Oldal: 693 / 709 ElsőElső ... 193593643683691692693694695703 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.921 - 6.930 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #6921
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    Idézet incredible91 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali!

    Szerettem volna 700-800$-al feltölteni a skrill számlámat mastercard-os bankkártyával de láttam, hogy gambling-re nem felhasználható.

    PaySafeCard oldalán ezt írják: A pin fizetés limitje: 9000ft/ A"standard" státusz teljes limitje 90200ft. Ezek mit jelentenek?

    Szerintetek mivel járok jobban ha csináltatok valamelyik banknál Visa kártyát vagy a Paysafacard? Vagy hogyan érdemes szerintetek feltölteni a skrill számlát?

    Köszi!
    Visa
    incredible91 likes this.

  2. #6922
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 29.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    € alapú Skrill számlám van $ alszámlával. Fogalmam sincs miért, de 495$ egy ideje be van fagyasztva rajta. Az ezen felüli összeget tudom használni gyakorlatilag bármire. Póker oldal számla feltöltésre, internetes vásárlásra, bankkártyás fizetésre, másik számla utalásra, de 495$ alá valamiért nem engedi a számlát, az a válasz jön, hogy töltsem fel, mert nincs elegendő lóvé rajta. Pedig ott van...
    Tapasztaltatok e hasonlót, illetve tud e valaki megoldást a nyűgömre? Köszönöm előre is.

  3. #6923
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Jirzsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    € alapú Skrill számlám van $ alszámlával. Fogalmam sincs miért, de 495$ egy ideje be van fagyasztva rajta. Az ezen felüli összeget tudom használni gyakorlatilag bármire. Póker oldal számla feltöltésre, internetes vásárlásra, bankkártyás fizetésre, másik számla utalásra, de 495$ alá valamiért nem engedi a számlát, az a válasz jön, hogy töltsem fel, mert nincs elegendő lóvé rajta. Pedig ott van...
    Tapasztaltatok e hasonlót, illetve tud e valaki megoldást a nyűgömre? Köszönöm előre is.
    Szia!

    Azt tanácsolnánk, hogy amennyiben valóban befagyasztásra került ez az összeg vedd fel a Skrill ügyfélszolgálattal a kapcsolatot a kliensben.
    (lehetséges hogy „non gambling „ pénzt kaptál valakitől, létre jött automatikusan az alszámla és ezt valóban nem engedi befizetni pókeres oldalra)

    Esetleges áthidaló megoldás lehet egy virtuális kártya létrehozása.
    Ott ugye a teljes számlaegyenleged terhére költekezhetsz.

  4. #6924
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 29.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Az ügyfélszolgálattal már egy ideje bajlódok, igaz, az ideiglenesen zárolt Neteller számlámmal kapcsolatban, amit nem hajlandóak feloldani. Ezért is akartam elkerülni őket. De úgy tűnik, hogy nem lesz más megoldás, mert Skrill virtuális kártyám is van, de azzal is ugyanúgy letiltotta, hogy Revolutra utaljam, mint fedezetlen összegű tranzakció.

  5. #6925
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Sziasztok!


    Olvasom itt a megújult "Skrill pénztárca útmutatót" ami részletezi a több pénznemű számla előnyeit - többek között hogy nem kevés átváltási költséget spórolhatunk.

    Gondoltam ki is próbálom, de a váltásnál az alábbi kép fogad:

    exchange.JPG

    Jól értelmezem, hogy ugyan a váltásnak valóban nincs költsége, de az FX fee azért bele van építve a konverzióba?

    Hasonló váltásnál a Revoluton 1$=0,8364 euro-t ír (itt ugye 0,8 euro).


    Köszönöm.
    "A képesség azt jelenti hogy miben vagy tehetséges. A motiváció dönti el hogy mit teszel. A hozzáállás pedig meghatározza hogy milyen jól fogod csinálni."

  6. #6926
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 29.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Még mindig szívok a Skrillnél befagyasztott 495$-ral. Korábbi ötleteket felhasználva virtuális kártyáról próbáltam póker oldalra, majd utána Revolut kártyára befizetni. Mindkettő elutasítva. Írtam ügyfélszolgálatnak. Angol tudásom elég hitvány, Google Translate sokat segít, de nem old meg mindent. Ezt a választ kaptam ma:

    Please be advised that your funds have been deposited with a MasterCard origin.

    Please note that funds deposited with Mastercard® can only be used with Skrill card products, if available, transfers to non-gambling merchant, for send money transactions to friends or family and withdrawals to your bank account.

    If you send money to another Skrill customer, they will be able to use it with Skrill card products, if available, or to withdraw them to a bank account.

    A felét értem, valamiért nem használható szerencsejátékra. Ok, ez esetben azt próbáltam, hogy nem a Revolut oldalról fizetek be a Skrill számlámról (hiszen az többször elutasítva fedezet hiányában), hanem Skrillről kiutalás, aminek ugye 7.5% feeje van, de még mindig jobb, mintha nem tudnám használni semmire a lóvét. Skrill oldalon a Revolut kártya nem regisztrálható, mert MC kártya nem támogatott. Van egy Erste Visa kártyám, ami elfogadott lenne, de "our available balance includes 495 USD deposited with MASTERCARD, which can’t be sent to this Skrill user", vagyis itt is befagyasztottként érzékeli.

    Nincs több ötletem. Tudna esetleg valaki további tanácsot adni?

  7. #6927
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Bárhol
    Hozzászólások
    640

    Alapbeállítás

    Idézet Jirzsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Még mindig szívok a Skrillnél befagyasztott 495$-ral. Korábbi ötleteket felhasználva virtuális kártyáról próbáltam póker oldalra, majd utána Revolut kártyára befizetni. Mindkettő elutasítva. Írtam ügyfélszolgálatnak. Angol tudásom elég hitvány, Google Translate sokat segít, de nem old meg mindent. Ezt a választ kaptam ma:

    Please be advised that your funds have been deposited with a MasterCard origin.

    Please note that funds deposited with Mastercard® can only be used with Skrill card products, if available, transfers to non-gambling merchant, for send money transactions to friends or family and withdrawals to your bank account.

    If you send money to another Skrill customer, they will be able to use it with Skrill card products, if available, or to withdraw them to a bank account.

    A felét értem, valamiért nem használható szerencsejátékra. Ok, ez esetben azt próbáltam, hogy nem a Revolut oldalról fizetek be a Skrill számlámról (hiszen az többször elutasítva fedezet hiányában), hanem Skrillről kiutalás, aminek ugye 7.5% feeje van, de még mindig jobb, mintha nem tudnám használni semmire a lóvét. Skrill oldalon a Revolut kártya nem regisztrálható, mert MC kártya nem támogatott. Van egy Erste Visa kártyám, ami elfogadott lenne, de "our available balance includes 495 USD deposited with MASTERCARD, which can’t be sent to this Skrill user", vagyis itt is befagyasztottként érzékeli.

    Nincs több ötletem. Tudna esetleg valaki további tanácsot adni?

    Az a pénz Mastercarddal lett befizetve a skrillre, ezért gamblingre nem használható soha a rendszerükben, meg van jelölve. Az fura, hogy a skrill mastercard kártyáddal nem tudod feltölteni a revolutot. Egyetlen lehetőségként az marad, hogy a skrilles mastercarddal elköltöd neten vagy boltokban, de akkor le fognak húzni 4% átváltási költséggel.
    Utoljára módosítva: Feriboyslimshady által: 2021. 03. 13. 19:04
    "How many times I told ya, "play your position" small soldier"

    Guru

  8. #6928
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    @Jirzsi:

    utoljára írom le a pokerakademián (neteller-re is ugyanez érvényes):

    a kártyád csak a fő számlád egyenlegéhez fér hozzá. mielőtt el tudnád karival költeni át kell tenned a fő számlára!!!
    $->€ és így bukod a 3.99%-ot. ezután a skrill kariddal befizeted revora (így a második 3.99% váltási díjat és a 1.75% pénzfelvételi díjat megspórolod mert ha HUF-ot vennél fel kp-ban az ennyibe kerülne a skrill kariddal)
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  9. #6929
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 29.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Ok, tiszta. Köszönöm!

  10. #6930
    Újonc
    Csatlakozott
    2018. 03. 24.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Én régebben érdeklődtem itt a nongambling problémáról. Most is van kiskapu, de megvan az ára is.
    Én simán depositoltam a nongambling moneyt nemrég, a lényege hogy csak úgy lehetett hogy crypto withdrawot hajtottál végre.
    Skrillen nem cryptoban kell lennie a lének, hanem a a valutád egyenlegében ( különben nem aktív a crypto withdraw ) , majd crypto withdraw egy adott terem által felkínált címre. ( én redstar bitcon címre toltam be ).
    Az ára a hatalmas feek, nyiilván azért hagyták meg ezt a kiskaput, mert keresnek rajta jócskán.
    Nem volt ez olyan rég, szerintem még megy.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •