Oldal: 7 / 13 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (122) összesen
Like Tree111Likes

Téma: Aki a póker vezérigazgatója lenne - interjú Lefty Gekkóval

  1. #61
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet Lefty Gekko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kifejtened bovebben, hogy az utolso uzenetedben mire gondolsz, gizda???
    Melyik része? Mit nem értesz vagy érzed úgy hogy nincs kifejtve eléggé? Nemtom mit fejtsek ki XD Meg azt se h mi nincs elég részletesen leírva

  2. #62
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    1. az online termekben... Lusta vagyok a cikkeket vegigkeresni, CG + spinben nott, abban biztos vagyok. MTT-t nem jatszom, de remlik ott is valami.

    2. Ok, kezdo spines esetben igazad van. Kezdo CG/MTT/PLO eseteben nincs, es gyanitom kicsit tobben vannak, mint kezdo spinesek.
    A felsorolt 3 mufajt lehet tolni kezdokent, egyedul is, nem kell spinezni es a problema megoldva...

    3. szerintem nem tul kodos titcar mondata: "óránként sokkal több raket lehet megtermelni, mint régen"
    Az asztalszamokat csak csokkentik, nem novelik, emiatt eleg egyertelmu, hogy arra gondolt: nott a rake

    4. Ha keves embernek ad 100% RBt, akkor meg ne altalanositgass ilyen mondatokkal: "A fejére állítja azt az állításod is miszerint több rake-et termelni rosszabb, egyfelől több rake = több rb (ha amúgy minuszos a játék ez jó és mert ha 100% fölötti RB-d van, akkor kurvára hogy rohadt hasznos a playernek mert a terem fizet neki, hogy játszik. "

    Ezt birom, hogy kiragadsz 1, a populaciora nem jellemzo adatot, es ugy allitod be, mintha igaz lenne a teljes populaciora.
    Spinbe nincs egyedul jo oktatoanyag, CG/MTT/PLOra van szarasig. De mivel te spinezel, es rad ez igaz, emiatt ugy mondod mintha ez valami univerzalis igazsag lenne.

    Az emberek tobbsegenek (kb senkinek) nincs 100%nal nagyobb RBje, mert a terem nem a maltai szeretetszolgalat. Tehat hagyjuk ezt a dumat, hogy a tobb rake hasznos a jatekosnak, mert tobb az RBje

    5. "Nem tudom hogy gondolod hogyan megy, de a játékos a számláján lévő pénz felett egyáltalán nem rendelkezik és külön kap FIZETÉST a cégtől ahol dolgozik, méghozzá annak fügvényébe, hogy hogyan megy a cégbe a dolog tehát nem nem a játékoshoz folyik be a pénz"

    Anno voltam par backingben, es *****ra nem volt loginja senkinek se a Skrillemhez se a Starsomhoz. En rendelkeztem rola, ha elfutok a nagy szorzoval, akkor igy jartak, mert hozzam folyik be a penz.
    Nem fizetest kaptam, es nem azon mult a fizetesem, hogy hogy megy a backing csapatnak (cegnek), lol.
    Az kene csak Milyen backingbe akartak teged beszervezni?

    Az EV deal is rendes EV deal volt, amikor olyanom volt. Nem a csoporton mulott, mint pl. az EV pool.

    " neked sosem volt olyan mennyiségű mintád"

    Volt olyan mintam...es akkor nem volt EV dealem. 200 beulovel futottam EV alatt, es nem 20$ limiten Megse sirtam tele az Akademiat.
    De ez akkor sem fix fizu. Aki nem erzi a qurva nagy kulonbseget egy "fix fizu alkalmazotti statuszban" es egy "EV deales spin backelt pokeres" munka kozott, azzal valami nagy gond van
    De mindegy, ertem amit mondani akarsz, csak keptelen vagy elengedni ezt a hulye "backelt=alkalmazott" hasonlatot.

    Kartell:
    a) "Azt vallod cartel nélkül is lehet sikeresen pókerbe kezdni"
    Igen, azt. Az online poker nem csak a husng/spinbol all

    b) PS-en nincs spin kartell tudtommal, csak HUSNG-n.
    Spinen mar sok olyan ismerosom van, aki nem backelt. Az volt regen (onnan ismerem oket), de mar egyedul nyomja, mivel mar barki csatlakozhat az "orosz EV poolhoz".
    Mindenesetre az teny, hogy sokkal tobb a backelt spinben, mint barhol mashol. De mint mondtam: nem csak a spinbol all az online poker.

  3. #63
    Tag zo6Hwf avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 10.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Én mindig nagy kedvelője voltam a blogodnak is Gizda de az utolsó üzenetedet én sem értem teljesen. Szerintem csak felületesen közelítetted meg a dolgot.

    gondolok erre

    1.2 A kijelentésednek szerintem semmilyen alpja nincs miszerint van rengeteg oktató anyag fent a neten (ami ertelmes es deep, legalabbis spinbe nincs) és az is hamis hogy egy kezdő simán elevickél backing nélkül És pontosan amíg ezt nem vagy képes belátni addig valóban igaznak tűnik a nézeted, hogy a backing az nem olyan gáz és opcionális, de ha látod a valóságot, hogy a backing elengedhetetlen (spinről tudok nyilatkozni) akkor meg nekem van fullra igazam.
    Meg mindig varom a listáját azoknak akik backing nelkul ***** jo playerek lettek.

  4. #64
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Ha kezdokent nem lehet backing nelkul spinezni, raadasul kegyetlenebb a variancia, mint mashol (es nem vagy benne EV poolban), akkor miert pont a spint valasztottad?

    Ha jol remlik, nincsenek teljesithetetlen elvarasaid az anyagiak teren, tok siman tudnal CGzni, hisz van is CGs hattered. Nem kellene szivbajt kapnod amiatt, mert a backingek tonkretesznek, qurva sok remek tananyagot tudnal forintokert beszerezni, de meg egy rakat ingyenes anyag is varna. MTT ugyanez, PLO is.

  5. #65
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Igen!

  6. #66
    Tag zo6Hwf avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 10.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Idézet Lefty Gekko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen!
    Nem értek egyet.

  7. #67
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    1. Cool

    2. Cool

    3. sokkal több raket LEHET termelni. Tehát van lehetőséged ugya annyit is termelni de termelhetsz többet is. Hát hogy a tökömbe jelenti ez azt, hogy nött a rake? "Sokkal több rake-et termelsz" ez jelentené azt. Mind1. Mondjuk, hogy én levelingeltem bele magam, mert értelmezni próbáltam pontosan.
    3.1 GG-n pont nőtt a megnyitható asztalszám az elmúlt időbe, szal nem lehet ez a kijelentés se igaz.

    4. Hol van ebben az idézetedben az általánosítás?! Kellene egy "mindenki, bárki, akárki" vagy valami hasonló, hogy általánosítás legyen. Vagy most nem számítanak a szavak jelentései sem?

    4.1 Nem allítottam h mindenre vonatkozik. Több ízben tüzetesen oda írtam mögé hogy spinben. Mivel azt ismerem. Legalább 2x-3x leírtam ezt. Valahogy éreztem, hogy feleslegesen. Ez az ellentése a kiragadás és általánosításnak. Pontosan megneveztem hogy mire vonatkozik.

    4.2 Ha te nem spinezel akkor nem tom miért okoskodsz arról, hogy kinek mekkora az RBje. Jelenleg 150% felett kapnak a legjobbak. Még podcast is volt rola, meg cikk *******. Csak a valóság nem számít neked csak az amit hiszel. Ez kezd egyre világosabb lenni.
    Az megint egy tök más kérdés hogy játékosok többsége nem kap 100% felett, vagy a lejátszott játékok többségének nincsen, mert kb minden játékba ül 1 reg legalabb amelyiknek ez a helyzet fenáll.

    5. Akkor most már egy ideje nem vagy backingben és ha jól sejtem nem vágod azt se hogy a GG nél hogy mennek a dolgok. Erről is volt cikk. A skrilledhez nincs hozzáférése a cégnek én a számládat mondtam nem a skrilled. A pókerről beszéltünk a póker számládat amire a nyereményt gyűjtöd a póker asztalokon a póker terembe. Azt a számlát nem a player irányítja. Ennyi. Ez így van. Erre hiába hadoválsz. Valszeg kis szar vagy kezdő backingbe voltál értelmes backingbe nincs esélyed se elfutni a pénzel.

    Az EV-dealről nem írok többet. Egyértelmű h máshogy látjuk számomra ez nem gond. 200 BI vel Ev alatt lenni meg lószar kb. Kezdő ******ként voltam egy hónapba 150 BI vel ev alatt. És láttam 3x nagyobbat mindkét irányba is. Mind1.

    A továbbiakban befejeztem veled a témát mégpedig azért mert direkt félre értelmezed és hamisan próbálod beállítani amit írtam mert félidézetet raksz be és kiemeled a kontextusból amit feljebb is írtam:
    Te ezt idézed a mondat részéből ""Azt vallod cartel nélkül is lehet sikeresen pókerbe kezdni" és okoskodsz rajta a mondat meg a bekezdés kifejti ***** részletesen, hogy a SPinről ugatok:

    "Azt vallod cartel nélkül is lehet sikeresen pókerbe kezdni ezért szerinted valós döntés van akközött, hogy valaki belép vagy solo marad, szerintem meg a realitás (és a spinben ez 100% hogy így van) meg az, hogy ha el akarod kezdeni akkor BE KELL LÉPNED különben megbasznak anyád hátán, mert a regek 99%-a valamiféle backing / csoport tagja. Tehát a Spin player vagy dolgozik a cégnek vagy nem keres pénzt. Pont. Várom hogy mutass ellenpéldát! Én még nem találkoztam ilyennel. "


    Még be is ismered hogy spinben "sokkal több a backing". Én mondom, spinben 99% a backing a regeknél. Na. Én is belátom hogy nem csak spin az online póker és azt is h azokra nincs elég rálátásom....ezért írom le 100x hogy spinről beszélek ha nem lenne eléggé világos.
    Amúgy érdekelne rake szempontjabol mekkora reszet teszi ki a spin a pókernek ez a másik amit gyanítok hogy meglepően ***** nagy százalékát szerintem.

  8. #68
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet zo6Hwf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én mindig nagy kedvelője voltam a blogodnak is Gizda de az utolsó üzenetedet én sem értem teljesen. Szerintem csak felületesen közelítetted meg a dolgot.

    gondolok erre

    1.2 A kijelentésednek szerintem semmilyen alpja nincs miszerint van rengeteg oktató anyag fent a neten (ami ertelmes es deep, legalabbis spinbe nincs) és az is hamis hogy egy kezdő simán elevickél backing nélkül És pontosan amíg ezt nem vagy képes belátni addig valóban igaznak tűnik a nézeted, hogy a backing az nem olyan gáz és opcionális, de ha látod a valóságot, hogy a backing elengedhetetlen (spinről tudok nyilatkozni) akkor meg nekem van fullra igazam.
    Meg mindig varom a listáját azoknak akik backing nelkul ***** jo playerek lettek.
    Nem értem melyik része nem világos. Spinről semmi oktató anyag nincs és a regek 99%-a backingben van. Nincsenek kezdők akik majd regek lesznek maguktól. Ebből fakad, hogy a backing a spinben nem opcionális, hanem kötelező ha nyerni akarsz.

    Ez magyarázza aztán a frusztráltságom az egész helyzettel kapcsolatba.

  9. #69
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem melyik része nem világos. Spinről semmi oktató anyag nincs és a regek 99%-a backingben van. Nincsenek kezdők akik majd regek lesznek maguktól. Ebből fakad, hogy a backing a spinben nem opcionális, hanem kötelező ha nyerni akarsz.

    Ez magyarázza aztán a frusztráltságom az egész helyzettel kapcsolatba.
    Nehogy rámenjen az egészséged!!!!!
    Ibiza likes this.

  10. #70
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    @Gizdalord:

    azt hiszem mindenki egyetért abban hogy az ökoszisztémának rosszat tesznek a backing/oktató oldalak. de ez már csak ilyen volt mindig is, aki fejlődni akar mert pénzt szeretne keresni az megfizeti az árát, ki így ki úgy. mindenkinek a saját döntése.

    csak azt nem tudom ki kényszerít téged spinezni mikor pokerezhetnél is
    sőt én olyanokról is hallottam akik nem pokerrel keresik a kenyerüket!
    Ibiza likes this.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

Oldal: 7 / 13 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •