Oldal: 1 / 24 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (240) összesen
Like Tree343Likes

Téma: Hogy állsz az oltáshoz?

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Hogy állsz az oltáshoz?


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Nem vagyok oltásellenes, szóval oltassátok be magatokat
    dobimano likes this.

  3. #3
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 14.
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    A vírusban nem hiszek, az oltást méregnek tartom.

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 07. 21.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Az egyik baratom is ezt mondta, amig el nem ment az edesapja a lelegezteto gepen. Jelenleg ez az amit tehetsz, de hihetetlen, hogy meg mindig vannak ilyen bal****ok mint te. Leforditom: AK of clubs raise pre 2.2 bb, button call,flop 456 of spades, hero cbet, villain cr 50bb allin, es az Fold b+. Tagadhatatlan modon. De te add meg inkabb, semmi baj. Orulok, hogy meg senkid nem latta karat ennek a missreadnek.
    ivanesz, kry, Ibiza and 2 others like this.

  5. #5
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Kezdem azzal, hogy én már megkaptam az első oltást, mielőtt valaki megtalálna a szokásos demagógiával. Folytatom azzal, hogy az eljárással, a kommunikációval és a szervezéssel nagyon nem értek egyet. Több ország példája mutatja, hogyan lehet jól csinálni, még több, hogy hogyan lehet kevésbé jól, mi meg azt, hogy hogyan lehet nagyon szarul. A pókerasztal körül ülnek az országok vezetői, még konzultálhatnak is minden leosztásban hozzáértőkkel és mégis mi vagyunk a fish, akin sokan röhögnek, sokan sajnálkoznak és akit persze jó páran kihasználnak. És mégis még mindig sokan elhiszik, hogy majd megnyerjük a versenyt és mi leszünk a bajnokok. Na, ezt nem értem.
    Flush67 likes this.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozott
    2017. 06. 28.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Határozott NEM!
    Ascent888 and Pindurka like this.

  7. #7
    Tag zo6Hwf avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 10.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Idézet Melech eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A vírusban nem hiszek, az oltást méregnek tartom.

    ez vicces. A vírusban nem hinni kell. az attól még létezik.
    hétpár, ivanesz and ProAdel89 like this.

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 04. 03.
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Idézet Melech eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A vírusban nem hiszek, az oltást méregnek tartom.
    En egy olyan statra lennek kivancsi, hogy akik nem hisznek a virusban azok hany %-a jart mar eleteben legalabb 1x pl. templomban (onszantabol, szoval pl. keresztelo nem szamit).

    Mert ha jart valaha (pl volt templomi eskuvoje, Isten szine elott) akkor az az en szememben azt jelenti hisz Istenben (ellenkezo esetben mi a francot keresett volna ott), akkor viszont egy ilyen kijelentessel, hogy a virusban viszont nem hisz kvazi paradoxont kreal mert az utobbirol sokkal tobb bizonyitek van, hogy letezik.

  9. #9
    Idegen
    Csatlakozott
    2021. 03. 14.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Idézet julia_contador eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az egyik baratom is ezt mondta, amig el nem ment az edesapja a lelegezteto gepen. Jelenleg ez az amit tehetsz, de hihetetlen, hogy meg mindig vannak ilyen bal****ok mint te. Leforditom: AK of clubs raise pre 2.2 bb, button call,flop 456 of spades, hero cbet, villain cr 50bb allin, es az Fold b+. Tagadhatatlan modon. De te add meg inkabb, semmi baj. Orulok, hogy meg senkid nem latta karat ennek a missreadnek.
    és akkor most itt bárkinek rosszul kéne éreznie magát mert a spanod faterját elvitte a vírus? Nem lehet hogy az egészségtelen életmódja vitte el vagy ne adj isten a kizsigerelt egészségügyi rendszer?

    Több ismerősöm (és családja) elkapta a "halálos" vírust, legtöbben tünetmentesen vagy enyhe lefolyással jutottak túl rajta, beleértve néhány elég idős személyt is. Ettől függetlenül elhiszem és szomorú, hogy meghalt a valakid valakije csak éppen nem érdekel. Influenza járvány idején is hullanak az idős és beteg emberek, de nem áll le az egész ország világ. Mindenki szíve joga hogy beoltassa magát de ne akarják má ráerőltetni mindenkire

    bocs de én nem írok példát a mondandómhoz egy leosztással, mintha az nyomatékosítaná

  10. #10
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 06. 06.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Hello

    Azt kell mondjam, én nemrégen estem át ezen a “aprócska víruson” és bárcsak be lettem volna oltva ellene.....39 vagyok , még nem a legöregebb korosztály, semmilyen alapbetegségem nincs. Abszolút nem vettem énse komolyan ezt az egész cirkuszt, ami zajlik már több mint 1 éve, és nem jutott eszembe, hogy beoltassam magam, úgy voltam vele 2 éve voltam influenzás, az szinte meg sem kottyant számomra....vigyáztam mindehol azért, nem nagyon jártam sehová, de a szomszéd gyerekek, és az anyjuk átjöttek, és kiderült utána, hogy mind covidosak. Annyira nem ijedtem meg, mert a közelükbe sem voltam aznap...3 napra rá, csesztette valami a légutamat, vettem rá cukorkát, 3 napig volt ez, utána jött a hőemelkedés, ez már gyanús lett, mentem is másnap teszteltetni, ami azonnal mutatta, hogy pozitív...gondoltam nembaj, legalább legyőzöm és túl leszek rajta....kb napig ment ez, lázcsillapítás, pihenés, de utána szó szerint lecsapott rám. Kevés emlékem maradt, de összefoglalva, 13 nap láz, kétoldali tüdőgyulladás, favipavir, 2 antibiotukum, levegőt alig kaptam, mindennapos kétségbeesés, nagyon magas pulzus és vérnyomás, 1 nap kórházi kivizsgálás, egy régi oszt társam, aki előttem esett át rajta előre szólt , hogy mire számíthatok, és minden úgy is volt...( ő tartotta bennem a lelket). Óránként véroxigénszintmérés, para ha már 92 volt....akivel mentem be a mentővel, jóval fiatalabb sportoló gyerek, ő rosszabb állapotban volt tőlem is, és neki bent is kellett maradnia....már jobban vagyok, de közel sem az igazi, akár hónapokig is eltarthat a teljes felépülés.( remélem nem hagy semmilyen szövődményt). Számomra ez a influenzától 100x rosszabb volt, és elhiszem, hogy sokan kisebb vagy semmilyen tünetekkel átesnek, ez a mostani valami szerintem már sokkal rosszabb, mint az első és második hullamban volt, én úgy látszik nem voltam e téren szerencsés. Köszönöm ha elolvastad, vigyázzatok azért magatokra! Üdv
    ivanesz, kry, csiga19794 and 1 others like this.

Oldal: 1 / 24 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •