Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (37) összesen
Like Tree26Likes

Téma: A covid helyzetről mi a véleményetek?

  1. #21
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet zo6Hwf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A soros terv gazi és ő áll minden mögött. Bill Gates és Soros indította el a korona járványt is. Soros maga a sátán és Orbán Viktor pedig Jézus küldötte. Zajlik a szent csata a kulisszák mögött amiről csak kevesen tudnak.

    Ámen
    És te vagy a rendszer igazi rabszolgája. Nemán.

  2. #22
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 14.
    Hely
    kőszeg
    Hozzászólások
    133

    Alapbeállítás

    Most ez komoly? Egy komoly pókeres oldalon kell ilyeneket olvasni?

  3. #23
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Az mennyire para, ha utcan setaltam maszkkal es kb 2meterre tolem allt egy bacsi es szivarozott es picit ereztem a szivarfust szagot?

  4. #24
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az mennyire para, ha utcan setaltam maszkkal es kb 2meterre tolem allt egy bacsi es szivarozott es picit ereztem a szivarfust szagot?
    És az, hogy én 5 és fél hónapja konkrétan semmilyen szagot vagy ízt nem érzek? Ugyanolyan semmilyen íze van a csirkepörköltnek, a megrántott húsnak, mint a vajas kenyérnek. Ha az orrom alá vagy a fejemre szarnál, sem éreznék belőle semmit.

  5. #25
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Gerwen bmeg

  6. #26
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És az, hogy én 5 és fél hónapja konkrétan semmilyen szagot vagy ízt nem érzek? Ugyanolyan semmilyen íze van a csirkepörköltnek, a megrántott húsnak, mint a vajas kenyérnek. Ha az orrom alá vagy a fejemre szarnál, sem éreznék belőle semmit.
    Pcr tesztelni szoktál? Mert az pontosan tudja ezt okozni.. Nagyon sok mindenért nem a "szent covid" a felelős..., amit állítólag az a sarv cov2 vírus okoz, melyről még egy tisztességes izolátum sem létezik. Egy német orvoscsoport konkrétan 1.500.000 €-t ajánlott fel bárkinek, aki tudja produkálni. Valószínűleg azért nem lehet boncolni, mert nagyon nem azt találnák, amit előadnak nekünk.

    A lényeg, csak a tv-ben van "bizonyítva", hogy mi okozza a tünetegyüttest, amit a köznyelv "covidként" (Covered Identity) ismer.
    van Gerwen likes this.

  7. #27
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet Ascent888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pcr tesztelni szoktál? Mert az pontosan tudja ezt okozni.. Nagyon sok mindenért nem a "szent covid" a felelős..., amit állítólag az a sarv cov2 vírus okoz, melyről még egy tisztességes izolátum sem létezik. Egy német orvoscsoport konkrétan 1.500.000 €-t ajánlott fel bárkinek, aki tudja produkálni. Valószínűleg azért nem lehet boncolni, mert nagyon nem azt találnák, amit előadnak nekünk.

    A lényeg, csak a tv-ben van "bizonyítva", hogy mi okozza a tünetegyüttest, amit a köznyelv "covidként" (Covered Identity) ismer.
    Ugyan már, a Gerwen-féle idült alkoholisták egy idő után elvesztik az ízlésüket és a szaglásuk is romlik. A remegésről és halucinációkról nem is beszélve.
    van Gerwen likes this.

  8. #28
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Ascent888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pcr tesztelni szoktál? Mert az pontosan tudja ezt okozni.. Nagyon sok mindenért nem a "szent covid" a felelős..., amit állítólag az a sarv cov2 vírus okoz, melyről még egy tisztességes izolátum sem létezik. Egy német orvoscsoport konkrétan 1.500.000 €-t ajánlott fel bárkinek, aki tudja produkálni. Valószínűleg azért nem lehet boncolni, mert nagyon nem azt találnák, amit előadnak nekünk.

    A lényeg, csak a tv-ben van "bizonyítva", hogy mi okozza a tünetegyüttest, amit a köznyelv "covidként" (Covered Identity) ismer.
    Nem szoktam semmi ilyesmit, az elmúlt 15 évben egyszer voltam orvosnál, akkor is csak azért, mert magamon kívül megvittek a detoszkba. De amúgy kurvára unom már, kipróbáltam neten olvasott házi praktikákat, mint barnacukros égetett narancs, B-vitamin meg ilyenek, aztán ugyanúgy nem érzek ló****t se. Esetleg valami tipp vagy várjam a csodát, hogy ahogy egyik pillanatról a másikra elvesztek ezek az érzékek, majd úgy fog visszajönni?
    Ascent888 likes this.

  9. #29
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Masters800 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ugyan már, a Gerwen-féle idült alkoholisták egy idő után elvesztik az ízlésüket és a szaglásuk is romlik. A remegésről és halucinációkról nem is beszélve.
    Baze, ismerek 80 éves idült alkoholistákat is, akiknek kutya bajuk, akkor én elég korán kezdtem, bár kézremegés meg halucináció még nincs, arra még gyúrnom kell.

  10. #30
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem szoktam semmi ilyesmit, az elmúlt 15 évben egyszer voltam orvosnál, akkor is csak azért, mert magamon kívül megvittek a detoszkba. De amúgy kurvára unom már, kipróbáltam neten olvasott házi praktikákat, mint barnacukros égetett narancs, B-vitamin meg ilyenek, aztán ugyanúgy nem érzek ló****t se. Esetleg valami tipp vagy várjam a csodát, hogy ahogy egyik pillanatról a másikra elvesztek ezek az érzékek, majd úgy fog visszajönni?
    Akkor valóban képes okozni a "tünetegyüttes" is. Sajnálom.

    Nem tudok rá semmit, de az már nyílt titok, hogy az Ivermectin nevű gyógyszer 3 nap alatt kigyógyítja az embert magából a "betegségből" - bármi is okozza azt.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •