Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 25 (25) összesen
Like Tree14Likes

Téma: Ha érdekel a kripto - júniusban $2000 összdíjazású kereskedési verseny indul partnerünknél

  1. #21
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy nagyon fontos dolgot szerintem kifelejtesz ebből a képletből. A pókert nem kell feltétlen azért játszani, hogy plusszos legyél. Megvan rá minden bolondnak az esélye, de a póker az lehet egyben kikapcsolódás / hobbi / kaszinózás élmény, amik közül a tőzsde igazán egyiket se adja vissza. Oda mindenki azért megy hogy nyerjen. A pókerbe ez nagyon nincs így.

    Pont ezen agyaltam tegnap, hogy nagyon felhajtják itt az akadémián ezt a cuccot, kellenek a fishek vagy mi van ? Mert a tőzsdés kereskedés is főleg a kryptos meg a daytradinges azért elég erősen zero sum játék nem? És kell a friss hús amit lehet nyúzni XD
    Igen, zero sum game tudtommal.

    Szerintem több ember fogékony és érdeklődik tőzsde/crypto befektetési lehetőségek iránt a pókeres közösségből, mint a "hétköznapi emberek" közül. A PA-nak gondolom fontos a naprakészség, a látogatottság növelése és talán vmennyi csurran egy ilyen binance referralból is. Ettől még nem lesz negatív a dolog, különben is, mind tudjuk, hogy a PA sem nonprofit szervezet, miért ne igyekezhetnének profitot is termelni?

    És legyen bármelyikőnknek igaza a skillek szerepét tekintve egy daytrading karrierben, abban szerintem kiegyezhetünk, hogy remek befektetési lehetőségeket lehet találni és meglepően az elején tartunk még a crypto sztorinak. Ezért én úgy vélem, hogy bárki, akinek a PA crypto "felhajtása" helyezi a látókörébe a témát és emiatt beleássa magát és okosan csinál dolgokat, évek múlva hálás lesz ezért.

    Gondolom mindenki imádná a PA-t azért, ha 5 vagy 10 évvel ezelőtt tolta volna az arcukba a cryptot, nem? Szóval akkor most miért ekkora baj?

  2. #22
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Nem úgy szól a mondás ha a takarító is tudja hogy melyik részvényt kell venni akkor már rég eladni kellene.

    Nem értek a kriptohoz, laikusként annyit látok, hogy full mesterségesen van felhajtva az ára és megy a pump and dump ezerrel. Olvastam valahol hogy erre egész firm-ek vannak.

    Szerintem ez olyan rohadt shady szar, hogy az csak na, és ráadásul semmi szabályozás nincs vagy ilyenek, lehetetlennek tartom, hogy nincs full visszaeles az egesszel egy csomo helyen.

    Raadasul mint gamer nekem baromira ****** a csoromet hogy a videokártya piacot pl fullra tonkre rakta, bar en idobe vettem kartyat, és emellett az energiafogyasztása az egésznek olyan rohadt magas, hogy most így a föld felégetésének a határán elég abszurdnak tűnik az egész globális képet nézve.

    Valsz ezek miatt huzom a szam az egeszre. Olyan ez mint a gold rush volt. Vannak a story-k hogy páran milyen miliomosok lettek, aztán a 99% bolondról meg nem olvasol a sajtóban, akik a gatyájukat is elbukták az egésszel.
    KrumpliGuy likes this.

  3. #23
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem úgy szól a mondás ha a takarító is tudja hogy melyik részvényt kell venni akkor már rég eladni kellene.

    Nem értek a kriptohoz, laikusként annyit látok, hogy full mesterségesen van felhajtva az ára és megy a pump and dump ezerrel. Olvastam valahol hogy erre egész firm-ek vannak.

    Szerintem ez olyan rohadt shady szar, hogy az csak na, és ráadásul semmi szabályozás nincs vagy ilyenek, lehetetlennek tartom, hogy nincs full visszaeles az egesszel egy csomo helyen.

    Raadasul mint gamer nekem baromira ****** a csoromet hogy a videokártya piacot pl fullra tonkre rakta, bar en idobe vettem kartyat, és emellett az energiafogyasztása az egésznek olyan rohadt magas, hogy most így a föld felégetésének a határán elég abszurdnak tűnik az egész globális képet nézve.

    Valsz ezek miatt huzom a szam az egeszre. Olyan ez mint a gold rush volt. Vannak a story-k hogy páran milyen miliomosok lettek, aztán a 99% bolondról meg nem olvasol a sajtóban, akik a gatyájukat is elbukták az egésszel.
    Igen, megy a manipuláció, az biztos, de ez máshol is így van. A pénzes bálnák irányítják a piacokat és az egész világot, nem csak a cryptot. Ettől még ha ügyes az ember, profitálhat belőle.

    Jómagam nem vagyok odáig egyébként a bitcointól. Az egyik leghaszontalanabb crypto, csak ő volt az első a piacon meg jó store of value bizonyos okokból, oké. De sok mindenre nem jó, mindeközben sorra jönnek az olyan projectek, amiknek valóban haszna lesz majd a hétköznapi életben.

    A proof of work is a múlté lesz majd (a módszer, amit a btc bányászat használ), és a helyét a proof of stake veszi át (pl. az ethereum network is efelé halad). Szóval csak idő kérdése, és (remélem) a bitcoin egyre kisebb részét teszi majd ki a piacnak és még jobban előtérbe kerülnek a hasznos és nem energiagyilkos cryptok, és akkor végre nem ez lesz mindenkinek az ellenérve, hogy energiafogyasztás meg videókártyák. Mert oké, ez lehet egy érv a bitcoin ellen, de túl kell látni a bitcoinon, ez az egész nem róla szól majd hamarosan

    Az elején járunk, vannak még ilyen jellegű problémák, ahogy minden technológiai forradalom esetében.
    Zoli82 and Gizdalord like this.

  4. #24
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 07. 13.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Így van, Tir-X kolléga jól leírta. A bitcoinon túl van az igazi kripto, azon túl kell lépni. Idővel a bitcoin szépen visszaesik és a többi altcoin aminek van hétköznapi felhasználása azok kerülnek előtérbe. De kétségtelen ez még nagyon kezdetleges, de szerintem 5-10 éven belül már érezhető változásokat fog hozni.

  5. #25
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 07. 13.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Addig meg halászni kell a zavarosba

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •