Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
Like Tree10Likes
  • 1 Post By hokuszpoker
  • 4 Post By Civilfish
  • 5 Post By ÁradóFolyó

Téma: Érdekes póker partik - 2021. 05. 21

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2021. 05. 21

    Lapok:
    Játék: NLHE Cash Game Parti
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: BTN
    Kis vak: $0.5
    Nagy vak: $1

    Nl100-as 6-max asztalon játszol, BTN pozícióban KQ lapokat kapsz. Előtetted mindenki dob s te 2.5 bb-vel támadod a vakokat. Az SB pozícióban ülő regulár játékos (24/19/7,7 3-bet/2 agr) 11 bb-vel 3-betel. A BB dob, mi pedig megadunk. A flopra 4J4 lapok érkeznek s ellenfelünk 1/3 potot c-betel, mi megadunk. Turnre (10d) lap érkezik s ellenfelünk immár 2/3 pottal folytatja. Rajtad a sor mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Mi a terv a milyen riverre?
    kohagyma likes this.

  3. #3
    Tag zo6Hwf avatara
    Csatlakozott
    2019. 08. 10.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Idézet hokuszpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi a terv a milyen riverre?
    mi más, újraértékelünk.

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 08.
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    River A-n KK QQ x/f-ol 9esek közül sem mind tiszta out és TT JJ 100% ban ott van nála, ha nut fd-je és river A simán x/f -ol. KJ ellen sem állunk tól jól, egyedül az AJ ellen alakulhat jól ha river A de ha színbe esik simán x/foldol kb minden veri ami betolja. KQ-nak Q9s-nek blank riveren ránk kéne tolnia. Összességében nem tiszták az outjaink és ha betalálunk sem túl jó a helyzet csomo jobb pusholhat. Lehet GTO 100% ban callol, de GTO sokkal többet 3betel és üti párszor az 55 66 77 lapjait amit bizonyos %ban 3betelt hogy river A-n k-n vagy Q-n legyen blöffje, de azt kb a regek 1%-a lépi meg. az elmodottak miatt nálam ez sima fold. sztem a legtöbben jól válaszoltak..

    Ha nem paros a board és nincs kint két fd csak pl a piros akkor call ha van pirosunk és river piroson ha checkel betoljuk de itt én eldobnám ezt
    Utoljára módosítva: Civilfish által: 2021. 05. 22. 00:55

  5. #5
    Fanatikus tag ÁradóFolyó avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 21.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Biztos én ragadtam még túlzottan az analóg világban, de nekem furcsa, hogy a 'rejtvényszerző' megmagyarázza, hogy miért nem push, de egy szót sem ejt arról, hogy miért nem fold.
    Konkrétan semmi nincs a kezünkben, van kb. 18% soresély és kb. 14% esély arra, hogy 2 párra javuljunk, miközben az ellennél akár már most ott lehet a tuti.
    De, ha a standard A,K van a kezében, akkor is alaposan hátul vagyunk, kb 85% vs 15% per OddsCalculator is.
    3-4 éve az ilyen szitukra mondták azt a szakkönyvek, hogy multiway potban meg kell adni, mert ott többen kifizetnek.
    Two-way pontban szerintem sima fold, ha kalandkereső kedvemben vagyok, akkor ezt még éppen meg lehet adni, aztán majd fogjuk a fejünket.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •