Oldal: 35 / 39 ElsőElső ... 253334353637 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 341 - 350 (387) összesen
Like Tree266Likes

Téma: Roroo 2k -> 10k challenge

  1. #341
    szr
    szr nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Na végre postflop akció!

  2. #342
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 10.
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    Ez az elozo hand iigy talán way too looose , de vmikor ott ulsz az asztalnál mondjuk 15-20 handet , van ilyen 0/0 statod , mondjuk mar ha Q hihg suit lenne , s a vakoban gyengébb játékos akkor az oke sztem, meg az h adni ott a 3betet pre az nem olyan jó így sendwics??? be, de pl hu már megadnam tui , vagy Minimum Ip .

    A kovetkezo hand is talan egy kicsit too looose , mondjuk itt kkqj ds az biztos 3b , kjjT ds az ilyen mix van mikor 3b van mikor call , ez a hand meg jól nez ki de talan nem is olyan joo hand ez h 3betelni kell , mert 9es el talan tuul sok a gap, szóval valójában nem is kaplolódik annyira , floppon ezt ezt sztem lehet ch/r allinezni , bar nem a legjobb spot de még +ev , Sztem itt floppon itt cappelte a rangét , nem 100%, mert 67 et itt sztem az emeberek kb mindig betelnek , de jo trukkosneki lenni es pl egy 67xx egy hearths jo lehet ch/backelni , de megis sztem kb mindenki beteli , turnon meg bluffoltem ,mert sztem nincs sora es lets see what happen , a riveren meg nem happy de sztem ez itt hero call ...single rais potban bizt nem callaznek iiigy club nelkul , de ez 3b pot volt , ch/r turn , too much in the pot , 5bol egyszer kell jónak lenni , i look him up


    - €4 PL Hi (6 max) - Omaha Hi - 4 players
    Hand converted by Holdem Manager 3

    BB: €528.80 (132.2 bb)
    CO: €608.50 (152.1 bb)
    BTN: €490.50 (122.6 bb)
    Hero (SB): €749.70 (187.4 bb)

    Hero posts SB €2.00, BB posts €4.00

    Pre Flop: (pot: €6.00) Hero has J J 9 K
    fold, BTN raises to €10.50, Hero raises to €31.00, fold, BTN calls €20.50

    Flop: (€66.00, 2 players) 4 3 5
    Hero checks, BTN checks

    Turn: (€66.00, 2 players) K
    Hero checks, BTN bets €59.50, Hero raises to €244.50, BTN calls €185.00

    River: (€555.00, 2 players) 9
    Hero checks, BTN bets €215.00, Hero calls €215.00

    Results: €985.00 pot (€4.00 rake)
    Final Board: 4 3 5 K 9

    BTN shows 4 T 5 A: (Flush, Ace High)
    (Pre 45%, Flop 52%, Turn 63%)

    Hero mucks J J 9 K: (Two Pair, Kings and Nines)
    (Pre 55%, Flop 48%, Turn 38%)

    BTN wins €981.00
    Utoljára módosítva: rorooen által: 2021. 04. 14. 11:07
    Vikibaba likes this.

  3. #343
    Idegen
    Csatlakozott
    2021. 04. 13.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    "Ide"

  4. #344
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Jó hand. Tudom nem nagy különbség seg van bluff catchen a ranged aljának es a sornak, de talan kivehetsz par handet mint ez a kettő pár es gyenge flush sor es set callol itt. Ennek ellenére en is igy játszanam.

  5. #345
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 10.
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    Hi
    Az a jo a pokerezesben , ha vki megkérdezni h ez az utolsó napom s mit akarok csinalni : Én kezdenék egy kv cigivel , falni vmit , elmennék úszni , napoznek , egybekelnék kedvesemmel , sztem aztan játszanék egész nap , este kis bbq , sor zene , dugas , írni az akadémiára h ennyi volt s ennyi D

    \\\Ma egy rendhagyó epizóddal készultem , ez egy levél s tulajdonképpen bármelyik barátomnak írhattam volna:

    Hi my Name is Boby Sz Boby. How u doing ... ? U still have a British passport or changed now for Us forever? I am looking for a company for good cold pint of beer and tasty food table is filled , chikchs is loving around, maybe even i would smash my a head tiny bit , then a chicks go away , but no problem.
    I am doing good , working part time ,becouse i choose this way, driving a mixer truck , only 2 day a week , this week only friday , is perfect that way . at least i do something else than poker , go play around , pay a penny taxes , at least I am not a poker tourist , i have some job . Allin all i doing good , just my health level lately very low , because i maintain very badly , smoking 2/47 , sometime i rolling a next one and my mouth still has one, lol .Not really doing sport , just played a Lot. And of course I need a woman.
    In february i had one session 30h long round , was down couple of grand , not too much but i was frustrated , and i go on mad very bad tilting , i never had this one before , i lost control clear up my balance went on 4 table 5/10 , just fkfkfkffkk , in an angry way and i lost 35k$ in 20 minutes or so , i did big damage i am a shame is happened , but if u play full time with a fire , i just would love to make this is not true but is true. i was need a couple of day break , thing about what happened there, and i said is cannot be the end of my carrier , i made my almost last 10k$ deposit , i was very hungry for my business to back in a normal level , and i made it
    Csatolt képek Csatolt képek
    lourker, sakkos000, Ibiza and 1 others like this.

  6. #346
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 12. 01.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Turn callozott egy cr t úgy h nálad a piros, meg a K is. Nem nagyon tud mással callozni turn mint clubokkal. Meg az is valószínű h naked club bal bloffolne Riv de az nem callozik c r t
    Vikibaba likes this.

  7. #347
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Talán ha van egy flush lap blocker ugy jobb játék. Igy nem szabad egyszerűsíteni , hogy nala csak flush lehet . Ki kell venni lapokat a call rangebol es körülbelül 1/4 fele komboval hero callolni, mert alapjáraton ha ezzel a lappal akkor szinte mindennel megtesszük

    modositas: kicsit zavart lettem mert ebben meg nem gondolkodtam l lehet hogy 3/4 combo callol nem 1/3 , de az lehet set, sor, 2 pár flush blockerrel es ami nálunk van az kuka!
    Utoljára módosítva: regie által: 2021. 04. 17. 06:30

  8. #348
    Tag zo6Hwf avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 10.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Idézet regie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Talán ha van egy flush lap blocker ugy jobb játék. Igy nem szabad egyszerűsíteni , hogy nala csak flush lehet . Ki kell venni lapokat a call rangebol es körülbelül 1/4 fele komboval hero callolni, mert alapjáraton ha ezzel a lappal akkor szinte mindennel megtesszük

    modositas: kicsit zavart lettem mert ebben meg nem gondolkodtam l lehet hogy 3/4 combo callol nem 1/3 , de az lehet set, sor, 2 pár flush blockerrel es ami nálunk van az kuka!
    Azt vágod, hogy egy nálad jobb játékossal vitatkozol? Amivel nincs gond, mert miért ne lehetne, csak érted...

  9. #349
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Miből gondolod , hogy jobb nalam?

    olyan grafikont hoz, aki ezen a turnon check callol , holott a handek szerint mindent a szerencsére biz! Te is észrevetted volna, ha annyira jo lennel!

  10. #350
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Szerintem rolo ipokeren teremrol teremre jár es mindenhol szerencséje van. Regen en is azt csináltam

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •