Oldal: 278 / 281 ElsőElső ... 178228268276277278279280 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.771 - 2.780 (2808) összesen
Like Tree103Likes

Téma: Neteller

  1. #2771
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Szia!

    Revolutot érdemes használni oda "feltölteni" netellerről dollárt és a revolut kártyával fizetni/pénzt kivenni mert sokkal jobban váltanak.

  2. #2772
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 05. 20.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Idézet Feriboyslimshady eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha az accountod deviázájában használod a kártyát akkor nem lesz fee. tehát:
    dolláros neteller acc eurós neteller kártya, te eurót költesz a kártyával --> van díj
    dolláros neteller acc eurós neteller kártya, te dollárt költesz a kártyával --> nincs díj
    Köszi a választ Feriboy.

    Igen, azóta összeállt a kép.

    Dollárt küldtem Revolut virtuális kártyára Neteller virt. kártyáról.

    Revoluton átváltottam forintra amiért 1%-ot számolnak fel. Azt hiszem ez klasszisokkal jobb mint a skrill-neteller 4%-os lopás. Rendeltem Rev. fizikai kártyát amivel havi 75 ezer Hufig ingyen vehetek fel pénzt Atm-en (efölött 2% fee)+ ingyen költhetek boltokban üzletekben.(itt nem tudom mennyi a limit ha van-e egyáltalán) Ha minden igaz 2 hét alatt jön meg a kártya. Revolut sokkal korrektebb ilyen szempontból mint a tolvaj skrill-neteller.

    Viszont azt olvastam több helyen, hogy Revon csak annyi pénz legyen fent amennyit el akarsz költeni rövid időn belül. Szal több ezer dollárok az felejtős. Ha nagyok a pénzmozgásaid, szeretnek baszakodni, hogy honnan van a pénz, jövedelemigazolás, számlafagyasztás, csupa finomságok. Szóval ez sem fenékig...

  3. #2773
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 28.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Hello!

    Elég fura dolog történik netelleres fizetésnél. Két különböző terembe is be akartam fizetni , az összeg le is vonódig a netelleres számláról a terembe viszont nem íródik jóvá.. (Juicy stakes és pinnacle).. Valakinek valami ötlet hogy mi lehet ez? Volt valakinél hasonló? Azért félelmetes ez mert már eltelt egy nap..

  4. #2774
    Idegen
    Csatlakozott
    2021. 03. 12.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás regisztráció

    Sziasztok,

    csináltam ma egy Neteller regisztrációt, de elakadtam. Adataim megadtam miután kér egy befizetést mielőtt még a Verification-t megcsinálnám. Befizettem (volna) egy kisebb összeget (Credit or Debit card opcióval), de valamiért nem jelenik meg az összeg. Sőt még a számlámon sem látom, hogy a banknál megterhelte volna. Két féle kártyával is próbáltam (ótépé és erszte), ugyanez mindkét esetben.
    Angolom kicsit döcög, de a Helpnél azt olvastam, hogy ebben az esetben akár pár nap is lehet az átfutási idő, bár ezt furcsállom. Életszerű ez?

    Köszi a segítséget előre is!

    J

  5. #2775
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Hi!
    A bankkártyám lejáratáig még van másfél év, mégis most kaptam egy újat. Tudja valaki esetleg,h ez miért jöhetett.

  6. #2776
    Lelkes újonc csodapuki avatara
    Csatlakozott
    2017. 02. 23.
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi!
    A bankkártyám lejáratáig még van másfél év, mégis most kaptam egy újat. Tudja valaki esetleg,h ez miért jöhetett.
    Sokszor írtak erről e-mailt, valószínű elkerülte a figyelmedet. Mindenki kap, akinek nem EUR volt a kártya pénzneme, mert mostantól az kell legyen. Így eltérő pénznemű lesz a számlád és a kártyád, de az ígéretek szerint emiatt nem számolnak fel átváltási költséget.

  7. #2777
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 06. 27.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Hali!
    Ma aktviáltam az euros kártyát $-os acc-al mögötte. Forintot vettem fel és a legnagyobb meglepetésemre nem számolt fel FX fee-t :O.

    3K HUF =10,6$ ebből 0,18$ készpénzfelvételi díj, vagyis ha vásárlásra használtam volna 10,42$

    Ezzel a kártyával tettem át közben 10$-t, $-os Wise számlára aminek a díja 0,09$. Majd 3007HUF értékben fizettem vele ami 10.04$-ba került. Összesen így 10,13$ ér ugyan annyi, na jó egy kicsivel több forintot.

    Hiába nincs FX fee. Még mindig sokkal jobb Wise-ra átdobni(gondolom a Revolut is kb ilyen eredményt hozna)

    10,42$-10,13$=0,29$. Így kb 2,9%-ot sporulunk
    Utoljára módosítva: Pgergo11 által: 2021. 04. 09. 15:40

  8. #2778
    Tag Airhawk avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 07.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    126

    Alapbeállítás

    Idézet csodapuki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sokszor írtak erről e-mailt, valószínű elkerülte a figyelmedet. Mindenki kap, akinek nem EUR volt a kártya pénzneme, mert mostantól az kell legyen. Így eltérő pénznemű lesz a számlád és a kártyád, de az ígéretek szerint emiatt nem számolnak fel átváltási költséget.

    Mindenki kap újat, az is, akinek eddig is eurós volt a pénznem...

  9. #2779
    Fanatikus tag laca8787 avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Fishek között
    Hozzászólások
    244

    Alapbeállítás

    Sziasztok

    Akinek eddig dolláros volt a neteller számlája és a fizikai kártyája is dolláros volt most hogy küldtek euros kártyát és vett ki pénzt ATM-ből Ft-ot rosszabul váltották mint eddig?

    Köszi a választ.

  10. #2780
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 10. 23.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Szia!

    Elvileg nincs dupla váltás, tehát engedi, hogy a $-t egyből forintra váltsd.

    DE!
    Biztos, hogy ez a legjobb megoldás? 3,99% fx fee+ pénz felvételi díj... a rossz árfolyamról nem is beszélve. Egy neteller-revolut, neteller-curve kombót érdemes lenne megfontolni hosszútávon.

    GL

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •