Oldal: 10 / 13 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (122) összesen
Like Tree111Likes

Téma: Aki a póker vezérigazgatója lenne - interjú Lefty Gekkóval

  1. #91
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet Lefty Gekko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennek ellenere megis csak irsz...
    Mondjuk evvel szépen alátámasztod a pontjaikat miszerint egy egoista **** vagy, mert eszedbe se jut, hogy esetleg nem neked szól az írás XD

  2. #92
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    A hatsosor legvege miert hiszi mindig magarol, hogy relevans a velemenye? Gizda te is talalhatnal magadnak vmi mas elfoglaltsagot, mert ez a bevallottan kozod nincs a pokerhez, de mindenbe belepofazol dolog kicsit mar kezd kvra unalmas lenni

  3. #93
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet Lefty Gekko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A hatsosor legvege miert hiszi mindig magarol, hogy relevans a velemenye? Gizda te is talalhatnal magadnak vmi mas elfoglaltsagot, mert ez a bevallottan kozod nincs a pokerhez, de mindenbe belepofazol dolog kicsit mar kezd kvra unalmas lenni
    Kifejtheted nyugodtan ezt a bevallottan kozod nincs a pokerhez dolgot mert nekem úgy tűnik a segget csinálsz a szádból.

    Ha nem érdekel ne olvasd ahogy fentebb is írták nem körülötted forog a világ.

  4. #94
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    En csak annyit mondok, hogy ha valaki, akkor pont te vgy az, aki egy felesleges eleme egy forumnak...senki nem kivancsi az eszmefuttatasaidra, ha ez eddig esetleg elkerulte volna a figyelmed. De spamelhetsz tovabb persze. Have fun!

  5. #95
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet Lefty Gekko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En csak annyit mondok, hogy ha valaki, akkor pont te vgy az, aki egy felesleges eleme egy forumnak...senki nem kivancsi az eszmefuttatasaidra, ha ez eddig esetleg elkerulte volna a figyelmed. De spamelhetsz tovabb persze. Have fun!
    Az van, hogy ez az állítás alátámasztás nélküli. Nyilván bárkit veszel lesz akinek tetszik és lesz aki meg azt akarja h ne is létezzen.

    Én legalább vagyok beszívva olyan illúziókkal hogy CG player létemre jobb vagyok az MTTseknél.
    Én legalább felvállalom, hogy melyik részéhez értek és melyikhez nem, és nem teszek úgy mintha mindenhez értenék, merek kérdéseket feltenni még ha ****ságnak is gondolják sokan...Az a hülye aki úgy véli hogy van hülye kérdés. Ilyen egyszerű.

    Veled ellentétbe pedig több adat is alátámasztja hogy ***** sokan kíváncsiak a ****kodásomra.

    Jó pincsizést neked is a továbbiakban, hogy a nagy nevek felnézzenek rád.

    Sokra fogod vinni az életbe ha mások validálásai kellenek, hogy hogy sikeresnek / boldognak érezd magad.

  6. #96
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Koszi. Neked meg tovabbi jo balfszkodast!

  7. #97
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Jo nagy beképzelt dákó vagy.

    Konkrétan annyira 1.0-ás hogy semmi elhangzottra nem tudsz reagálni csak személyeskedsz.

    Ennyit érsz kb.

  8. #98
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jo nagy beképzelt dákó vagy.

    Konkrétan annyira 1.0-ás hogy semmi elhangzottra nem tudsz reagálni csak személyeskedsz.

    Ennyit érsz kb.
    XDXDD Ez a komment nagyon ott van. Egy szóval se mondanám herora, hogy szerény, de attól olvasni ezt, aki legjobban túlértékeli saját magát, na az tényleg megfizethetetlen. A "személyeskedsz" után egyből azt írni, hogy "Ennyit érsz kb.", az annyira zseniális, hogy azt hinném, te vagy a világ legprofibb trollja, ha nem tudnánk, hogy nem ez a helyzet. Tényleg rég nevettem ekkorát .

  9. #99
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Idézet Lefty Gekko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En csak annyit mondok, hogy ha valaki, akkor pont te vgy az, aki egy felesleges eleme egy forumnak...senki nem kivancsi az eszmefuttatasaidra, ha ez eddig esetleg elkerulte volna a figyelmed. De spamelhetsz tovabb persze. Have fun!
    Nevem Senki!
    gl
    Gizdalord likes this.

  10. #100
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    XDXDD Ez a komment nagyon ott van. Egy szóval se mondanám herora, hogy szerény, de attól olvasni ezt, aki legjobban túlértékeli saját magát, na az tényleg megfizethetetlen. A "személyeskedsz" után egyből azt írni, hogy "Ennyit érsz kb.", az annyira zseniális, hogy azt hinném, te vagy a világ legprofibb trollja, ha nem tudnánk, hogy nem ez a helyzet. Tényleg rég nevettem ekkorát .
    Úgygondolom, lehet hibásan hogy ha az egyik fél beszól onnantól kesztyű le és szabad a pálya.

    Én azt se tagadom, hogy nem arcoskodok össze vissza teljes félkomolysággal amikor írkálok, de nem is írólam állítják vagy nem én tagadom ezt. Azért az viszont vetítés hogy "túlértékelem magam" mert nem szoktam értékelni se magam. Nem is vágom honnan veszed. De jól hangzik beszólásnak. Jöhet esetleg valami alátámasztás, bár az ilyen írásos formában ritkán történik.

    Nagyon tudatosan nem szoktam leírni az eredményeimet, és általában a blogban pont a hiányosságaimat elemzem, hogy azokat megértsem és ki tudjam javítani.

Oldal: 10 / 13 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •