Oldal: 166 / 212 ElsőElső ... 66116156164165166167168176 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.651 - 1.660 (2119) összesen
Like Tree203Likes

Téma: Unibet Poker

  1. #1651
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    "csak simán kihasználod hogy MÉG nincs megoldva ebben a kliensben a ratholing" - ugye ezt nem gondolod komolyan? Oldják meg ha gondjuk van vele.. nem ez lenne a szoftver legnehezebb része.

    "akkor ne 50bb-vel tedd" - miért ne ülhetnék be annyival amennyivel akarok??

    "ez azért teljesen más mert ott minden leosztásban új asztalon (más ellenfelek, más pozok) játszol ergo nem a másik 5 arcot szivatod" - ez ultragyenge érv.

    "a slowroll az nem +EV játékelméleti szempontból" - hivatalosan teljesen etikátlan (Szóval nem mondtam hogy +EV), megtéveszted az ellenfelet szándékosan.

    "szóval körtét hasonlítasz almával" - az lehet de a kánon szerint mind2 etikátlan az egyiket üldözik (néha), a másikat nem.

    "stalling miatt már tiltottak ki" - teljesen jogos, mert a szoftver azt nem tudja kezelni.

    Összességében a mai online pokerben etikáról kb annyi értelme van beszélni, mint az amsterdami piros lámpás utcában erkölcsről... szóval nem értünk egyet.

  2. #1652
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    itt lehet panaszkodni, érvelni, vitatkozni (őket fizetik ezért):

    https://www.unibetcommunity.com/t5/G...il/td-p/376559

    szerk: beszúrtam 1-2 n betűt
    Utoljára módosítva: kacsa1st által: 2021. 03. 17. 19:55
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  3. #1653
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    itt lehet panaszkodi, érveli, vitatkozni (őket fizetik ezért):

    https://www.unibetcommunity.com/t5/G...il/td-p/376559
    Kössz, átolvasom látom nem csak én kaptam De látom vannak itt is reális gondolkodású emberek...

    "A lassulás szintén etikátlan viselkedés. Az etikett és a póker egyáltalán nem kompatibilis! Nem vagyunk angol arisztokraták klubjában. Sok idegesítő dolog része a játékosok stratégiájának. A timebank folyamatos használata a buborékon is etikátlan viselkedés. A játékos betiltása egy dologból, és minden más szem elhallgatása szintén etikátlan viselkedés."

    Ja és a H'n Run nem etikátlan? Hányszor látjuk...és leszarják a termek, sőt még etikátlanabb mint a RH.
    Utoljára módosítva: buckaroo által: 2021. 03. 17. 19:14

  4. #1654
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet buckaroo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kössz, átolvasom látom nem csak én kaptam De látom vannak itt is reális gondolkodású emberek...
    .
    Nézd, részben igazad van, hogy az hogy mi számít etikátlannak az definíció függő (néhány kultúrában az ellenséged családjának kiirtása józan elővigyázatosság, nálunk csúnyán néznek miatta). Viszont a pókerben azért van egy közkeletű definíciója az etikátlan viselkedésnek, azt tekintjük annak, amikor nem a saját tudásod hanem valami más körülmény miatt nyersz EVt. Namost a ratholing bizonyos esetekben pont ilyen. Ha ott ülök egy fishhel 250BB deepen, akkor az idegesítő 20BBs shortstack ha jól játszik kap plusz EVt, mert kénytelen leszek fizetni neki olyankor amikor amúgy nem tenném...
    Viszont ez részben nem is érdekes. A terem a játékos élményt védi, azt meg egyértelműen tönkreteszed.

  5. #1655
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nézd, részben igazad van, hogy az hogy mi számít etikátlannak az definíció függő (néhány kultúrában az ellenséged családjának kiirtása józan elővigyázatosság, nálunk csúnyán néznek miatta). Viszont a pókerben azért van egy közkeletű definíciója az etikátlan viselkedésnek, azt tekintjük annak, amikor nem a saját tudásod hanem valami más körülmény miatt nyersz EVt. Namost a ratholing bizonyos esetekben pont ilyen. Ha ott ülök egy fishhel 250BB deepen, akkor az idegesítő 20BBs shortstack ha jól játszik kap plusz EVt, mert kénytelen leszek fizetni neki olyankor amikor amúgy nem tenném...
    Viszont ez részben nem is érdekes. A terem a játékos élményt védi, azt meg egyértelműen tönkreteszed.
    felesleges minden próbálkozás. mivel ő ezt a stratégiát (sss) sajátította el és nem szeretne komlpexebb játékot tanulni így csak próbálja védeni a saját érdekeit ami érthető is.

    viszont minden próbálkozás felesleges mert a terem fel fog lépni ellene ha tetszik neki ha nem

    ez a legviccesebb része:

    "a slowroll az nem +EV játékelméleti szempontból" - hivatalosan teljesen etikátlan (Szóval nem mondtam hogy +EV), megtéveszted az ellenfelet szándékosan.

    ezek szerint nem szabadna blöffölnöm?? remélem nem kapok miatta levelet
    Utoljára módosítva: kacsa1st által: 2021. 03. 18. 12:15
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  6. #1656
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Oké, kérdés, szerinted a slowroll etikátlan?

  7. #1657
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A terem a játékos élményt védi, azt meg egyértelműen tönkreteszed.
    A H'R ugyanúgy tönkreteszi az élményt és még csomó dolog amit nem üldöznek... akkor hogy van ez?

  8. #1658
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet buckaroo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Oké, kérdés, szerinted a slowroll etikátlan?
    ha a kérdés nekem szól akkor azt válaszolom h nem. szimplán tök felesleges húzás bárki részéről. legalább meg van az esélyem arra hogy átmegy a blöfföm ha a szerencsétlennek disconnect-je lesz
    szóval aki csinálja annak -EV, főleg WPN, GG és haszonló "stabil" szoftverek esetén.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  9. #1659
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha a kérdés nekem szól akkor azt válaszolom h nem. szimplán tök felesleges húzás bárki részéről. legalább meg van az esélyem arra hogy átmegy a blöfföm ha a szerencsétlennek disconnect-je lesz
    szóval aki csinálja annak -EV, főleg WPN, GG és haszonló "stabil" szoftverek esetén.
    Akkor miért van az, hogy a kánon szerint meg tejesen etikátlan a SR? Szóval ennyire nem fehér-fekete ez az egész.. ugyanígy a RH vagy a H'R sem az, vagy a buborék timeing, stb... nincs értelme etikáról beszélni. Van a "bűncselekmény" mint az összejátszás, meg a botozás.. a többi meg a szoftver adta lehetőség.

  10. #1660
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    linkeltem a fórumot ahol győzködheted azokat akiket esetleg érdemes. itt hiába fújod a mondandódat. ha rám hallgatsz azt teszel amit akarsz és folytatod az eddigi stratégiád. sok sikert hozzá!
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •