Oldal: 29 / 30 ElsőElső ... 1927282930 UtolsóUtolsó
Eredmény: 281 - 290 (291) összesen
Like Tree13Likes

Téma: Limit Triple Draw 2-7 Lowball

  1. #281
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Nekem nem igazán tetszik. 4-way ezt a handet gyakran túl húzzák majd, de talán elfogadható a stackméretek és a pozíció okán. De ha már stand pateljük a 9-es magast, akkor azzal orrba-szájba emelni kell, különben süt róla, hogy gyenge. Mégis milyen handdel stand patel és csak callolgat valaki? Nyilván valami olyan handdel aminek nem túl acélos a showdown értéke. Ezáltal ők is lazábban fognak megállni. Ha a húzásaid száma erős handet jelez, akkor a tétjeidnek is azt kell.
    hétpár likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  2. #282
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Nem annyira erős ez a kéz,mint elsőre tűnik. Sb a pre 3bettel elég nagy erőt mutat. Te làttad mennyire kompetens arc. Jó lenne róla némi infó és még itt van BB is.Szerintem ez kötelező 2 cserés buli és az az érdekes,hogy nem 97et,hanem 96ot kell dobni. Ha BB mondjuk 4betel még lehet a pre fold is szóba jöhet. Vélemény?
    koviii likes this.

  3. #283
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem annyira erős ez a kéz,mint elsőre tűnik. Sb a pre 3bettel elég nagy erőt mutat. Te làttad mennyire kompetens arc. Jó lenne róla némi infó és még itt van BB is.Szerintem ez kötelező 2 cserés buli és az az érdekes,hogy nem 97et,hanem 96ot kell dobni. Ha BB mondjuk 4betel még lehet a pre fold is szóba jöhet. Vélemény?
    Szerintem okés megtartani a kezdőkezet ha már így készen kaptuk, de agresszívabb megjátszással. Az SB ugyan nagy erőt mutat, infó hiányában, minimum prémium 2 cserés, de inkább 1 cserés handdel indul, viszont cserébe short stack. Ha BB 4betel, én is úgy gondolom, hogy dobható, én valszeg ugyan megadnék és próbálnék a nutsra húzni, de ez nem feltétlenül helyes...
    Egyébként igen, kellenének infók az ellenfelekről, egy torna ezen szakaszában, már legalább annyit kéne többségükről írni, hogy reg vagy fish az illető...
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  4. #284
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Nutsra csak 2 cserével tudsz húzni.

  5. #285
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nutsra csak 2 cserével tudsz húzni.
    Persze, egyértelmű. Attól még húzni lehet rá...
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  6. #286
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    CO-ból a legtöbb pat 9-es játszható (talán még 98764 is), úgyhogy én is emelnék. Mindenki dobott előttünk van esély elvinni a vakokat, vagy HU játszani az egyik vak ellen IP.
    A pre 3bet után azáltal hogy megadjuk teljesen egyértelmű mi van nálunk (nagyon gyenge pat lap, mindig unbreakable 9-es, mert 87653-al is még 4betelnénk). Alapvetően viszont jobb megoldást én sem tudok, ráadásul MTT, nem rendszeresen játszunk ellenünk és azért elég kevés játékos tudja hogyan exploitálja (vagy hogy magyarul, szebben fogalmazzak, hogyan használja ezt ki).
    Postdraw standard, ugyanígy játszom. Ha esetleg úgy döntök hogy breakelnék, akkor sosem cserélnék 2-et ezzel. Ha 457-re húzok és megkapom a miracle 2-est akkor a 2457-el szükségem lenne arra a 6-osra amit lecseréltem....Alapvetően valószínű alig van 2-es a pakliban (átlagban 1,5 talán), szóval megpróbálnám behúzni a 2-est 1 cserével, és ha nem sikerül akkor dobok.
    (tegyük fel 1.csere után SB ugyanígy hív oop, mi adjuk, majd valaki előttem patel 2.cserénél. Ebben az esetben cserélek 1-et, brick esetén pedig easy fold (vélhetően nem lesz meg az oddszunk ~1-1,5outra...de ha a stackméretek olyanok lennének, akkor meg lehet adni. Vagyis ha mondjuk 200-at kell megadni egy 9.000-es potra akkor, mert ss-nél csak 200 maradt tunre mondjuk)

  7. #287
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 25.
    Hozzászólások
    98

    Alapbeállítás

    Köszi a kimerítő választ Iteopepe88, valamint itt köszönöm a 2-7TD pókersulit is, amit készítettél annak idején, nagyon sokat tanultam belőle! Tulajdonképpen abból ismertem meg ezt a szép játékot, ami aztán a kedvencem lett.

  8. #288
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 25.
    Hozzászólások
    98

    Alapbeállítás Pat 25678 CO, csak BB calls, majd kettőt cserélve azonnal belehív

    Na ez egy furcsa hand volt, verseny legelső leosztása, soha nem játszottam még ezzel az ellenféllel, nem tudtam mire vélni ezeket a donkbeteket, vélemények? https://upswingpoker.com/hand/?pokeit=125f6sMlT

  9. #289
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 08.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Turnon már szerintem felesleges a raise. Nincs is ennél rosszabb nyolcas*, kvázi bluffcatch-en vagy miután stand patelt. 3$ BI mellett meg azért nem bontanám, mert ott tudnak csodák történni. Lehet bőven elég.

    *szerk: amúgy van, de nem számottevő
    hétpár likes this.

  10. #290
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 25.
    Hozzászólások
    98

    Alapbeállítás

    Köszi, igen, utólag végiggondolva valóban, 2. utcától már nem kellett volna emelni.
    Sajnos tényleg semmi infóm nem volt az ellenfélről, és jó párszor találkoztam már olyanokkal,
    akik ebben a szituban simán visszaemelnek gyenge 9, esetleg 10-essel is, gondolván, hogy
    én is valami hulladékkal pat-eltem.
    Egyébként inkább multiway potokban szoktam gondban lenni hasonló 8-asokkal, mikor valaki visszaemel,
    aztán van, hogy megbontom, és a végén mutat egy 9-est...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •