Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (36) összesen
Like Tree17Likes

Téma: A partypoker diszkvalifikálta a WPT500-bajnokot

  1. #11
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 15.
    Hely
    Dublin
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet Zsici eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezek az összeesküvés szarságok, hogy így nyúlják le a pénzt...hány ilyen daily 20as verseny lehet? Csak hasraütésszerűen számoljátok már ki a bevételüket legalább mielött ekkora baromságokat leírtok. Ekkora bizniszt biztos tönkrebasznak azzal, hogy rendszeresen daily 20as versenyek dobogósait tiltják (sőt még egy hot 0,55$!)--> biztos nem jelentkezett volna már annyi károsult, hogy bedőljön az online póker.
    iu: én is és más ismerősöm is kapott már vissza olyan pénzből amit elkoboztak, nem mondták meg kitől kobozták el, de 1200$ körüli összeget.

    A jackpotos részhez: ennek látom egyedüli értelmét a fentiekből
    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    HAHA!
    Reality check. Errol annyit dumaltam mar es joparan lehulyeznek erte.
    Bizonyíték vagy bármi más nélkül, meggyanúsítanak, kivizsgálnak és elítélnek bármi féle független, vagy harmadik fél rálátása nélkül.
    "Azt mondtuk, hogy csaltál és kész"
    Hány ilyen szar lehet ami nem wpt csak a daily 20$ as verseny vagy akármi.

    Milyen idiota vilag ahol elfogadott az, hogy mindenféle bizonyíték híján elítéljenek és elvegyék a pénzed.

    Aki meg azt gondolja, hogy ezek után azt a pénzt majd vissza osztják mindenkinek aki mögötte volt az pedig csak magát áltatja, mert ilyen nem szokott történni ezekben az esetekben (legalábbis amiknek én jobban a mélyére ástam)

    Én már eldöntöttem ha valaha kidobja a jackpotot a spin felveszem a gépen is az egészet benyomom a telon is a kamerát és veszem egyenesbe hogy ne ****zhasanak és ha ****znak perdöntő bizonyítékom legyen.
    Szinte minden hozzászólásodból kitűnik mennyire meg vagy keseredve, ellened van az egész világ, minden szar.
    Ráadásul most is full valótlan hülyeségeket hordasz össze.
    Szerintem keress meg egy szakembert, hátha sikerül segiteni a szorongásodon/eletszemleleteden.
    Nem sértésből mondom, csak segiteni szeretnék.

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet Zsici eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezek az összeesküvés szarságok, hogy így nyúlják le a pénzt...hány ilyen daily 20as verseny lehet? Csak hasraütésszerűen számoljátok már ki a bevételüket legalább mielött ekkora baromságokat leírtok. Ekkora bizniszt biztos tönkrebasznak azzal, hogy rendszeresen daily 20as versenyek dobogósait tiltják (sőt még egy hot 0,55$!)--> biztos nem jelentkezett volna már annyi károsult, hogy bedőljön az online póker.
    iu: én is és más ismerősöm is kapott már vissza olyan pénzből amit elkoboztak, nem mondták meg kitől kobozták el, de 1200$ körüli összeget.

    A jackpotos részhez: ennek látom egyedüli értelmét a fentiekből
    Az a bajm hogy van már precedens és úgy szövegelsz mint ha ez valami konspirációs teória lenne. Mi van azokkal a játékosokkal akiket a GG bannolt soha nem mutattak semmilyen bizonyítékot a játékosok bűnösségére és az egész BRjüket ami bent volt elkobozták?

    A Party amúgy jellemzően vissza szokott osztani. Én ott voltam a GG-n amikor kitiltották a regek felét és lószart nem osztottak vissza.

    De érted, vedd ki belőle az indítékot, és csak kezeld annak ami.

    Nem meggyanusítanak, hanem azonnal elitélnek és azt mondják csaltál és nem kapod meg a pénzt. Milyen fajta törvénykezés ez? Hol marad a bizonyítás? Vagy Corporate fanatikusok lettünk és annak ellenére, hogy folyamatosan bizonyítják a nagy cégek, hogy csak a saját érdekeiket tartják szem előtt és megpusztulhat mindenki más, hogy az ő igazságuk szent és sérthetetlen és bizonyítékok teljes hiányában puszira szopni kéne amit a pofánkba hánynak?

    Erre szeretnék választ kapni.

    Miért kezeli mindenki alapértelmezetnek, hogy minden féle bizonyíték nélkül elvehetik játékosok megnyert, vagy máskor csak simán befizetett pénzét?

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet mikelaury eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szinte minden hozzászólásodból kitűnik mennyire meg vagy keseredve, ellened van az egész világ, minden szar.
    Ráadásul most is full valótlan hülyeségeket hordasz össze.
    Szerintem keress meg egy szakembert, hátha sikerül segiteni a szorongásodon/eletszemleleteden.
    Nem sértésből mondom, csak segiteni szeretnék.
    Lefordítom amit írtál: Nem tetszik amit írsz ezért gyorsan derrogáló jelzőkkel körbedobállak, hogy rosszul érezd magad.

    Írtam a példámat és a kérdéseimet a dolog realitásával kapcsolatban. Várom rá a választ.

    Egy cég tevékenységéről negatívat kijelenteni nem megkeseredettség, hanem aranyhal memóriánál kicsit hosszabb emlékezet. Hány példát szeretnél ami ezt az állításomat alátámasztja.
    Cinikusnak is nevezhetnél, de attól én a valóságról szoktam beszélni szépítés nélkül és mindig igyekszem alátámasztani megtörtént eseménnyel.

    Elnézést kérek ha ez bántja szegény érzékeny lelkedet, vagy nem illik bele a vattacukros rózsaszín világképedbe. A tények leszarják az érzéseidet XD
    zempo likes this.

  4. #14
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 15.
    Hely
    Dublin
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet Zsici eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezek az összeesküvés szarságok, hogy így nyúlják le a pénzt...hány ilyen daily 20as verseny lehet? Csak hasraütésszerűen számoljátok már ki a bevételüket legalább mielött ekkora baromságokat leírtok. Ekkora bizniszt biztos tönkrebasznak azzal, hogy rendszeresen daily 20as versenyek dobogósait tiltják (sőt még egy hot 0,55$!)--> biztos nem jelentkezett volna már annyi károsult, hogy bedőljön az online póker.
    iu: én is és más ismerősöm is kapott már vissza olyan pénzből amit elkoboztak, nem mondták meg kitől kobozták el, de 1200$ körüli összeget.

    A jackpotos részhez: ennek látom egyedüli értelmét a fentiekből
    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lefordítom amit írtál: Nem tetszik amit írsz ezért gyorsan derrogáló jelzőkkel körbedobállak, hogy rosszul érezd magad.

    Írtam a példámat és a kérdéseimet a dolog realitásával kapcsolatban. Várom rá a választ.

    Egy cég tevékenységéről negatívat kijelenteni nem megkeseredettség, hanem aranyhal memóriánál kicsit hosszabb emlékezet. Hány példát szeretnél ami ezt az állításomat alátámasztja.
    Cinikusnak is nevezhetnél, de attól én a valóságról szoktam beszélni szépítés nélkül és mindig igyekszem alátámasztani megtörtént eseménnyel.

    Elnézést kérek ha ez bántja szegény érzékeny lelkedet, vagy nem illik bele a vattacukros rózsaszín világképedbe. A tények leszarják az érzéseidet XD
    Látom magyarról magyarra nem megy a fordítás, de legyen neked igazad.
    Legalább az angol nagyon megy, mindig látom, hogy pár szót odaszursz a mondandód végére, h lássa mindenki neked mennyire megy.
    Engem nem bánt, amit írtál, számtalanszor láttam, hogy ilyen esetben visszaosztottak a nyereményt. Csak mtt-rol beszélek, én abban mozgok.
    Amit árról írtam, h szerintem segítségre van szükséged tényleg segítő szándékkal tettem.
    Erre te egyből nekem ugrasz, és leoltasz h én vattacukor világban elek.
    Részemről vege a vitának, all the best pal!

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet mikelaury eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Látom magyarról magyarra nem megy a fordítás, de legyen neked igazad.
    Legalább az angol nagyon megy, mindig látom, hogy pár szót odaszursz a mondandód végére, h lássa mindenki neked mennyire megy.
    Engem nem bánt, amit írtál, számtalanszor láttam, hogy ilyen esetben visszaosztottak a nyereményt. Csak mtt-rol beszélek, én abban mozgok.
    Amit árról írtam, h szerintem segítségre van szükséged tényleg segítő szándékkal tettem.
    Erre te egyből nekem ugrasz, és leoltasz h én vattacukor világban elek.
    Részemről vege a vitának, all the best pal!
    A vitához kapcsolatba kellene lépned a vitapartner felvetéseivel amit te továbbra se teszel meg. De legalább kijelented, hogy számodra a vitának ott vége ahol el se kezdted XD

    Te itt azt állítod, hogy visszaosztanak. Én ezt nem vitattam el sőt meg is erősítettem, hogy ahol játszol a party-n ott ez gyakrabban előfordul mint ahol én játszok a GG-n, ahol soha.

    A kérdésemre továbbra se válaszoltál és tökéletesen szimbolizálod az alapvető problémát:
    Elitélnek egy embert mindenféle eljárás és bizonyíték nélkül, és a döntés helyességét meg se kérdőjelezed, mert úgy véled (ezekszerint) hogy az döntéshozó oldal teljesen semleges, jóhiszemű, korrekt és képtelen hibára, hogy vakon meg lehessen benne bízni, valamint elvitatod a fontosságát, hogy az elítélt akár csak minimális mértékbe képviselhesse önmagát, vagy a saját védelme érdekében felszólalhasson!
    Ezt a mentalitást vonom kérdőre és kérdem továbbra is, milyen valós élethelyzetbe számít ez elfogadható viselkedésnek?

    A kisebbségi érzéseddel nem tudok mit kezdeni, hogy lányos zavarba kerülsz egy két idegen szótól. Próbált pozitívan felfogni és lásd benne az esélyt valami új megtanulására.

    Továbbá azt kijelenteni, hogy azért "ugrok neked", mert te "segítő szándékal" titulálsz agyilag sérültnek aki pszihológura szorul (ugye nem is olyan segitő szándékú ha őszintén van fogalmazva cukormáz mentesen (Mr passzív aggresszió) ) erős túlzás és hipokrácia Ha én erre azt mondom, hogy menj az anyádba, akkor te se úgy értsd ahogy akarod, hanem segítő szándékúnak lásd, mert őszintén mondom, hogy úgy érzem anyai ölelésre van szükséged mert szeretethiányban szenvedsz. lol

    De hogy gyorsan összefoglaljam amit eddig sikerült teljesítened:
    - Kéretlen, sértő tanáccsal láttál el (Rosszindulatúság 1.)
    -Beszóltál, hogy nem tudok magyarul (Rosszindulat 2.)
    - Feltételezed hogy az idegen szavak használata valamilyen háttérben húzódó ego/psziho dolog (passzív aggresszív, negatív méregfogas rosszindulatú feltételezés 3.)
    - Kijelentetted, hogy igazad van (avval kapcsolatba ami nem a kérdésem)
    - Áldozati pózba vágod magad, hogy neked van ugorva a fentebbiek után
    -Kijelentetted, hogy a továbbiakba befejezted a vitát (anélkül, hogy elkezdtél volna érdemben diskurálni a témában)

    Gratulálok. Magyar irodalomból karó!

    ui.: Vicces, hogy mondod milyen jól megy a fordítás, éppen egy igen népszerű pókeroldal honlapját szakfordítom XD....you asshole! ( csak neked a külön kérésedre )

  6. #16
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 15.
    Hely
    Dublin
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet Zsici eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezek az összeesküvés szarságok, hogy így nyúlják le a pénzt...hány ilyen daily 20as verseny lehet? Csak hasraütésszerűen számoljátok már ki a bevételüket legalább mielött ekkora baromságokat leírtok. Ekkora bizniszt biztos tönkrebasznak azzal, hogy rendszeresen daily 20as versenyek dobogósait tiltják (sőt még egy hot 0,55$!)--> biztos nem jelentkezett volna már annyi károsult, hogy bedőljön az online póker.
    iu: én is és más ismerősöm is kapott már vissza olyan pénzből amit elkoboztak, nem mondták meg kitől kobozták el, de 1200$ körüli összeget.

    A jackpotos részhez: ennek látom egyedüli értelmét a fentiekből
    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A vitához kapcsolatba kellene lépned a vitapartner felvetéseivel amit te továbbra se teszel meg. De legalább kijelented, hogy számodra a vitának ott vége ahol el se kezdted XD

    Te itt azt állítod, hogy visszaosztanak. Én ezt nem vitattam el sőt meg is erősítettem, hogy ahol játszol a party-n ott ez gyakrabban előfordul mint ahol én játszok a GG-n, ahol soha.

    A kérdésemre továbbra se válaszoltál és tökéletesen szimbolizálod az alapvető problémát:
    Elitélnek egy embert mindenféle eljárás és bizonyíték nélkül, és a döntés helyességét meg se kérdőjelezed, mert úgy véled (ezekszerint) hogy az döntéshozó oldal teljesen semleges, jóhiszemű, korrekt és képtelen hibára, hogy vakon meg lehessen benne bízni, valamint elvitatod a fontosságát, hogy az elítélt akár csak minimális mértékbe képviselhesse önmagát, vagy a saját védelme érdekében felszólalhasson!
    Ezt a mentalitást vonom kérdőre és kérdem továbbra is, milyen valós élethelyzetbe számít ez elfogadható viselkedésnek?

    A kisebbségi érzéseddel nem tudok mit kezdeni, hogy lányos zavarba kerülsz egy két idegen szótól. Próbált pozitívan felfogni és lásd benne az esélyt valami új megtanulására.

    Továbbá azt kijelenteni, hogy azért "ugrok neked", mert te "segítő szándékal" titulálsz agyilag sérültnek aki pszihológura szorul (ugye nem is olyan segitő szándékú ha őszintén van fogalmazva cukormáz mentesen (Mr passzív aggresszió) ) erős túlzás és hipokrácia Ha én erre azt mondom, hogy menj az anyádba, akkor te se úgy értsd ahogy akarod, hanem segítő szándékúnak lásd, mert őszintén mondom, hogy úgy érzem anyai ölelésre van szükséged mert szeretethiányban szenvedsz. lol

    De hogy gyorsan összefoglaljam amit eddig sikerült teljesítened:
    - Kéretlen, sértő tanáccsal láttál el (Rosszindulatúság 1.)
    -Beszóltál, hogy nem tudok magyarul (Rosszindulat 2.)
    - Feltételezed hogy az idegen szavak használata valamilyen háttérben húzódó ego/psziho dolog (passzív aggresszív, negatív méregfogas rosszindulatú feltételezés 3.)
    - Kijelentetted, hogy igazad van (avval kapcsolatba ami nem a kérdésem)
    - Áldozati pózba vágod magad, hogy neked van ugorva a fentebbiek után
    -Kijelentetted, hogy a továbbiakba befejezted a vitát (anélkül, hogy elkezdtél volna érdemben diskurálni a témában)

    Gratulálok. Magyar irodalomból karó!

    ui.: Vicces, hogy mondod milyen jól megy a fordítás, éppen egy igen népszerű pókeroldal honlapját szakfordítom XD....you asshole! ( csak neked a külön kérésedre )
    Csak gratulálni tudok, megfogtál minden oldalról. Sajna én ehhez kevés vagyok és nincs szükségem 26 megerősítésre naponta, hogy igazam van.
    Remélem ma jobban alszol így, hogy tudattad te már szakfordító is vagy.
    Have a good day mate( ez így helyes nyelvtanilag?)!

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet mikelaury eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak gratulálni tudok, megfogtál minden oldalról. Sajna én ehhez kevés vagyok és nincs szükségem 26 megerősítésre naponta, hogy igazam van.
    Remélem ma jobban alszol így, hogy tudattad te már szakfordító is vagy.
    Have a good day mate( ez így helyes nyelvtanilag?)!
    Nembaj Még gyakorolgatod egy kicsit ezt az "érvelősdit" és egyszer ha máshogy nem puszta véletlen folytán biztos reagálni fogsz tudni a szóban forgó érvelésre is!

    Harmadjára is leírtam, direkt kiemeltem a hülyék kedvéért aláhúzva vastag betűvel a szóban forgó kérdést/problémát/érvelési felvetést. Ezek után írni egy 3. kommentet is amiben fullra ignorálod csupán a te egyéni szegénységi bizonyítványod.

    A gratuláció neked jár. Itt egy nyalóka :P@--- szopogassad és veregesd magad vállon és örülj a fejednek

  8. #18
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 15.
    Hely
    Dublin
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet Zsici eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezek az összeesküvés szarságok, hogy így nyúlják le a pénzt...hány ilyen daily 20as verseny lehet? Csak hasraütésszerűen számoljátok már ki a bevételüket legalább mielött ekkora baromságokat leírtok. Ekkora bizniszt biztos tönkrebasznak azzal, hogy rendszeresen daily 20as versenyek dobogósait tiltják (sőt még egy hot 0,55$!)--> biztos nem jelentkezett volna már annyi károsult, hogy bedőljön az online póker.
    iu: én is és más ismerősöm is kapott már vissza olyan pénzből amit elkoboztak, nem mondták meg kitől kobozták el, de 1200$ körüli összeget.

    A jackpotos részhez: ennek látom egyedüli értelmét a fentiekből
    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nembaj Még gyakorolgatod egy kicsit ezt az "érvelősdit" és egyszer ha máshogy nem puszta véletlen folytán biztos reagálni fogsz tudni a szóban forgó érvelésre is!

    Harmadjára is leírtam, direkt kiemeltem a hülyék kedvéért aláhúzva vastag betűvel a szóban forgó kérdést/problémát/érvelési felvetést. Ezek után írni egy 3. kommentet is amiben fullra ignorálod csupán a te egyéni szegénységi bizonyítványod.

    A gratuláció neked jár. Itt egy nyalóka :P@--- szopogassad és veregesd magad vállon és örülj a fejednek
    Rendben, meg lesz.
    Majd olvasom a te hozzászólásaidat és abból én is megtanulok ervelni/vitázni.
    Pár év alatt talán eljutok olyan magaslatokba, ahol te vagy.
    Koszi!
    Utoljára módosítva: mikelaury által: 2021. 06. 10. 14:29

  9. #19
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 04. 29.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Gizda,

    Én rájöttem hogy mi a te bajod, hogy miért ordibálod tele az összes cikket a frusztrációtól hangos marhaságaiddal, és hogy miért ugrasz neki mindenkinek dühösen aki megjegyzi (teljesen jogosan), hogy irtó nagy ****ságokat írkálsz, ráadásul iszonyat tahó stílusban.
    Itt egy kép a south park T.M.I című epizódjából (s15e04)
    hqdefault.jpg

    Javaslom hogy a formula szerint próbáld megmérni a hosszát, talán akkor sikerül egy olyan számot kapni ami után nem leszel folyton ennyire dühös.
    Szép napot és gl!

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet KnipFloyd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gizda,

    Én rájöttem hogy mi a te bajod, hogy miért ordibálod tele az összes cikket a frusztrációtól hangos marhaságaiddal, és hogy miért ugrasz neki mindenkinek dühösen aki megjegyzi (teljesen jogosan), hogy irtó nagy ****ságokat írkálsz, ráadásul iszonyat tahó stílusban.
    Itt egy kép a south park T.M.I című epizódjából (s15e04)
    hqdefault.jpg

    Javaslom hogy a formula szerint próbáld megmérni a hosszát, talán akkor sikerül egy olyan számot kapni ami után nem leszel folyton ennyire dühös.
    Szép napot és gl!
    Elmondom mi a baj. Egy teljesen egyértelmű jogállami, demokráciában kötelező kérdést teszek fel amit a cikkben írt póker oldal teljesen áthág és ezt a kérdést ignorálja mindenki aztán ferdíti át személyeskedő ****ságba. (amúgy eddig azért írtam ennyit, hogy meglegyena 100 comment a PM hez)

    A kérdésem teljesen helyénvaló és ha nincsen védve az emberek joga ilyen kérdésekben akkor megszűnik a jogállamiság.

    Attól hogy paraszt körítést adok neki a kérdés 100% legitim és jogos. Ráadásul csak személyeskedésre reagálok személyeskedve.

    Harmadrészt ritka az olyan komment ami tárgyilagos. A tiéd is full általánosítós levegőbe beszélős. Nem teljesen értem, hogy nem lehet erről az egészről tényszerűen beszélni személyeskedés nélkül. Leírom mégegyszer az alapvető problémát:

    Elítéltek és büntetést róttak egy emberre tárgyalás és bizonyítási eljárás nélkül teljes titokban, és ennek az embernek esélyt sem adtak a védekezésre vagy a felszólalásra. Közölték vele hogy ugrott a nyereménye. Ilyet egy jogállamban nem tehetsz meg akármilyen magáncég vagy!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •