Oldal: 16 / 24 ElsőElső ... 61415161718 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 151 - 160 (240) összesen
Like Tree343Likes

Téma: Hogy állsz az oltáshoz?

  1. #151
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet KisMuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A megkeseredett szkeptikus, akinek a múltban veszteségei voltak és ezért mindenki rohadjon meg aki nem hisz az egészségbizniszben. Szánalom ember. Legalább, ha egy percre kussba maradnál, hallanád mit mondasz.
    A személyeskedéssel nem cáfoltál meg semmit, csak azt mutatja meg, hogy mennyire szánalmas és sekélyes a gondolkodásod, ha csak ennyire futotta a szellemi képességeidből. Úgy tűnik igaz, hogy bizonyos kognitív funkciók megléte szükséges a vírus terjedéséhez, úgyhogy nagy valószínűséggel te védve vagy.
    Ibiza, csiga19794 and Gizdalord like this.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  2. #152
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Airhawk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó kérdés, hogy mi lesz a lefutása, nyilván nem lehet pontosan megmondani, többféle variáció is elképzelhető.

    A best case szenárió az lenne, hogy nincs semmi munkálkodás a háttérben és hogy szép lassan elgyengül a vírus és folytathatjuk az életünket tovább, de semmi nem erre utal.


    Vannak, akik azt gondolják, hogy a következő mesterségesen generált hullám, vagy vírus, a mostaninál sokkal halálosabb lesz. Na most ha ez igaz, akkor lehet az oltottak fogják valamilyen formában megszívni, de az is lehet, hogy az oltatlanok fognak sokan megmurdelni, ez egy jó kérdés.

    Én mégsem inkább tudományos, vagy csak orvosi szempontból közelíteném meg ezt a témát.

    Ami szerintem elég nyilvánvaló, hogy a vírus, elsősorban egy eszköz bizonyos célok megvalósítására és a média valami félelmetes formában nyomja a pánikkeltést és megfélemlítést.

    Indiában az emberek tudtommal éhenhalnak. Eddig is éhenhaltak, de most még jobban a korlátozások miatt. Eddig szimplán le voltak szarva szerencsétlenek. Hatalmas a szakadék ott gazdagok és szegények között, a szegények (akik rengetegen vannak) olyan körülmények között élnek, hogy bármilyen vírus, vagy megbetegedés végzetes lehet rájuk nézve. Alultápláltak, vitaminhiányban szenvednek, az immunrendszerük hihetetlenül gyenge.
    Nem akarok mindig az ismerőseimmel példálózni, de van egy srác itt aki indiai, Magyar a felesége és Ő is ugyanezeket mondta és hogy a média iszonyatosan ferdít, meg valami politikai puccsot is emlegetett, de azzal nem vagyok képben.

    Fontos, hogy ne csak a vírust lássuk szerintem, hanem a vele kapcsolatos bizonyos összefüggéseket és egyéb történéseket a világban is vizsgáljunk.

    Amire szerintem kb számítani lehet, az az, ami most Kínában van. Van egy jó kis beszélgetés, ami elmondja a mostani állapotokat, azt belinkelem ide. Valószínűleg nem bullshit, mert volt aki ezeket meg tudta erősíteni.

    https://patria.rtvs.sk/clanky/rangad...O9Ocv05wilxYF8


    Mondjuk van pár ellentmondás szerintem ebben a beszélgetésben is, de annyit tudok, hogyha ezeknek csak a fele is igaz, én nem szeretnék ilyen világban élni semmiképpen..
    Ha nem gond én nem hiszek neked továbbra sem Igyekszem nem bunkón megfogalmazni,mert valóban nem az a szándékom....

    - "Nagyapám gyógyszerész meg szüleim orvosok." Nekem ettől nem vagy hitelesebb. Idehozhatsz nekem 50 orvost meg több tucat gyógyszerészt és fogadok veled,hogy azoknak a 30%a még a saját szakvizsgájuk által képviselt témát sem tudják,nem hogy egy ilyen dolgot. Ehhez nem értenek.

    Azt mondod a rossz protokoll miatt halnak meg emberek? Nem hinném. Legalábbis,ahol olyanok kezelik a lélegeztetőgépet,akik már láttak is életükben előtte, akkor nem az a gond. Írtam már,hogy hepatizálódik a tüdő szerkezete és fibrotikus lesz. Ez kb. annyit jelent,hogy egy full laikus is megértse, hogy májszerkezetű lesz a tüdő és befedi a felszínét. Tulajdonképpen benövi a légzőfelületet és egy idő után nem lesz,ami felvegye az oxigént. Amit berakott valaki a román doktornőről az kb alapjaiban sántít. A 20l/perc, meg feleslegesen teszik gépre, meg ilyen idiótaságok.
    A Favipiravirról nem tudok nyilatkozni. Nem ismerem.

    Ha mesterségesen van elengedve a vírus miért épp a beoltottakat ölnék meg a köv.körben és nem a "lázadókat"?

    Mint írtam nem beléd állni akarok,mert kultúrált vitapartner vagy,aki nem anyázni jött, csak éppen a másik oldalon állsz lehet de lehet még az sem,de cidrizteted az embert.
    Továbbra sem tudom,hogy a vakcina a legjobb megoldás-e,de jelenleg szerintem ez a legjobb lehetőség. Abban viszont hiszek,hogy ártani nem fog.
    Na mindjárt meg is hallgatom ezt az interjút,bár nem hinném,hogy a hölgy hiteles lenne csak azért ,mert Kínában él
    gl
    lourker likes this.

  3. #153
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Az első felét hallgattam meg egyelőre. Semmi extra nincs benne. Tulajdonképpen elmondja,hogy milyen szigorú intézkedéseket tartatnak be a kínaiakkal. Amihez pluszban van egy telós appos követés. Nem estem hasra eddig tőle Itt nálunk mindenki maszk nélkül akar járni,meg karantén se legyen,persze külföldre akar menni nyaralni a nép nagy része, folyamatosan "plázázni" mellette.
    Ha itt fele olyan szigorú intézkedéseket kiáltanának ki,akkor már mindenki orbánozna meg fideszezne!

  4. #154
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    A csiga felé hajlok és osztom a véleményét a vitáról és a vitapartnerről.

    Bennem is felmerülnek további kérdések amivel úgy gondolom rávilágíthatunk talán hogy miért vagy miért nem mesterséges a dolog vagy áll e mögötte sötét cél. De előbb reagálnék a kínai dologra.

    Még nem néztem meg de sokat hallottam már róla mi megy kínába. Gyakorlatilag Orwell rémálma. Van ilyen kötelező social meda nálluk (Black mirror 3. évad 1. rész feeling) ahol folyamatosan értékel téged általában az állam a lakosság bejelentései és egyéb cselekedeteid álltal. Ha elég pontod van és jó állampolgár vagy akkor nincs probléma, ha nem vagy az akkor jon a szopás, hogy nem használhatsz tömegközlekedést, nem kaphatsz albérletet stb.
    A vallásilag eltérőket terroristaként kezelik és figyelik meg. A világon náluk van a legnagyobb nyilvános megfigyelő rendszer kiépítve. A lényeg, hogy valóban semmilyen nyugati ember nem szeretne itt élni. Gyakorlatilag full diktatúra.

    Ugyanakkor, amit el kell ismerni és szerintem nem szabad úgy nézni hogy vagy minden rossz vagy minden jó az az, hogy bizony, ha diktatúra lett volna az egész világon amikor kitört a járvány akkor baromira meg lett volna állítva az egész. Ha az emberek nem liberáliskodhatnak, mert a tudós kikalkulálja az állam meg betartatja, hogy ha mindenkit bezárunk 2-3 hétre akkor megszűnik az egész. Ez full diktatúra, viszont ezerszer jobb kimenetelű mint ami most van helyette. És értem, hogy miért nem lehet ilyen hatalmat adni egy kormány kezébe, mert akkor azt nem tekered ki csak lázadással és azt is csak talán, de elméletben, ha tudnánk váltani ilyen vészhelyzetben ilyen fajta intézkedésre, és nem az lenne hogy az emberek tüntetni járnak hanem elfogadják a szakértők véleményét akkor bizony ezt az egészet tökre el lehetett volna kerülni. Értem, hogy ez valóságban lehetetlen szenárió.

    Más:
    Milyen hátsó szándékú célja lenne és kinek evvel az egésszel? Vannak dolgok amik tények és vannak amik szerintem fantáziák. Az tény, hogy pl Amerikában (gondolom máshol is) a TV csatornákat ugyan az a pár csilliárdos család tartja kézben akik befolyásolják az egész országukat vele. A TV mostanra már rég csak szócsőve a hatalomnak. Magyarországon kicsit másabb mert nállunk akinek hatalma van az egyben politikus is de ez csak zárójeles dolog.

    Amit nem értek, hogy kinek lenne ez jó és hogyan? Én úgy értelmezem az aggodalmaidat hogy azért van ez az egész hogy az embereket hozzászoktassák a karanténhoz, az engedelmeskedéshez stb, de én ebben semmi logikát nem látok. Szerintem már most ha bemondanák, hogy karantén lesz még 1 évig legalább az emberek túlnyomórésze úgy döntene hogy inkább meghal semmint hogy feladja a szabadságát tovább az idei nyár közepénél. Legyen az halál a kockázat vállalással hogy kimegy, vagy halál mert lázadnia kell, hogy kimehessen és polgárháború van. Emiatt logikátlannak látom ezt a megközelítést.

    A másik amit nem értek, hogy ez hogyan jó "nekik"? Hogy kinyírják az economy-t teljesen evvel az egésszel. Aki gazdag az mindig gazdagabb lesz tök mind1 hogy mi van. Ez a kapitalizmus alaptörvénye. A pénz pénzt szül. Ezért vannak ugyan úgy dinasztiák ma is és a tömegnek meg el van hazudva ha eleget dolgozol te is lehetsz olyan gazdag, de nincs meritokrácia. Nepotizmus van meg oligarchizmus.

    Az megint lehet full igaz hogy a vírus olyan téren mesterséges, hogy kiszabadították a világra véletlen a wuhani laborból ahol covidot tesztelgettek ami denevérből való. De ez megint inkább csak emberi bal****ság szerintem mint alattomos világdominanciára törő terv.

    Amúgy még annak is tudok valami létjogosultságot adni, hogy egy ilyen világszintű katasztrófa összébb hozza a világot egységesebbé, ami a "world government" megalakulásába segíthet. Egy világkormány. Szerintem amúgy ez szükséges lépése lenne annak, hogy valaha intergalaktikus faj lehessünk. Tehát ha kolonizálgatunk akkor nem lehetnek országok külön a Földön hanem lesz A Föld meg Az x bolygó. (The Expanse sorozatot ajánlom rohadt jó és élethű sci-fi közeli jövőbe)
    Tehát azt lehetne mondani, hogy erre ez jó gyakorlat volt, hogy összébb hozza a világot mert a meghódítós világdominanciát ugye elszalasztották már az atom feltalálásával akik arra törekedtek esetleg.

    No mindegy sokfelé elkalandoztam de érdekes témák ezek.

  5. #155
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az első felét hallgattam meg egyelőre. Semmi extra nincs benne. Tulajdonképpen elmondja,hogy milyen szigorú intézkedéseket tartatnak be a kínaiakkal. Amihez pluszban van egy telós appos követés. Nem estem hasra eddig tőle Itt nálunk mindenki maszk nélkül akar járni,meg karantén se legyen,persze külföldre akar menni nyaralni a nép nagy része, folyamatosan "plázázni" mellette.
    Ha itt fele olyan szigorú intézkedéseket kiáltanának ki,akkor már mindenki orbánozna meg fideszezne!
    Én is meghallgattam és engem az sokkal jobban sokkolt, hogy neked ebből csak ennyi jött le. Minden léptüket monitorozzák, a saját városukat sem hagyhatják el, és talán ez már nem is fog megváltozni. Ezek az emberek nem élnek, hanem csak léteznek. De persze ez nyilván csak az ő érdekükben történik és meg se lehet kérdőjelezni.
    Airhawk, Masters800 and -JustARide like this.

  6. #156
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet koviii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is meghallgattam és engem az sokkal jobban sokkolt, hogy neked ebből csak ennyi jött le. Minden léptüket monitorozzák, a saját városukat sem hagyhatják el, és talán ez már nem is fog megváltozni. Ezek az emberek nem élnek, hanem csak léteznek. De persze ez nyilván csak az ő érdekükben történik és meg se lehet kérdőjelezni.
    Bele lehet képzelni ezt,de attól még ez csak rémkép
    Minden lépésüket monitorozzák? Igen és egyből tudják,hogy ki lépet kapcsolatba a fertőzöttekkel.
    Nem hagyhatják el a várost? Mi ebben a megrendítő pandémia alatt?
    Talán ez nem is fog megváltozni? Ki állítja ezt és mire alapozza? (ha ez a 2.felében van,akkor még nem teljes az infóm)
    Világjárvány van,szóval nem gondolnám,hogy túlzóak az intézkedéseik.

  7. #157
    Tag Airhawk avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 07.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    126

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha nem gond én nem hiszek neked továbbra sem Igyekszem nem bunkón megfogalmazni,mert valóban nem az a szándékom....

    - "Nagyapám gyógyszerész meg szüleim orvosok." Nekem ettől nem vagy hitelesebb. Idehozhatsz nekem 50 orvost meg több tucat gyógyszerészt és fogadok veled,hogy azoknak a 30%a még a saját szakvizsgájuk által képviselt témát sem tudják,nem hogy egy ilyen dolgot. Ehhez nem értenek.

    Azt mondod a rossz protokoll miatt halnak meg emberek? Nem hinném. Legalábbis,ahol olyanok kezelik a lélegeztetőgépet,akik már láttak is életükben előtte, akkor nem az a gond. Írtam már,hogy hepatizálódik a tüdő szerkezete és fibrotikus lesz. Ez kb. annyit jelent,hogy egy full laikus is megértse, hogy májszerkezetű lesz a tüdő és befedi a felszínét. Tulajdonképpen benövi a légzőfelületet és egy idő után nem lesz,ami felvegye az oxigént. Amit berakott valaki a román doktornőről az kb alapjaiban sántít. A 20l/perc, meg feleslegesen teszik gépre, meg ilyen idiótaságok.
    A Favipiravirról nem tudok nyilatkozni. Nem ismerem.

    Ha mesterségesen van elengedve a vírus miért épp a beoltottakat ölnék meg a köv.körben és nem a "lázadókat"?

    Mint írtam nem beléd állni akarok,mert kultúrált vitapartner vagy,aki nem anyázni jött, csak éppen a másik oldalon állsz lehet de lehet még az sem,de cidrizteted az embert.
    Továbbra sem tudom,hogy a vakcina a legjobb megoldás-e,de jelenleg szerintem ez a legjobb lehetőség. Abban viszont hiszek,hogy ártani nem fog.
    Na mindjárt meg is hallgatom ezt az interjút,bár nem hinném,hogy a hölgy hiteles lenne csak azért ,mert Kínában él
    gl


    Én csak a véleményemet mondom el, nem akarok senkit sem meggyőzni semmiről.

    Vannak emberek, akiket úgysem nagyon lehet meggyőzni olyanról, amit ők máshogy gondolnak.

    "Idehozhatsz nekem 50 orvost meg több tucat gyógyszerészt és fogadok veled,hogy azoknak a 30%a még a saját szakvizsgájuk által képviselt témát sem tudják,nem hogy egy ilyen dolgot."

    Ebben egyetértünk...


    A protokoll, háát, az intubálás maga nem egyszerű dolog, nagyon könnyen lehet rosszul csinálni. Ha sérül a tüdő közben, akkor kb kampec.
    Maga egy fibrózis a tüdőben nem feltétlen lesz olyan mértékű, hogy indokolt legyen az invazív lélegeztetés.
    A hfnc-niv szakaszok sincsenek mindenki szerint megfelelően beállítva.

    De erről nem én tudnék hiteles infókat mondani, hanem a Covid Ito-n dolgozók.

    Ha mesterségesen van elengedve a vírus miért épp a beoltottakat ölnék meg a köv.körben és nem a "lázadókat"? Erre csak az idő fog választ adni.

    Amit meg a kínai helyzetre reagáltál, az valóban sokkoló ahogy Kovii is írta, de fest egy képet kb. a dolgokhoz való hozzáállásodról.

    Neked ilyenek simán beleférnének, sok embernek szerencsére nem.

  8. #158
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Gizda-"
    Az megint lehet full igaz hogy a vírus olyan téren mesterséges, hogy kiszabadították a világra véletlen a wuhani laborból ahol covidot tesztelgettek ami denevérből való. De ez megint inkább csak emberi bal****ság szerintem mint alattomos világdominanciára törő terv."

    Olyat el tudok képzelni simán,hogy kezdtek elfogyni az államadóságok és direkt lett kiszabadítva. Ne tévesszen meg senkit....óriási hiteleket vesznek fel az országok. Minden egyes nap hitelre megy kb szerintem és így megint bizonyos hitelezők pár 10 évre megcsinálták magukat. Az ilyen megfigyelés, meg nanorobot az nekem túl beteg már.

  9. #159
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Airhawk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én csak a véleményemet mondom el, nem akarok senkit sem meggyőzni semmiről.

    Vannak emberek, akiket úgysem nagyon lehet meggyőzni olyanról, amit ők máshogy gondolnak.

    "Idehozhatsz nekem 50 orvost meg több tucat gyógyszerészt és fogadok veled,hogy azoknak a 30%a még a saját szakvizsgájuk által képviselt témát sem tudják,nem hogy egy ilyen dolgot."

    Ebben egyetértünk...


    A protokoll, háát, az intubálás maga nem egyszerű dolog, nagyon könnyen lehet rosszul csinálni. Ha sérül a tüdő közben, akkor kb kampec.
    Maga egy fibrózis a tüdőben nem feltétlen lesz olyan mértékű, hogy indokolt legyen az invazív lélegeztetés.
    A hfnc-niv szakaszok sincsenek mindenki szerint megfelelően beállítva.

    De erről nem én tudnék hiteles infókat mondani, hanem a Covid Ito-n dolgozók.

    Ha mesterségesen van elengedve a vírus miért épp a beoltottakat ölnék meg a köv.körben és nem a "lázadókat"? Erre csak az idő fog választ adni.

    Amit meg a kínai helyzetre reagáltál, az valóban sokkoló ahogy Kovii is írta, de fest egy képet kb. a dolgokhoz való hozzáállásodról.

    Neked ilyenek simán beleférnének, sok embernek szerencsére nem.
    Nem hiszem,hogy ez hozzáállás kérdése lenne ha megszűnik a pandémia, természetesen el kell ezeket felejteni. Gyanítom,hogy nem véletlen van ez a rendszer és nem az orvelli maszlag lapul emögött az intézkedések mögött.

    Az intubálás nem egyszerű de nem is egetverő dolog. Inkább az a gond,hogy aneszteseken,mentősökön kivül ITO-kon intubálnak csak,ja meg ofc sürgin A tüdő megsértésére vajmi kevés esély van,mivel nem is érintkezel vele kb semennyire. Ne a nyelőcsőbe dugd,hogy ne fújd fel a gyomrát és ne aspiráljon,amikor kitolja a kaját A légcsőbe dugod és a jó tüdő elágazásnál kell lennie,hogy átlélegeztethesd minkét tüdőt. Erre ráhallgatsz fonendoszkóppal és máris hallod jól van-e betéve. Epiglottisát letépheted vagy a fogát kiverheted,de tüdősérülésről nem hallottam még.

    "Maga egy fibrózis a tüdőben nem feltétlen lesz olyan mértékű, hogy indokolt legyen az invazív lélegeztetés."
    Nem is állítom,hogy minden esetben,de a covidosoknál,akik gépen vannak sajnos úgy néz ki ez a kimenetelek túlnyomó része. Akik meg kevesebbel megússzák valszeg azok,akiknek fél évig is eltart a felépülés és azután sem lesznek 100%osak. Illetve nem is csak azért teszik gépre őket,mert kevés a levegő,hanem egyéb okai lehetnek. Pl olyan fájdalma van,hogy be kell altatni és emiatt leáll a légzése. Állítólag itt a 3.hullámban szinte mindenkinek pánikrohama van és minden szedatívum kb légzésdeprimáló hatással bír,ami egy légzőszervi betegségnél nem túl jó. Épülnek tudtommal a postcovid osztályok is,ami sokat elárul a várható szövődményekről. Én imádkozom,hogy legyen jó a vakcina,mert nagyon rossz kimenetele lesz,ha nem Reménykedjünk benne,hogy nem mutálódik egyszer úgy,hogy a gyermekeket is megtámadja. Nekem pl ez az egyik legnagyobb kérdésem,hogy hogy nem támadja meg őket? Miért szelektál? Ez enged arra következtetni,hogy nem véletlen lett ez. Biztos kordában tudják tartani ezt? Kiszámíthattak minden kimenetelt 100%osan vajon? Na nem is megyek bele jobban,mert ehhez végképp nem értek.
    Utoljára módosítva: csiga19794 által: 2021. 05. 07. 15:20

  10. #160
    Tag Airhawk avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 07.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    126

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem,hogy ez hozzáállás kérdése lenne ha megszűnik a pandémia, természetesen el kell ezeket felejteni. Gyanítom,hogy nem véletlen van ez a rendszer és nem az orvelli maszlag lapul emögött az intézkedések mögött.

    Az intubálás nem egyszerű de nem is egetverő dolog. Inkább az a gond,hogy aneszteseken,mentősökön kivül ITO-kon intubálnak csak,ja meg ofc sürgin A tüdő megsértésére vajmi kevés esély van,mivel nem is érintkezel vele kb semennyire. Ne a nyelőcsőbe dugd,hogy ne fújd fel a gyomrát és ne aspiráljon,amikor kitolja a kaját A légcsőbe dugod és a jó tüdő elágazásnál kell lennie,hogy átlélegeztethesd minkét tüdőt. Erre ráhallgatsz fonendoszkóppal és máris hallod jól van-e betéve. Epiglottisát letépheted vagy a fogát kiverheted,de tüdősérülésről nem hallottam még.

    "Maga egy fibrózis a tüdőben nem feltétlen lesz olyan mértékű, hogy indokolt legyen az invazív lélegeztetés."
    Nem is állítom,hogy minden esetben,de a covidosoknál,akik gépen vannak sajnos úgy néz ki ez a kimenetelek túlnyomó része. Akik meg kevesebbel megússzák valszeg azok,akiknek fél évig is eltart a felépülés és azután sem lesznek 100%osak. Illetve nem is csak azért teszik gépre őket,mert kevés a levegő,hanem egyéb okai lehetnek. Pl olyan fájdalma van,hogy be kell altatni és emiatt leáll a légzése. Állítólag itt a 3.hullámban szinte mindenkinek pánikrohama van és minden szedatívum kb légzésdeprimáló hatással bír,ami egy légzőszervi betegségnél nem túl jó. Épülnek tudtommal a postcovid osztályok is,ami sokat elárul a várható szövődményekről. Én imádkozom,hogy legyen jó a vakcina,mert nagyon rossz kimenetele lesz,ha nem Reménykedjünk benne,hogy nem mutálódik egyszer úgy,hogy a gyermekeket is megtámadja. Nekem pl ez az egyik legnagyobb kérdésem,hogy hogy nem támadja meg őket? Miért szelektál? Ez enged arra következtetni,hogy nem véletlen lett ez. Biztos kordában tudják tartani ezt? Kiszámíthattak minden kimenetelt 100%osan vajon? Na nem is megyek bele jobban,mert ehhez végképp nem értek.

    Pontosan ez az, amit az orvosok és szakemberek sem értenek... Nyilván a génállománynak lehet valami köze hozzá. Egy normális vírus nem így viselkedik...
    Valahol bámulatos, hogy egy ilyen bonyolult biológiai lényt mint az ember, hogyan tud egy ilyen információtöredékeken alapuló kis szar fehérje lenyomni. Egy szaros rns és fehérje alkotja, de pont a primitívsége miatt nehéz ellene küzdeni.

    És igen, nem véletlen lett ez.. Még az Ázsiába Szakadtam doktor is kitett pár hónapja egy videót, amiben a mesterséges eredetet taglalja.

    Sokat hallok én is postcovid tünetekről és mivel egyéb komolyabb vírusok szekvenciáit is felfedezni vélték a Sars Cov2-nél, ezért komolyan tartok bizonyos dolgoktól...
    Sok a kérdés bennem is.
    csiga19794 likes this.

Oldal: 16 / 24 ElsőElső ... 61415161718 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •