Oldal: 184 / 185 ElsőElső ... 84134174182183184185 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.831 - 1.840 (1848) összesen
Like Tree395Likes

Téma: Fejlesztési ötletek

  1. #1831
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    A főoldali fenti menüsorba beraktunk egy "HUD" menüpontot (piros színnel látható jelenleg). Erre kattintva azonnal elérhető az összefoglaló táblázat arról, hogy melyik teremben/hálózatban lehet segédszoftvereket használni.

    Amennyiben van még javaslat hasonló gyors elérésű információra, jelezzétek!
    daniboy and Jymaster111 like this.

  2. #1832
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 17.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Vissza kellene fejleszteni a twitchet h legyenek rajta videók. Mi történt vele? Vagy csak nekem nincs?

  3. #1833
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 17.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Na meg a főoldal alján a 18as figyelmeztető rizsában a “Játssz felelőséggel!” Mondatban egyel kevesebb s betű esett...

  4. #1834
    Fanatikus tag Aenima avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 13.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás Firefox - megjelenítési probléma

    Sziasztok!

    Az a probléma, h asztali pc-ről Firefox böngészőn nézve nem jelennek meg bizonyos dolgok a PA honlapján.
    A főoldalon nem nyitja szét (nem jeleníti meg) az "aktuális fórumtémák", "piactér" és "offtopic" helyeket. Illetve pl. a hírek oldalon sem mutatja a cím mellett a kommentek számát jelző buborékot, vagy a hírbe lépve alul a hozzászólások rész sem található.

    pa 1.jpgpa 2.jpgpa 3.jpg

    Ez kb. már egy hónapja ilyen. Ugyanakkor furcsa, h eddig nem jelezte senki. A legfrissebb firefox verziót használom (illetve a gépem is nem rég telepítettem újra), szóval nem tudom mi lehet a probléma. Mobilról nézve minden oké.
    "..de azokkal ezer % hogy nem fogja callozni a turnt.
    Ha meg callozza, akkor meg riveren ..őőő.. rábaszom!
    ..vagyis hát, bocsánat! ..rátolom."

  5. #1835
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet Aenima eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Az a probléma, h asztali pc-ről Firefox böngészőn nézve nem jelennek meg bizonyos dolgok a PA honlapján.
    A főoldalon nem nyitja szét (nem jeleníti meg) az "aktuális fórumtémák", "piactér" és "offtopic" helyeket. Illetve pl. a hírek oldalon sem mutatja a cím mellett a kommentek számát jelző buborékot, vagy a hírbe lépve alul a hozzászólások rész sem található.

    pa 1.jpgpa 2.jpgpa 3.jpg

    Ez kb. már egy hónapja ilyen. Ugyanakkor furcsa, h eddig nem jelezte senki. A legfrissebb firefox verziót használom (illetve a gépem is nem rég telepítettem újra), szóval nem tudom mi lehet a probléma. Mobilról nézve minden oké.
    Megnéztem firefoxból most, és nálam teljesen oké. De köszi, hogy jelezted, továbbítom, és megvizsgáljuk. Ha esetleg más is tapasztalja ezt, szóljon.

    Update: Használsz adblockot? Az okozhat ilyet.
    Utoljára módosítva: banoster által: 2021. 03. 26. 17:34

  6. #1836
    Fanatikus tag Aenima avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 13.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Nem használok adblockot. Igazából semilyen kiegészítőt/bővítményt sem.
    Amikor elkezdte ezt csinálni, utána még egyik nap működött, másik nap nem és így tovább... Aztán kb. 1 hónapja már egyáltalán nem jó. (Régebbi firefox verzióval sem volt már jó.)
    "..de azokkal ezer % hogy nem fogja callozni a turnt.
    Ha meg callozza, akkor meg riveren ..őőő.. rábaszom!
    ..vagyis hát, bocsánat! ..rátolom."

  7. #1837
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Ugyanez van nalam is.

    szerk.: kivittem adblock plusbol akademiat, es megy megint normalisan...

  8. #1838
    Tag bostef avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 12.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    "mindig nézz a számok mögé - számolj utána annak, hogy vajon valóban annyi-e a várható visszatérítésed, amennyit állítanak (ezt nyugodtan tedd meg a mi esetünkben is - ha esetleg tévesen állítanánk valamit, jelezd nekünk mielőbb!)"

    Ez a mostani cikketekben volt. Bestpokeren nem 8-12% a visszatérítésetek. Ha valaki termel 100 eurot, akkor 8 eurót, 8% kap. Viszont ha 249.99 eurot termel, azzal még ugyanazzal a sávban van, viszont csak 3,2% lesz. Feljebb ugyanez a logika érvényes.

    "exkluzív rake chase
    Fődíj: 8-20% gross rakeback"
    Ez van amúgy írva, de sehogy se jó, mert a fődíj nem 8-20%, hanem ~20 % (nem mintha ezt valaki elérné)

    Legelső hónapban, amikor itt játszottam nem figyeltem erre a kis trükkre, ha jól emlékszem 200 eurót buktam rajta (3 hónapja volt, szóval meg kéne néznem a 100%hoz) és kevesebb, mint 8% visszatérítést kaptam, ami nem a hirdetett szám.

    Másrészről a múlt hónapban még termeltem volna nektem 1200 euro raket, de ezzel még nem értem volna el akövetkező lépcsőfokot, így inkább emiatt nem itt termeltem nektek a jutalékot az utolsó pár napban. Most ez kinek és miért jó?
    Utoljára módosítva: bostef által: 2021. 04. 02. 20:43
    ____
    | / |
    |/ 0
    |
    |
    |
    |_

  9. #1839
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet bostef eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "mindig nézz a számok mögé - számolj utána annak, hogy vajon valóban annyi-e a várható visszatérítésed, amennyit állítanak (ezt nyugodtan tedd meg a mi esetünkben is - ha esetleg tévesen állítanánk valamit, jelezd nekünk mielőbb!)"

    Ez a mostani cikketekben volt. Bestpokeren nem 8-12% a visszatérítésetek. Ha valaki termel 100 eurot, akkor 8 eurót, 8% kap. Viszont ha 249.99 eurot termel, azzal még ugyanazzal a sávban van, viszont csak 3,2% lesz. Feljebb ugyanez a logika érvényes.
    Köszönjük az észrevételedet. Teljesen igazad van, a chase-ek logikájából kifolyólag százalékos értékben a legmagasabb visszatérítést akkor tudod elérni, ha figyelsz arra, hogy éppen elérd a következő szintet. Amennyiben annál magasabb rake értéket termelsz, de még nem éred el a következő szintet, akkor a visszatérítésed százalékosan kifejezett mértéke alacsonyabb lesz. Ez évek óta így van nálunk is, minden más affiliate-nél is, sőt a termek központi chase promócióiban is.

  10. #1840
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Szolgálati közlemény:

    Az e-mail szerverünk sajnos vasárnap (április 4) óta nem működik stabilan. A bejövő e-mailek nagyobb részét pillanatnyilag nem látjuk. A hiba elhárításán dolgozunk, türelmetek kérjük.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •