Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (36) összesen
Like Tree10Likes

Téma: Ez hogyan lehetséges

  1. #21
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 05. 12.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Persze tud

  2. #22
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2019. 09. 09.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Par eve tortent mar velem is hasonlo, nem is egy tranzakcio volt, viszont kaptam rola smst, hogy levontak x osszeget, mikor befizettem. Masnap ert a meglepetes, hogy pontosan ugyanannyi penz volt a szamlamon, mint elotte, aztan par napra ra levontak az osszes tranzakciot helyesen. Osszegezve le lesz az vonva es nagy -ban lesz a szamlaja.

  3. #23
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Hogy történt az, hogy semmi pénzzel a számláján egyáltalán megpróbált egy nagy összeget befizetni? Csak úgy random gondolt egyet, hogy beüt valami olyan számot, ami nincs is neki és úgysem sikerül?
    Érdekes
    szroli and Jymaster111 like this.

  4. #24
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2019. 09. 09.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Ez nekem is furcsa, lehet hogy az elejen ugye beakarta depozni azt az x ezer forintot a szamlajarol, aztan mikor latta, hogy nem vontak le, vagy beprobakozott egy nagyobb osszeggel, vagy x ezerrel sokszor. Barhogy is volt, nagy minusz lesz par napon belul

  5. #25
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 05. 12.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Már 2hete történt és semmi.Ugy volt ahogyan írtad is be akarta depozni azt a keveset aztán nem vonta és sokszor ismételte.

  6. #26
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2019. 09. 09.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Nem emlekszem mar pontosan, hogy nekem hany nap alatt "rendezodott" a dolog, de rendezodott az fix. Nekem starssal volt egyebkent, tobb ev alatt 1 nap fordult elo 2 tranzakcioval, sem elotte sem azota nem volt ehhez hasonlo.

  7. #27
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 05. 12.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Hát nem tudom itt ha valaki hibázott az maga a poker hálózat és nem gondolnám,hogy mínuszba fogja rakni a számláját.Meg eleve meg tehetné e.

  8. #28
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 05. 12.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Minden esetre kíváncsi leszek a fejleményekre majd megírom ha már van valami.
    szroli likes this.

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    En a helyeben nem jatszanek. Nem tudom, mekkora az a "nagy" összeg, de nem art eszben tartani hogy a legrosszabb forgatokonyv is elsulhet, miszerint a bankszamlaja nagy minuszba kerul, s a terem pedig fedezet hijan torli a tranzakciot, s amit meg elbukott, szamon keri rajta, s csak a maradek penz kerul vissza a szamlara.
    Melyik terem ez pontosan, s hogy volt befizetve pontosan? kisse homalyosan fogalmazol, nem ertem mire ez a ködösítés, ha mar csinaltal neki topikot.

    ui.: nem lehet csak random ingyen pénzekkel lelépni. pl ha vki tevedesbol utal neked mondjuk 100 misit, ugyan kiveheted stb amig ki nem derul, de aztan be fogjak hajtani rajtad, siman nyerheto ugy ez a birosagon a hibazo félnak. volt is vmi random hír erről talan 1-2 éve. raadasul bank/ceg ellen ugysem lenne pénzed megnyerni a pert. sztem. ugyhogy ovatosan, s nem erdemes almodozni az ingyen penzrol.
    Utoljára módosítva: peraspera által: 2021. 05. 14. 12:20

  10. #30
    Tag zo6Hwf avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 10.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Idézet peraspera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En a helyeben nem jatszanek. Nem tudom, mekkora az a "nagy" összeg, de nem art eszben tartani hogy a legrosszabb forgatokonyv is elsulhet, miszerint a bankszamlaja nagy minuszba kerul, s a terem pedig fedezet hijan torli a tranzakciot, s amit meg elbukott, szamon keri rajta, s csak a maradek penz kerul vissza a szamlara.
    Melyik terem ez pontosan, s hogy volt befizetve pontosan? kisse homalyosan fogalmazol, nem ertem mire ez a ködösítés, ha mar csinaltal neki topikot.

    ui.: nem lehet csak random ingyen pénzekkel lelépni. pl ha vki tevedesbol utal neked mondjuk 100 misit, ugyan kiveheted stb amig ki nem derul, de aztan be fogjak hajtani rajtad, siman nyerheto ugy ez a birosagon a hibazo félnak. volt is vmi random hír erről talan 1-2 éve. raadasul bank/ceg ellen ugysem lenne pénzed megnyerni a pert. sztem. ugyhogy ovatosan, s nem erdemes almodozni az ingyen penzrol.
    Főleg úgy ha nincs a neveden semmi, na akkor aztán be is lehet hajtani.
    Utoljára módosítva: zo6Hwf által: 2021. 05. 14. 14:11

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •