Oldal: 23 / 24 ElsőElső ... 1321222324 UtolsóUtolsó
Eredmény: 221 - 230 (240) összesen
Like Tree343Likes

Téma: Hogy állsz az oltáshoz?

  1. #221
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úszni is szoktál? Én is járogatok, de nálam az annyiban derül ki, hogy 5 perc úszás, aztán negyed óra szauna, 20 perc jacuzzi, közben nézem a csajok edzését, majd még egyszer elölről, s ezzel jól ki is sportoltam magam egy hétre.
    Ma debütáltam hosszú idő után,mert nagy a baj a mérleg szerint Sajnos csajok nem voltak.

  2. #222
    Idegen
    Csatlakozott
    2019. 02. 05.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem vannak olyan objektív igazságok amiket nem lehet felülírni
    Igaz! Ilyenenek a matematika vilaganak orokervenyu igazsagai is!
    (Forras: https://www.worldometers.info/coronavirus/?%22)

    159,395,805 / 7,900,000,000 = 0.02%
    3,312,666 / 159,395,805 = 0.02%
    3,312,666 / 7,900,000,000 = 4.19e-4
    Utoljára módosítva: PA3552 által: 2021. 05. 10. 21:07

  3. #223
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet Melech eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elszámoltam magam, szóval 100-szoros szorzóval számolva 400.000 oltáshalott lehet kb az USA-ban. A covid halottak száma egy kamu teszten alapszik. Így teljesen irreleváns. Avagy minden érvelés a covid-halottakkal invalid.
    Garantálni tudom neked bármennyi pénzben, hogy nem haltak meg annyian semmilyen betegségben összesen az elmúlt 2 hónapban!

    A mortality rate 2.5millió/év
    Nem gondolod h feltűnne valakinek.
    Na evvel a ****sággal buktad el a minimális kredibilitásod.

  4. #224
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Idézet PA3552 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igaz! Ilyenenek a matematika vilaganak orokervenyu igazsagai is!
    (Forras: https://www.worldometers.info/coronavirus/?%22)

    159,395,805 / 7,900,000,000 = 0.02%
    3,312,666 / 159,395,805 = 0.02%
    3,312,666 / 7,900,000,000 = 4.19e-4
    Milyen kár, hogy még az ilyen örökérvényű igazságokat sem sikerül eltalálni
    illese likes this.

  5. #225
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Garantálni tudom neked bármennyi pénzben, hogy nem haltak meg annyian semmilyen betegségben összesen az elmúlt 2 hónapban!

    A mortality rate 2.5millió/év
    Nem gondolod h feltűnne valakinek.
    Na evvel a ****sággal buktad el a minimális kredibilitásod.
    Most nem leszek népszerű azok szemében akik rajtad mulatnak, de Melech nemrég már felfedte, hogy csak trollkodik. Mesterien csinálta, meg kell hagyni.

  6. #226
    Fanatikus tag PokerEdge avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    276

    Alapbeállítás

    Gondolom már sokan láttátok, de azért "lazításképpen" belinkelem

    https://www.youtube.com/watch?v=w-z-pO_I5S8
    Ibiza and Gizdalord like this.
    "Neo, előbb utóbb rájössz Te is amire én.. más dolog ismerni az utat, és járni rajta.."
    Morpheus, Matrix

    Matrix egyetemes mondanivalója:
    https://www.youtube.com/watch?v=XBxAIMF0_5I

  7. #227
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet hokuszpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most nem leszek népszerű azok szemében akik rajtad mulatnak, de Melech nemrég már felfedte, hogy csak trollkodik. Mesterien csinálta, meg kell hagyni.
    Különösebben nem izgultam túl. Mint írtam fentebb is trollokra nem szánok már paragráfusokat, csak azokra akik értelmet sugároznak.

    Én amondó vagyok h mulassanak, ha én 2-3 sor írással ilyen szórakozást nyújtok nekik Nem járnak rosszul nekem meg nem fáj.

    Amúgy meg farmolom a 100 commentet, hogy meglegyen végre a PM-re a lehetőségem ffs.

  8. #228
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 14.
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    Nem ismertem én be semmilyen trollkodást. Minden állításomat komolyan gondolom. Csak Freesolo képzelődött megint.

    AstraZeneca után trombózis és amputáció

    Az 58 éves angol Dave Mears március 4-én kapta meg az AstraZeneca vakcinát. Egyből náthás tünetei és magas láza lett. Remélte, hogy csak a szokásos oltással járó mellékhatások, amik pár nap múlva elmúlnak.
    Nem így történt. A következő hetekben, csak romlott az állapota, végül április 11-én jutott el az orvoshoz, aki nagyon dühös lett mikor meglátta Dave feldagadt lábfejét. Egy másik kórházba szállították a kezeléshez, ám ekkora borzalmas dolog történt:
    Dave lábfeje a kórházban szó szerint felrobbant, vért fröcskölve mindenfelé.
    Eleinte úgy volt, hogy csak pár lábujj elvesztésével megússza, amiből később az egész lábfej lett, és végül térd alatt kellett amputálni a lábát.
    Az orvosok szerint nincs összefüggés az oltással.
    Dave természetesen nem fogadja el a magyarázatot. Szerinte egyértelmű az összefüggés, ugyanis az oltással kezdődött az a rosszullét, ami végül az amputációhoz vezetett...
    Mears valószínűleg mélyvénás trombózisban szenvedett. Megalapozott tény, hogy ezek a kísérleti AstraZeneca és Johnson & Johnson vakcinák vérrögöket okoznak. A mélyvénás trombózis az, amikor vérrög alakul ki a láb mélyén lévő vénában. Ha a lábban lévő vérrögöket nem kezelik azonnal, akkor amputációkra lehet szükség.
    https://thecovidblog.com/2021/05/09/...LadjUjPLUgJc4g

    Ez az eset is jól mutatja, hogy mennyire megbízhatatlanok a hivatalos statisztikák az oltás mellékhatásairól. Hiszen, mivel az orvosok szerint nem az oltás okozta a trombózisát, így a statisztikákba se kerül be az esete...
    Utoljára módosítva: Melech által: 2021. 05. 13. 08:33

  9. #229
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

  10. #230
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "ma 67 ezer AstraZeneca is érkezett, ezek második körös oltásokra mennek."

    Az Unió legtöbb országában befagyasztották az AstraZeneca használatát (trombózis miatt természetesen, ami az efféle hírekkel ellentétben agyi trombózist okoz, legalábbis ebbe szokás belehalni), így aztán ez különösen vicces. Biztos MO jobban vágja, hogy is kell ezt tolni kb., mint az itt kommentálók nagy része. Pro és kontra vannak itt kurv@ nagy problémák a fejekben, de ahogy mondani szokás: csak így tovább! Persze a %-okat is imádjátok csak nagy bőszen, hiszen a pókerben is működik. I just wanna my shot! Hajrá és ámen, teljesítsetek csak jobban idén és jövőre is!

    U.i.: a hatalmi rendszer pedig nagyon jó, csak az emberiség javát szolgálja. Higgyetek el mindent, amit mondanak és adjátok át az emberi jogaitokat feltétel nélkül! Aztán amikor a sorban álltok Auswitz felé, még akkor is győzködjétek egymást, hogy ez mennyire jó.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •