Oldal: 185 / 185 ElsőElső ... 85135175183184185
Eredmény: 1.841 - 1.848 (1848) összesen
Like Tree395Likes

Téma: Fejlesztési ötletek

  1. #1841
    Tag bostef avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 12.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük az észrevételedet. Teljesen igazad van, a chase-ek logikájából kifolyólag százalékos értékben a legmagasabb visszatérítést akkor tudod elérni, ha figyelsz arra, hogy éppen elérd a következő szintet. Amennyiben annál magasabb rake értéket termelsz, de még nem éred el a következő szintet, akkor a visszatérítésed százalékosan kifejezett mértéke alacsonyabb lesz. Ez évek óta így van nálunk is, minden más affiliate-nél is, sőt a termek központi chase promócióiban is.


    Aha.

    Szóval ha más nem korrekt, akkor lehet nektek is.
    Nem értem, hogy miért nem lehet odaírni, hogy 6- x %, ha már ilyen cikkeket hoztok ki, hogy más affil fúj ilyen meg olyan.
    Utoljára módosítva: bostef által: 2021. 04. 06. 14:29
    ____
    | / |
    |/ 0
    |
    |
    |
    |_

  2. #1842
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    0%-tól induljon, nem igaz?
    Hiszen aki $1 rake-et termel, 0%-ot kap.

    /s

  3. #1843
    Tag bostef avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 12.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Jól van kemény gyerek.

    __
    PA:
    Maradjunk annyiban, hogy ez biztosan faktor lesz a következő teremválasztásomnál, hogy kihez is fogok regelni.
    Utoljára módosítva: bostef által: 2021. 04. 06. 21:17
    ____
    | / |
    |/ 0
    |
    |
    |
    |_

  4. #1844
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Gondolom ez másnak is feltűnt már, de feltételezem nyomós oka van, hogy ilyen chase formájában érhető el az affil rakeback, nem pedig fix %-os formában.
    banoster likes this.

  5. #1845
    Tag bostef avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 12.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Nyilván mindenki tudja, hogy mi az oka. A $. Hogy jobbnak tűnjön az ajánlat.

    Mondtam, januárban kiszúrtam, mosolyogtam is magamban. (eddigi affiljaim fix %okat küldtek hó végén pl ipokeren) Csak aztán jött ez a jól nézzünk a számok mögé szöveg, a hírnél meg nem láttam topikot.
    Utoljára módosítva: bostef által: 2021. 04. 07. 18:27
    ____
    | / |
    |/ 0
    |
    |
    |
    |_

  6. #1846
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Nem gondolnám, hogy megtévesztő az ajánlat, aki minimálisan is figyelmes és precíz láthatja, hogy pontosan miről van szó. Nem tudom, hogy mivel járna jobban az akadémia, mert például az előző hónap utolsó pár napjában én sem a bestpokeren játszottam már, mert nem értem volna el a következő lépcsőfokot, ez nagyjából 400-800€ raket jelentett volna még nekik.

  7. #1847
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    A teremmel kapcsolatban nekem az volt meglepetés, hogy az fd bónusz második részlete (10% rb-t ad) alatt is részt vehettem már a chasen, igaz a kijátszott bónusz alapján egy csökkentett értékkel, ez nekem nem volt egyértelmű, így nem is figyeltem még a lépcsőfokokat. Ezt érdemes lehet esetleg külön kiemelni még, hogy más ne járjon így.

  8. #1848
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A teremmel kapcsolatban nekem az volt meglepetés, hogy az fd bónusz második részlete (10% rb-t ad) alatt is részt vehettem már a chasen, igaz a kijátszott bónusz alapján egy csökkentett értékkel, ez nekem nem volt egyértelmű, így nem is figyeltem még a lépcsőfokokat. Ezt érdemes lehet esetleg külön kiemelni még, hogy más ne járjon így.
    Szia!

    Köszönjük, hogy jelezted.
    A chase-en a First Deposit Bonus-szal csökkentett értékkel szerepelhetsz. (Amennyiben ez pozitív érték)
    Pontosítottuk a leírást.
    Amennyiben bármilyen kérdés felmerül ezzel kapcsolatosan, kérjük vegyétek fel velünk a kapcsolatot!
    Állunk rendelkezésetekre itt.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •