Oldal: 19 / 24 ElsőElső ... 91718192021 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 181 - 190 (240) összesen
Like Tree343Likes

Téma: Hogy állsz az oltáshoz?

  1. #181
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet kaszino74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az ismerettségi körömben van mondjuk 100 ember, iskolások is és 70-80 éves cukros, potrohos öreg is. Több pozitív esetről hallottam, de a betegség max. nátha szint volt. Bennem az a kép alakult ki, hogy itt nem vírus probléma van, hanem az emberek egészségi állapota botrányos és ezeket könnyen ledönti ez a tobzoskanátha. Lehet olyan jelzőket olvasni, hogy tagbaszakadt, életerős, ez a tipikus rizsa. Mekkora volt a derékbősége? Már 30-asoknál jellemző a pocak. Futni rengetegen gyerekként se tudnak. Érdemes megnezni Merkely doktort, az egyik észosztót, ez vagy 30kg súlyfelesleggel rendelkezik, az egyik képen nagyobb a hasa, mint az oltásra váró kismamának. Roncstársadalom ez.
    A lezárasok szerintem több kárt okoztak, mint hasznot. Több lesz a társtalan ember, visszaesett a születések száma, sok gyerek abbahagyta a sportot, látom, hogy megyeget a digitális oktatás.
    Az oltást jó dolognak tartom, de nem kéne diszkriminálni azt, aki nem kéri. Miért nem ajánlgatják a tesztet.
    A korlátozások, a szabályok nevetségesek, foci mehet, de lakodalom nem. Oltatlan dolgozhat zárt térben, de oltatlan vendég nem lehet. Itt a mai csúcs:

    https://444.hu/2021/05/07/virusvedet...olcai-konyvtar

    Engem nem érdekel jelenleg az oltás, majd, ha valamihez kell, akkor esetleg. Szarbán zsarolása kevés ehhez.
    Perfect pontok. Nagyon sokkal egyetértek. Most azokra írnék amikkel nem teljesen.

    Elég sok betegség jobban öl ha az áldozata olyan mint amilyen a magyar társadalmi átlag. Ezért is halnak meg nálunk a legtöbben a covidba is arányaiban, de ezért alacsonyabb az várható élete is az embereknek az országunkban.

    Ha csak annyi lenne azonban hogy aki egészségtelen az be*****a aki meg nem annak baja se lesztőle akkor tök jó volna és én se kérnék oltást hanem folytatnám tovább magam karbantartását ahogy szerencsére eddig is sikerült.

    Viszont sajna nem csak ezen múlik és ha anekdotális evidenciákat nézünk nekem volt olyan ismerősöm akit 2x is megrakott a cucc elsőre semmi baja másodjára meg meghalt.
    Arról nem beszélve hogy úgy néz ki lehetnek egész komoly akár életre szóló szövődményei is a dolognak annak ellenére, hogy nem terít le a lábadról.

    És valahol igazolod talán a megkülönböztetés fontosságát az oltási könyvvel mert te csak akkor lennél hajlandó beoltatni magad ha kötelező lenne vagy szopóra raknának miatta. Kötelezővé nem merik tenni európában mert mindenki full liberális beállítottságú, viszont azt meg el akarják érni hogy 80% legyen legalább az átoltottság, így nem marad más valszeg csak a nem beoltottak szopatása majd.

  2. #182
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 08. 08.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Szerintem a kommunikáció, szabályozás nagyon rossz. Ilyenekre gondolok, kismamák oltása lehet, nem lehet, Margitsziget lezárása még tavaly, éjszakai kijárási tilalom. Müller Cecília ijeszget, senki sincs biztonságban. Kaszinók nyitva voltak sokáig, tömeg délutan, aztán 7 órakor zárás. Politikai kérdést csinálni a vakcinakból. Lélegeztetőgépek vásárlása, aztán kiderül, hogy nincs elég szakember hozzá, aztán egyik helyen azt lehet olvani, hogy 80, máshol, hogy 95%-a meghal annak, aki ide eljut, de, aki lekerül róla, lehet az is roncs lesz. Akkor mi értelme? Túlsúly veszélye már az első hullámban előjött, aztán kiderült, hogy a lezárás alatt mégjobban elhíztak az emberek. Semmi koncepciót nem látok. Elhiszem, hogy nehéz a védekezés, de ez a fél lezárás teljesen értelmetlen. Amikor nyitva, akkor meg annyian voltak az IKEA-ban meg Auchanban, hogy irtani kellett volna őket, 7 órától meg kuss. Sok ember bizonytalan, nem hisz el semmit a politikusoknak, teljesen jogosan.

  3. #183
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet kaszino74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a kommunikáció, szabályozás nagyon rossz. Ilyenekre gondolok, kismamák oltása lehet, nem lehet, Margitsziget lezárása még tavaly, éjszakai kijárási tilalom. Müller Cecília ijeszget, senki sincs biztonságban. Kaszinók nyitva voltak sokáig, tömeg délutan, aztán 7 órakor zárás. Politikai kérdést csinálni a vakcinakból. Lélegeztetőgépek vásárlása, aztán kiderül, hogy nincs elég szakember hozzá, aztán egyik helyen azt lehet olvani, hogy 80, máshol, hogy 95%-a meghal annak, aki ide eljut, de, aki lekerül róla, lehet az is roncs lesz. Akkor mi értelme? Túlsúly veszélye már az első hullámban előjött, aztán kiderült, hogy a lezárás alatt mégjobban elhíztak az emberek. Semmi koncepciót nem látok. Elhiszem, hogy nehéz a védekezés, de ez a fél lezárás teljesen értelmetlen. Amikor nyitva, akkor meg annyian voltak az IKEA-ban meg Auchanban, hogy irtani kellett volna őket, 7 órától meg kuss. Sok ember bizonytalan, nem hisz el semmit a politikusoknak, teljesen jogosan.
    Tökéletesen egyetértek kicsit olyan mint a két szék közül a földre, de egyértelműen látszik hogy mikből alakult ez szerintem ki.

    Az oltással kapcsolatos dolgokkal elővigyázatosak voltak. Sokkal jobb tiltani eleinte és engedni amikor tudják, hogy biztos mint fordítva. A tudomány ilyen szerintem. Hozzá vagyunk szokva nagyon hogy mindent tud az emberiség ami a hétköznapokat illeti, és most szembe jött valami ami emlékeztetett rá hogy nem.

    A helyek félig lezárása meg töketlen politika és túlliberalizált tömeg. Így is lázad mindenki ha keményebben lezártak volna mindent hogy megállítsák és logikus legyen akkor .... mondanám h még többen lázadnának de gyanítom, hogy sokan csak FB-n szövegelnek és nem tennének semmit szal lehet nem valtozott volna viszont minden politikus balanszírozza az újraválasztást ezért ha a tudományos és logikus megoldás nem tetszik a tömegeknek a karrierük érdekében nem lépik meg.
    Egyszóval az emberi hülyeség és az emberi korrupció találkozott (újfent).

    Az meg hogy elhízol vagy sem bizony mindenki saját felelőssége. Szobában is lehet edzeni és étkezni egészségesen. Én 14 hónapja vagyok önkaranténban kb. Még másfől hónap és szabadulok. Vettünk végre elemet a cuccba lemértem magam és perfect súly....ennek örömére mint egy **** nem is edzettem már másfél hete :/

  4. #184
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 08. 08.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Szerintem pont most derült ki, hogy az elhízás közügy. Ha nem lennének elhízottak és nem lenne ennek kapcsán kialakuló más civilizációs betegség, akkor ez a járvány nem lenne ilyen pusztító. Elhízás, cukorbetegség, magas vérnyomás, ez a hármas volt a legtöbb áldozatnál. Nem lett volna így leterhelve az egészségügy, nem kellettek volna ilyen lezárások. De erről senki nem beszél, elég megnézni a miniszterelnök hasát, tokáját, jó példát mutat, hozzá a pálinka alapvető élelmiszer. Roncstársadalom ez, ezért írom, a saját egészségüket leszarják az emberek, alaktalanra híznak, tönkreteszik magukat. Az ország leggazdagabb emberének akkora tokája van, hogy belelóg a moslékosvályúba, erre van igénye. Lehet frissíteni a számításokat hány trilliós kárt okoz ez az életmód.
    koviii likes this.

  5. #185
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 14.
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    Dr. Reiner Fuellmich, a Deutsche Bank és a Volkswagen elleni korrupciós perekről ismert vezető német ügyvéd leleplezi a teszteket, az oltások hatását (vérrögképződés, és aneurizma - erek megrepedése) és a kamujárvány mögötti összeesküvést.

    https://www.bitchute.com/video/mW6hK9j7wCRZ/

  6. #186
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet kaszino74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem pont most derült ki, hogy az elhízás közügy. Ha nem lennének elhízottak és nem lenne ennek kapcsán kialakuló más civilizációs betegség, akkor ez a járvány nem lenne ilyen pusztító. Elhízás, cukorbetegség, magas vérnyomás, ez a hármas volt a legtöbb áldozatnál. Nem lett volna így leterhelve az egészségügy, nem kellettek volna ilyen lezárások. De erről senki nem beszél, elég megnézni a miniszterelnök hasát, tokáját, jó példát mutat, hozzá a pálinka alapvető élelmiszer. Roncstársadalom ez, ezért írom, a saját egészségüket leszarják az emberek, alaktalanra híznak, tönkreteszik magukat. Az ország leggazdagabb emberének akkora tokája van, hogy belelóg a moslékosvályúba, erre van igénye. Lehet frissíteni a számításokat hány trilliós kárt okoz ez az életmód.
    100%-ig igazat adok neked de van evvel egy pár probléma.

    Az egyik a szabadság elve. A dagatság és az önsors rontással nem ártanak csak maguknak ezért megtehetik. Ahogyan bagózhatsz, piázhatsz stb megvan a jogod hozzá és másnak nem ártasz vele. Max jön egy vírus és elvisz. A vírus nem azért fertőz mert ilyen állapotba vannak, attól csak meghalnak könyebben.
    Az a baj, hogy tényleg egyetértek evvel de nincs rá megoldás a nyugati civilizációban mintsem, hogy elég felvilágosodott legyen az ember és fontosnak érezze ezt. De lehet felvilágosult és hozhat olyan döntést, hogy annyira szereti a pizzát, hogy neki megér -20 évet az életéből, hogy szarrá zabálja magát a maradék 50 ben és nem feltétlen hibáztathatod érte mert az ő döntése.

    Az persze más kérdés, hogy ezt a mentalitást aztán átrakják az utódaikba főleg az a szekciója a társadalomnak aki nem tudatosan dönt a pizza mellett csak zabálja mert nem képes a jövőjére gondolni mert annyira véglény, hogy csak a jelenben él, és a társadalom meg fenntartja a cukorbetegeket mert életben van mindenki tartva, de akkor itt már nagyon karszalagosok leszünk (diktaúra) és faj/gén szelektálunk, meg kívánt meg nem kívánt dolgokba futunk bele amit Hitler tolt legutóbb és nem volt jó vége...persze valszeg lehetne jól is csinálni csak akkor lenne előtte egy polgárháború és kialakulna határozottab vonalakkal két kaszt az emberiségben ami már most is azért megvan csak nem annyira drasztikus vonalakkal.

    Én azzal is amúgy fullra egyet értenék ha a világon csak akkor lehetne gyereked ha tudsz demonstrálni bizonyos dolgokat hozzá, csak ugye az ehhez legfontosabb dologhoz nincsen mérőműszerünk, mert a becsületességet és a moralitást a kapitalista társadalom nemcsak hogy lenézi (nézd meg megint anti kapitalistáskodik a ****kalap), hanem egyenesen meg is veti és maximálisan kihasználja. Ezért van az, hogy a cikkekben a vakítás megy, ami ellen megszólalok néha és csőstül jön a ****ság hogy "csak 8 BI" de arról nem írnak ha valaki a fentebb említett értékrendet demonstrálja rendszerint. Viszont jót lehet röhögni azon ha valaki hülye a matekhoz mert le lehet vezetni azt papíron, vagy szar a helyesírása. Igen magamból indulok itt ki. Aztán mégis lefogadnám, hogy ***** boldog és maxos életet élek és ezeket az általam fontosabbnak tartott mércéket magasan megütöm. Csak erre mindenki szarik (legalábbis írásban, aztán haza megy és utálja a családját, vagy a magánéletét), de legalább nekem jó XD...csak nehéz akkor is néha nem irigynek lenni a könnyen demonstrálható tulajdonságokban sikeres emberekre. Mert mit látsz egy emberen elsőre meg? Hogy mennyit költ magára milyen kocsija, háza szarságai vannak. Aztán arra lehet irigykedni. Ezeket a belső értékeket meg sose tudod elsőre leszűrni. Számomra mindig is félelmetes volt, hogy ránézel valakire és az igazán fontos értékeinek a teljes hiányát vagy meglétét nem tudod megállapítani úgy mint a könnyebben mérhető dolgokat....

    Rohadtul elkanyarodtam. Tehát magadat rongálhatod, és az embereket kihasználják mert hülyék:

    Ezért volt az, hogy a bagó lobbi évtizedeken át meghamisította a kutatásokat, hogy a dohány nem káros a tüdőre és ezért van az hogy amcsiba minden cukor van meg kukorica szirup mert azokat is megvásárolták. Tehát a másik része a problémának a full emberi korrupció. És emiatt vallom azt, hogy lassan megérett az emberiség a pusztulásra. Egyszerűen többen vannak sokkal a hülyék és egyre jobban veszik át az irányítást.

    Most egy SJW azt mondaná rád, hogy rohat **** szar alak vagy hogy "fat shame"-eled az embereket amikor neked body positivity-t kellene sugároznod....meg legyen mindenki boldog a bőrében meg a hasonló szarok. És mivel nincs egy erő / hatalom / közakarat ami kivetné ezeket a barmokat magukból, felpofozná és helyre rakná, ezek megtelepedtek és ontják magukból a szart és egyre több figyelmet kapnak és a kapitalista világban figyelem=pénz. Ezért alakult ki ez a hülye outrage kultúra is.

    Szal jah. Dekadenciában elenyészünk majd miközben kivágják az utolsó fát, megmérgezik az utolsó csepp vizet és a földalatti bunkerekben alkoholmámorosan csapják majd a világ utolsó orgiáját az értéktelenné vált pénzhalmazuk között miközben a felszínen csontjai találhatóak már csak a civilizációnak.

  7. #187
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet Melech eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dr. Reiner Fuellmich, a Deutsche Bank és a Volkswagen elleni korrupciós perekről ismert vezető német ügyvéd leleplezi a teszteket, az oltások hatását (vérrögképződés, és aneurizma - erek megrepedése) és a kamujárvány mögötti összeesküvést.

    https://www.bitchute.com/video/mW6hK9j7wCRZ/
    Na holnap megnézem de pár nagyjából szám aminek ha valaki utána kutat megtalálhatja a forrásait.

    A vérrögösödésre az esélyed asszem 6:1.000.000 hoz volt vagy mégkevesebb nem emlékszem rá pontosan. És ezért leállították és felkutatták, hogy miért van pontosan és aztán engedélyezték tovább mert olyan kicsi akockázat, hogy a nem beadásé sokkal nagyobb.

    A fogamzásgátló által okozott vérrögösödésnek az esélye asszem 100x nagyobb nagyságrendileg azt meg mégis kapod apatikába meg nem lázad ellene senki.

  8. #188
    spl
    spl nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 02.
    Hely
    @tables
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Idézet Melech eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dr. Reiner Fuellmich, a Deutsche Bank és a Volkswagen elleni korrupciós perekről ismert vezető német ügyvéd leleplezi a teszteket, az oltások hatását (vérrögképződés, és aneurizma - erek megrepedése) és a kamujárvány mögötti összeesküvést.

    https://www.bitchute.com/video/mW6hK9j7wCRZ/
    Leleplezi? Mivel is? Azon kívül, hogy ez a 20perc tele van may, probably és hasonló feltételes móddal ha az angol nyelvet nézem, kb. 0 tény, pontosabban bizonyítás hangzik el, ami nem ártana egy leleplezéshez. Az, hogy vannak olyan orvosok, ami az ő igazát támasztja alá csak 1 dolog. A másik oldalon némileg több van, ami megdönti, ellenkezőjét mondja. Sokat nem, kb. 5percet néztem utána az embernek, annyira nem lepődtem meg, hogy oltásellenes cikkekben, oldalokon van csak fenn.
    Mindössze annyiről szól ez beszéld, hogy "hallottam xy-tól, hogy...", "beszéltem egy emberrel, aki ezt mondta és...". Az a rész, amit szintén egy embertől hallott/tudott meg, hogy az egészet 2050-re tervezték, aztán 2030 majd 2020 lett belől, epic
    Ha esetleg mégis tele vannak bizonyítékokkal, csak nem akarja kiteregetni stratégia szempontból, akkor nagyot fog szólni és gg, de addig bizonyítékok nélkül ez nem több, mint bármelyik kacsa - covid/pandémiatól függetlenül is.
    csiga19794 and Gizdalord like this.

  9. #189
    Tag
    Csatlakozott
    2020. 07. 19.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Idézet Melech eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dr. Reiner Fuellmich, a Deutsche Bank és a Volkswagen elleni korrupciós perekről ismert vezető német ügyvéd leleplezi a teszteket, az oltások hatását (vérrögképződés, és aneurizma - erek megrepedése) és a kamujárvány mögötti összeesküvést.

    https://www.bitchute.com/video/mW6hK9j7wCRZ/
    Kedves Melech!

    Figyelj, mert mondom mi hülyeség, mi nem az.

    Négy kicsi kínai, név szerint Ben Hu, Hua Guo, Peng Zhou és Zheng-Li Shi 2020-ban, a Nature Reviews Microbiology 19-ik számában írt egy összefoglaló cikket a SARS-COV-2 nevű vírusról illetve a COVID-19 néven elhíresült jelenségről.

    Többek között azt állítják, hogy 2002-ben és 2012-ben járványt okozó mennyiségben történtek vírusfertőzések, amelyeket azonos törzshöz tartozó, a koronavírusok csoportjához tartozó rendkívül fertőző vírusok okoztak. Ezt az állításukat Jie Cui, Fang Li, Zheng-Li Shi 2019-ben megjelent publikációjára alapozzák, amelyik az emberre is veszélyes koronavírusok eredetével és evolúciójával foglalkozik (Cui, J., Li, F. & Shi, Z. L. Origin and evolution of pathogenic coronaviruses. Nat. Rev. Microbiol. 17, 181–192 (2019)) Ez utóbbi cikk 141 (száznegyvenegy) további tudományos munkán alapul, légúti megbetegedések és vírusfertőzések összefüggésének orvosi vizsgálati eredményeitől kezdve, SARS vírusok molekuláris biológiai funkcióin, földrajzi elterjedésein, állati gazdatestekben található variánsaikon keresztül egészen diagnosztikai szoftverek vírusfehérje-modellező és grafikai megjelenítő algoritmusainak elemzéséig.

    Azt is állítják továbbá, hogy a 2019-ben a kínai Wuhan-ban kitört járványt a 2002, és 2012-ben is fertőzéseket okozó koronavírusokhoz tartozó vírus okozta, amely variáns még az előzőekhez képest is szokatlanul fertőző. Ezt két további publikációra támaszkodva állítják: Wu, J. T., Leung, K. & Leung, G. M. Nowcasting and forecasting the potential domestic and international spread of the 2019-nCoV outbreak originating in Wuhan, China: a modelling study. Lancet 395, 689–697 (2020).
    illetve Hui, D. S. et al. The continuing 2019-nCoV epidemic threat of novel coronaviruses to global health - the latest 2019 novel coronavirus outbreak in Wuhan, China. Intl. J. Infect. Dis. 91, 264–266 (2020).
    Természetesen ezen további cikkek is megelőző tudományos munkák eredményeiből dolgoztak, számszerint 46 illetve 10 ilyen forrásból.

    Ésatöbbi, ésatöbbi. Négy kicsi kínai állít még egy csomó mindent. Minden állításuk dokumentált, leellenőrizhető, megismételhető vizsgálatokon alapul, amihez a vizsgálatok metodikáját is megadják.

    Annak az állításnak a cáfolata, hogy a négy kicsi kínai hazudik, vagyis járványt okozó mennyiségben történnek vírusfertőzések 2020 óta, aminek okozója egy olyan koronavírus variáns, ami már 2002-ben és 2012-ben is járványszintű megbetegedéseket okozott, kb. így kéne hogy kinézzen:

    - Elvégezvén a Jie Cui, Fang Li, Zheng-Li Shi 2019-es cikkében leírt vizsgálatokat, nem arra az eredményre jutottunk, mint a fenti úriemberek, tehát az állításaik nem bizonyulhatnak igaznak.

    - Megvizsgálva a 141 hivatkozást, ami alapján a vizsgálataikat végezték, arra jutottunk, hogy ezek a hivatkozások, vagy valamennyi részük nem releváns, már megcáfolt és ezért fals adatokat tartalmaz, nem reprodukálhatóak a vizsgálataik, vagy bármi egyéb ésszerű okból kifolyólag.

    - Ugyan nem végeztem el a fenti kutatásokat, sem nem ellenőriztem le a hivatkozások relevanciáját, mert munkanélküli juhász vagyok Zalából, de ezt megtették olyan kutatóintézetek, akik szintén dokumentált, leellenőrizhető, megismételhető vizsgálatokon alapuló munkát végeznek, amihez a vizsgálatok metodikáját is megadják.

    Ami pedig a következőképpen néz ki, az nem cáfolat, meg leleplezés, hanem egyszerűen csak ostoba, középkori sötét baromság:

    - Én úgy hallottam, hogy nincs is vírus.

    - Én láttam egy videót, amin arról beszél valaki, hogy úgy hallotta, hogy nincs is vírus.

    - Én ismerek valakit, aki látott egy videót, amin valaki arról beszél, hogy úgy hallotta, hogy nincs is vírus.

    ...

    Ésatöbbi, ésatöbbi, vég nélkül az ostoba, középkori sötét baromság.

    Tetszés szerint a fentiek behelyettesíthetők a vakcinákkal, karanténszabályokkal, maszkviseléssel, halálozási adatokkal, vérrögösödéssel, kinek mi tetszik, tessék csak tessék, katonáknak diákoknak féláron!!!

  10. #190
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Végre megkaptam tegnap a 2. Pfizert, bár még dögrováson vagyok egyrészt örülök, mert valószínűleg így is jobb mint a covid, másrészt várom hogy 2 hét múlva mehessek élőzni 15 hónap után. Nekem amúgy Karikó rendkívül meggyőző, olyan mint Ti, pókeresek aki nemcsak a munkaidejét, a hétvégét és a szabadidejét a tudománynak szenteli. Semmiféle össeesküvést nem gondolok, hacsak annyit nem, hogy Kína kísérletezett vele és véletlen kiszabadult.
    Melech, ivanesz and Gizdalord like this.

Oldal: 19 / 24 ElsőElső ... 91718192021 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •