Oldal: 1702 / 1746 ElsőElső ... 7021202160216521692170017011702170317041712 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 17.011 - 17.020 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #17011
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    A pénztárban a befizetésnél.

  2. #17012
    Lelkes újonc kiki1995 avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 28.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Azon belül hol, mert semmilyen lehetőséget nem látok, hogy lehetne módosítani!

  3. #17013
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Több fizetési mód.
    Azon belül kiválasztod a típust, beírod az összeget és kéri a kártya adatait.

  4. #17014
    Lelkes újonc kiki1995 avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 28.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Köszi szépen feri78 a segítséget! Üdv, kriszkova95
    feri78 likes this.

  5. #17015
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 25.
    Hozzászólások
    98

    Alapbeállítás eltévedt báránykák

    Esküszöm nem értem...mostanában sokszor játszok 2-7TD versenyt, és szinte minden nap akad egy-két játékos, aki beül, és azt hiszi, hogy 5-card draw-t játszik!!! Oké, elnézi a nevezést(bár az is érdekes, igaz cashben én is ültem már hi-lo asztalhoz, mikor plo-t akartam játszani), DE, mutatásnál se döbben rá, hogy a drilljét, két párját stb. mindig megveri egy pár nélküli hand?? D és ez folyamatosan, amíg ki nem esik, nem egy, nem két leosztás...

    Épp az előbb ugyanebből játszottam HU-ot, és itt is találkoztam egy ilyennel, baszki és lejátszotta végig úgy, mintha 5-card lenne...komolyan nem hiszem el(mondjuk én jól jártam, de a versenyt meg eléggé elcseszik, mert mikor partiba keverednek, akkor mindenki őket akarja lehúzni ugye, hiszen játék nélkül lehet egy csomó zsetont szerezni)

  6. #17016
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 01.
    Hely
    Veresegyház
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Másnál is rosszalkodik a kliens?

  7. #17017
    Lelkes újonc csodapuki avatara
    Csatlakozott
    2017. 02. 23.
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Idézet hétpár eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Esküszöm nem értem...mostanában sokszor játszok 2-7TD versenyt, és szinte minden nap akad egy-két játékos, aki beül, és azt hiszi, hogy 5-card draw-t játszik!!! Oké, elnézi a nevezést(bár az is érdekes, igaz cashben én is ültem már hi-lo asztalhoz, mikor plo-t akartam játszani), DE, mutatásnál se döbben rá, hogy a drilljét, két párját stb. mindig megveri egy pár nélküli hand?? D és ez folyamatosan, amíg ki nem esik, nem egy, nem két leosztás...

    Épp az előbb ugyanebből játszottam HU-ot, és itt is találkoztam egy ilyennel, baszki és lejátszotta végig úgy, mintha 5-card lenne...komolyan nem hiszem el(mondjuk én jól jártam, de a versenyt meg eléggé elcseszik, mert mikor partiba keverednek, akkor mindenki őket akarja lehúzni ugye, hiszen játék nélkül lehet egy csomó zsetont szerezni)
    Kedden lesz az SCOOP-n, be kell nevezni a 2000 dolcsisra, biztos tele lesz ilyenekkel!
    hétpár, szroli, kohagyma and 1 others like this.

  8. #17018
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 25.
    Hozzászólások
    98

    Alapbeállítás satellit

    Az előzőhöz kapcsolódik még, mi van akkor, ha több szatellitről is bejutok ugyanarra a versenyre?
    A másodikat felhasználhatom ugyanebben a versenyben rebuyra, vagy esetleg később másik versenybe nevezéshez?

    Konkrétan a Scoop-satellitekről van szó.

    Közben ha minden igaz megtaláltam, ezek szerint bármilyen versenyre fel lehet használni később
    https://www.pokerstars.com/help/arti...-tmoney/10538/
    Utoljára módosítva: hétpár által: 2021. 04. 13. 14:58

  9. #17019
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Ha több sat-ról is bejutsz, akkor a további nyereményeket Tourney$-ban kapod meg amit ahogy a neve is mutatja versenynevezésekre lehet felhasználni.

    Viszont abban nem vagyok biztos, hogy enged több sat-n is indulna ha már van jegyed. Legalábbis én már találkoztam ilyen felugró üzenettel hogy a célversenyre már van jegyem ezért nem tudok nevezni. Persze ha még nincs meg a jegyed és egyszerre több sat is fut, akk szerintem nincs ilyen akadály sem
    hétpár likes this.

  10. #17020
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 25.
    Hozzászólások
    98

    Alapbeállítás

    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha több sat-ról is bejutsz, akkor a további nyereményeket Tourney$-ban kapod meg amit ahogy a neve is mutatja versenynevezésekre lehet felhasználni.

    Viszont abban nem vagyok biztos, hogy enged több sat-n is indulna ha már van jegyed. Legalábbis én már találkoztam ilyen felugró üzenettel hogy a célversenyre már van jegyem ezért nem tudok nevezni. Persze ha még nincs meg a jegyed és egyszerre több sat is fut, akk szerintem nincs ilyen akadály sem
    Köszi, igen, már futott az egyik, mikor beneveztem a másikra, végül egyet sikerült is behúzni.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •