié. Szerinted kit utálok jobban.
    Magadat amiért olyan téten játszol ahol a regek 100bb/100-al vernek
    kidelpiero and Marczi20 like this.

  7. #47
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet zo6Hwf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Magadat amiért olyan téten játszol ahol a regek 100bb/100-al vernek
    De azt érted hogy nem mindenki azért pókerezik mert ebből akar megélni, de vágja annyira a valóságot, hogy nem tagadja az igazságot és beismeri hogy a regek ellen igenis sokat bukik.

    Akkor most ne üljön be olyan tétre játszani amilyenen szeretne, mert akkor a ***** szar példa ami fel lett hozva ezen az úton is teljesen megsemmisül ? XD

  8. #48
    Tag zo6Hwf avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 10.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De azt érted hogy nem mindenki azért pókerezik mert ebből akar megélni, de vágja annyira a valóságot, hogy nem tagadja az igazságot és beismeri hogy a regek ellen igenis sokat bukik.

    Akkor most ne üljön be olyan tétre játszani amilyenen szeretne, mert akkor a ***** szar példa ami fel lett hozva ezen az úton is teljesen megsemmisül ? XD
    Én csak azt akartam mondani, hogy ne próbáld megérteni mert az lehetetlen, helyette inkább próbáld felismerni az igazságot azaz, hogy nincs kanál.
    kacsa1st likes this.

  9. #49
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet zo6Hwf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én csak azt akartam mondani, hogy ne próbáld megérteni mert az lehetetlen, helyette inkább próbáld felismerni az igazságot azaz, hogy nincs kanál.
    Morpheus bow.jpg

  10. #50
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindenki a RB-ből élt meg. A fejére állítja azt az állításod is miszerint több rake-et termelni rosszabb, egyfelől több rake = több rb
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

Oldal: 5 / 13 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •