Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (61) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Revolut - Visa vagy Mastercard?

  1. #31
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 09. 11.
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Idézet RealRaul21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Utalt ki már valaki pókerteremből bank transferrel pénzt revolutra?
    Ha igen, akkor nem tiltotta le a fiókját a revolut? (mert ilyenekről lehet olvasni, amúgy rendszeresen használom a revolutot, de ennél jóval kisebb összegek mozgatására)
    Max. 1000 usd/eur-ra gondolok alkalmanként.

    Elméletileg a revolut számlámon belül van eur meg usd alapú számlám is saját számlaszámmal és swift kóddal.

    Elmondom miért kérdezem.

    Most utaltam haza pénzt így a bankszámlámra, és a bank a fos árfolyam mellé még konverziós díjjal is lehúzott, régen ilyen tuti nem volt, vicc az egész rendszer.....

    A teremből skrillre kiutalás azért nem tetszik mert más currency-be van a skrill számlám és ott is lehúznak exchange fee-vel (felső korlát nélkül értelmezésem szerint).

    Köszi.

    U.I.: ez a kérdésem transwerwise-ra is igaz, amennyiben valakinek abban van tapasztalata
    Hali!
    Én úgy csinálom,hogy revolutot használok depositra, (FTot átváltom EUR-ra) kifizetéskor viszont Neteller (EUR) ami pillanatok alatt a számlámon van. Aztán netellerről revolutra gond nélkül be tudom tenni a casht.

  2. #32
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet Pindurka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali!
    Én úgy csinálom,hogy revolutot használok depositra, (FTot átváltom EUR-ra) kifizetéskor viszont Neteller (EUR) ami pillanatok alatt a számlámon van. Aztán netellerről revolutra gond nélkül be tudom tenni a casht.
    szia!

    ez jól hangzik lehet hasznát venném én is alkalom adtán. jelenleg csak €-t használok de ha $-os terembe fizetnék be ez jó alternatívának tűnik az exhgange fee kikerülésére.

    lenne egy pár kérdésem:

    -hogyan fizetsz be? kártyával vagy banki utalással a revo-ról (utóbbit még sehová nem használtam de gondolom nem nagy trükk). elvileg a MC-ra nem fizetnek ki szerencsejáték oldalak.

    -hogyan lehetséges más eszközre kifizetést kérni mint amivel befizettél?? (amennyire én tudom minimum az utolsó deposit összegét ugyanoda kell visszaküldeni ahonna a depo érkezett!)
    esetleg azért mert MC-ra nem lehet (és te azzal fizettél be) így választhatsz tetszőleges kifizetést amit már korábban használtál?

    -mely termekben működőképes ez a procedúra?

    előre is köszi a válaszokat!
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  3. #33
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 09. 11.
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szia!

    ez jól hangzik lehet hasznát venném én is alkalom adtán. jelenleg csak €-t használok de ha $-os terembe fizetnék be ez jó alternatívának tűnik az exhgange fee kikerülésére.

    lenne egy pár kérdésem:

    -hogyan fizetsz be? kártyával vagy banki utalással a revo-ról (utóbbit még sehová nem használtam de gondolom nem nagy trükk). elvileg a MC-ra nem fizetnek ki szerencsejáték oldalak.

    -hogyan lehetséges más eszközre kifizetést kérni mint amivel befizettél?? (amennyire én tudom minimum az utolsó deposit összegét ugyanoda kell visszaküldeni ahonna a depo érkezett!)
    esetleg azért mert MC-ra nem lehet (és te azzal fizettél be) így választhatsz tetszőleges kifizetést amit már korábban használtál?

    -mely termekben működőképes ez a procedúra?

    előre is köszi a válaszokat!
    Hali!
    Revo MC kártyával fizetek be, (PS.es /eu ) kifizetéskor automatikusan a netellert dobja fel, (valószinű az amit írtál,hogy MC-ra nem opció a kifizetés.Megjegyzem hogy mikor nem volt revolutom, akkor netellert használtam)
    Befizetéskor persze először átváltom EUR-ba a casht a Revon.
    Remélem tudtam segíteni.

  4. #34
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet Pindurka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali!
    Revo MC kártyával fizetek be, (PS.es /eu ) kifizetéskor automatikusan a netellert dobja fel, (valószinű az amit írtál,hogy MC-ra nem opció a kifizetés.Megjegyzem hogy mikor nem volt revolutom, akkor netellert használtam)
    Befizetéskor persze először átváltom EUR-ba a casht a Revon.
    Remélem tudtam segíteni.
    hali!

    sajnos ezen infokkal nem vagyok bejjebb
    EU termekben €-t használok és amcsi termek érdekeltek volna igazából mert ott kell $-t használni meg GG-n de oda nem tennék 1 FT-ot sem majd legfeljebb rákérdezek a teremnél hogy mi van ha MC-vel fizetek be, tudom-e kifizetni skrillre.

    nálam a skrill $ a neteller pedig € és ha ezzel a revo-s MC depoval ki lehetne iktatni az átváltási kötségeket ha arra kerül a sor az baba lenne!

    viszont ami jó hír, hogy ezek szerint REVO nem szól bele a gambling depozásba (valahol amúgy láttam az app-ban h lehetne tiltani a gamblinget)!

    köszi a választ! (Y)
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  5. #35
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    Budapesten van olyan ATM ahol konkrétan eurót lehet kivenni Skrill/ Revolut kártyával?
    Ha igen hol található(ak)?
    Az is érdekelne hogy dollár automata van-e? ( bár az gondolom tuti nincsen)

  6. #36
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet dobimano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Budapesten van olyan ATM ahol konkrétan eurót lehet kivenni Skrill/ Revolut kártyával?
    Ha igen hol található(ak)?
    Az is érdekelne hogy dollár automata van-e? ( bár az gondolom tuti nincsen)
    Szia!

    A Deák tér / Király utca sarkán, az OTP fiókban van eurós atm.
    dobimano likes this.

  7. #37
    Idegen
    Csatlakozott
    2021. 05. 27.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás Revolut adóilletőség / adószám

    Sziasztok!

    Revoluttal kapcsolatban szeretném kérdezni, hogy nálatok kérték-e hogy adjatok meg adóilletőséget / adószámot, illetve muszáj-e ezeket megadnom ?
    Nemrégiben kaptam e-mailt, amelyre ezen adatok megadására kérnek CRS szabályokra hivatkozva.
    Tekintettel arra, hogy a külföldi termekben való játékot a magyar szabályozás eléggé "mostohagyerekként" kezeli, nem szívesen adnám meg ezeket az adatokat...
    Mit javasoltok? Hagyjam a Revolutot, és maradjak a Netellernél, vagy nem valószínű, hogy ebből bajom lesz?

    Minden építő jellegű hszt-t köszönettel fogadok

    Egyébként íme a teljes levél:

    Szia ...!

    A Revolut mint pénzintézet köteles közvetlenül az állami adóhatóságoknak jelenteni az ügyfelei nála vezetett számláival kapcsolatos információkat.

    Csak annyi a dolgod, hogy megnyitod a Revolut appot, a kezdőlapra lépsz, majd rákoppintasz a hiányzó adóinformációid frissítésére kérő csempére.

    Ha sikerrel jársz, akkor egy pipajel ✅ igazolja vissza, hogy beküldted az adózási információidat. Amint ezt látod, az x jelre koppintva eltávolíthatod ezt a csempét.

    Miért kell beküldenem ezeket az információkat?

    A CRS (közös jelentéstételi szabályok) értelmében a Revolut köteles információt szolgáltatni közvetlenül az adóhatóságnak azoknak az ügyfeleknek a pénzügyi számláiról, akik egy másik országban rendelkeznek adóilletőséggel.

    Nem minden ország érvényesíti a CRS normáit, így ha a beküldéskor nem látod a listán azt az országot, amelyben adóilletőséged van, akkor nem kell beküldened az arra az országra vonatkozó adózási információidat.

    Emellett az Egyesült Államok Pénzügyminisztériumának és az amerikai adóhatóságnak (IRS) jelentenünk kell az egyesült államokbeli adófizetők és külföldi szervezetek olyan nálunk vezetett pénzügyi számláival kapcsolatos információkat is, amelyeknek az esetében a FATCA (a külföldön vezetett számlák adóügyi megfeleléséről szóló törvény) értelmében egyesült államokbeli adófizetők jelentős tulajdonosi érdekeltséggel rendelkeznek.

    Ezt az e-mailt azért kapod, mert nincs meg nekünk az adószámod, vagy pedig nincsenek információink az adóilletőségedről. Az adóilletőséged azokban az országokban van, ahol adót fizetsz, vagy ahol egy évben legalább hat hónapot eltöltesz.

    Az ellenőrzés alig néhány percet vesz igénybe. Nagyon köszönjük az együttműködést!

    Kérdésed van? Olvasd el a gyakori kérdéseket.



    Köszönjük!

    A Revolut csapata

  8. #38
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    "A skrillről pénzlevét legolcsóbb módja" című fórumban megtalálod a témával kapcsolatos hozzászólásokat...
    lacc85 likes this.

  9. #39
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    én amúgy éppen kedden adtam meg az adóilletőségemet és az egy átutalásom beragadt azóta
    függőben van az átutalás azóta
    nem akarok riogatni ezzel senkit, de más nem tapasztalt mostanában ilyet?

    annyira még nem aggódom, mert 5 nap van a feldolgozásra, szóval még bőven van ideje, csak ennél gyorsabb szokott lenni a rendszer

  10. #40
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Volt már olyan akinek zárolták a számláját amiért nem adta meg a kért infót?
    Nekem kétszer kérték, de nem szeretném megadni, nem mintha számítana, hisz a többi adatom is simán kiadhatják enélkül is.
    Ascent888 likes this.

Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •