Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Hatalmas siker a Battle Royale a GGPokeren

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Hatalmas siker a Battle Royale a GGPokeren


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Üdv

    Szeretnék pár dologra figyelmet felhívni ami szerintem pontatlan, vagy nekem furának tűnik a cikkben(ismét).

    "a Fortnite-ra hajazó design"
    Abszolút nem a Fortnite-ra hajaz, hanem a PUBG-re. Miért? Mert ott ugrasz ki repülőből (és nem iskolabuszból), ejtőernyővel és nem kite-al, mert abban nincsenek ilyen fajta frag grenade-ek (Amcsi kokorica gránát), és összességében emiatt a kép ami a cikkbe van is jólláthatóan a pubg-ra hajaz mint sem a meseszerű Fortnite-ra, de a legárulkodóbb és perdöntő bizonyíték az új GG poker loading screen amin az idézet "winner winner chicken dinner"amit híresen a PUBG-be kapsz üzenetnek ha nyersz.

    A másik furcsaság nekem a következő volt:
    " az első három napban 99.200 játékos ült asztalhoz" ...."A 100-fős játékokból 992 futott ugyanis"
    Ez a mondat akkor lenne igaz, ha játékos helyett "nevezőt" írtatok volna. Amikor azt írod x játékos ült asztalhoz, avval implikálod hogy "unique player"-ről beszélsz, egyedi játékosokról. Ez olyan szinten lufi szám így, hogy azt elmondani se lehet.
    Spines hasolattal, 3 reg játszik 1 órát kis 6 asztalon (megesik full reg war-ban). A cikk logikája alapján, annak ellenére, hogy a mezőny 100% reg infested, leírhatnád, hogy hatalmas siker 1 óra alatt 225 játékos ült asztalokhoz a jackpotra vadászva ( 12.5 játék per óra * 6 asztal * 3 játékos)
    Az ilyen fajta szánékos és orbitális túlzások errodálják az újságírói hitelességet, amennyiben meg nem szándékos úgy hitelességről mégkevésbé lehet beszélni.
    zempo, TominhoPA, dobimano and 1 others like this.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Szivesen megnéznék 1 statisztikát arról hogy az ilyen bs poker variánsok milyen arányban vonzanak új játékosokat az asztalokhoz ill mennyi fisht csábítanak el a tradícionális cg/mtt asztaloktól.

    Azt gyanítom inkább csak elszippantják a hobbistákat a poolból és a varianciadúsabb játékokban (ahogy a termek fogalmaznak) "több játékélményt kapnak a pénzükért" -mert ugye ez a fontos a teremnek.

    Azt csak én gondolom, hogy a cél olyan játékok népszerűsítése amelyekben minnél kisebb EV hozható ergo a befizetések nagyobb % alakul át jutalékká!

    Már majdnem szégyenlem magam, hogy mindig vmi hátsószándékot gyanítok a termek újításaival kapcsolatban, közben meg az ecosytem megőrzése a cél.
    Feriboyslimshady likes this.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 15.
    Hely
    Dublin
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv

    Szeretnék pár dologra figyelmet felhívni ami szerintem pontatlan, vagy nekem furának tűnik a cikkben(ismét).

    "a Fortnite-ra hajazó design"
    Abszolút nem a Fortnite-ra hajaz, hanem a PUBG-re. Miért? Mert ott ugrasz ki repülőből (és nem iskolabuszból), ejtőernyővel és nem kite-al, mert abban nincsenek ilyen fajta frag grenade-ek (Amcsi kokorica gránát), és összességében emiatt a kép ami a cikkbe van is jólláthatóan a pubg-ra hajaz mint sem a meseszerű Fortnite-ra, de a legárulkodóbb és perdöntő bizonyíték az új GG poker loading screen amin az idézet "winner winner chicken dinner"amit híresen a PUBG-be kapsz üzenetnek ha nyersz.

    A másik furcsaság nekem a következő volt:
    " az első három napban 99.200 játékos ült asztalhoz" ...."A 100-fős játékokból 992 futott ugyanis"
    Ez a mondat akkor lenne igaz, ha játékos helyett "nevezőt" írtatok volna. Amikor azt írod x játékos ült asztalhoz, avval implikálod hogy "unique player"-ről beszélsz, egyedi játékosokról. Ez olyan szinten lufi szám így, hogy azt elmondani se lehet.
    Spines hasolattal, 3 reg játszik 1 órát kis 6 asztalon (megesik full reg war-ban). A cikk logikája alapján, annak ellenére, hogy a mezőny 100% reg infested, leírhatnád, hogy hatalmas siker 1 óra alatt 225 játékos ült asztalokhoz a jackpotra vadászva ( 12.5 játék per óra * 6 asztal * 3 játékos)
    Az ilyen fajta szánékos és orbitális túlzások errodálják az újságírói hitelességet, amennyiben meg nem szándékos úgy hitelességről mégkevésbé lehet beszélni.
    Legalább ma is bele tudtál kötni valamibe, így kicsit jobban érzed magad.
    Üdv: a szeretethianyos fish.

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 31.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Ha valaki tényekre alapuló érvekkel jön az miért is lenne kötekedés?

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozott
    2019. 10. 28.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Idézet mikelaury eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Legalább ma is bele tudtál kötni valamibe, így kicsit jobban érzed magad.
    Üdv: a szeretethianyos fish.
    Te ettől különbnek érzed magad, vagy jobbnak? Ha valakit szeretethiányosnak tartasz ez a megoldás, hogy még belé is rúgsz azzal, hogy ezt közlöd vele így? De most komolyan.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet mikelaury eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Legalább ma is bele tudtál kötni valamibe, így kicsit jobban érzed magad.
    Üdv: a szeretethianyos fish.
    Sajna nem. Vannak precíz emberek. Én az vagyok a szakmámban. Amikor egy oldalhoz tartozok ami a szakmámmal foglalkozik akkor elvárom a precizitást, főleg ha "szak" oldal.

    Tálaltam a pontjaimat kultúrált módon.

    Emögé bármit látni a te dolgod. Ezt kb ezer féle képpen lehet forgatni. A realitás az, hogy egy pókerrel foglalkozó oldalon megjelent egy újabb cikk ami tele van hibával és felhívtam a hibákra a figyelmet.

    Mindjárt össze dől a világ!

    De úgy is fogalmazhatok hogy értek hozzá ezért látom a ****ságot (erre meg hogy kötekedő)

    Vagy úgy, hogy vannak sztenderdjeim (erre mondhatod, hogy beképzelt)

    Válaszd ki narratívádhóz legjobban illőt.

    A szeretethiányosat pedig bármelyikre, mert egy témát ami a szakmád komolyan venni és avval kapcsolatba publikálni nyilván szeretethiány. Én kérek elnézést, hogy 1 soros agyhalott szövegnél többre is képes vagyok az ügy érdekében.
    forexnub likes this.

  8. #8
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 15.
    Hely
    Dublin
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajna nem. Vannak precíz emberek. Én az vagyok a szakmámban. Amikor egy oldalhoz tartozok ami a szakmámmal foglalkozik akkor elvárom a precizitást, főleg ha "szak" oldal.

    Tálaltam a pontjaimat kultúrált módon.

    Emögé bármit látni a te dolgod. Ezt kb ezer féle képpen lehet forgatni. A realitás az, hogy egy pókerrel foglalkozó oldalon megjelent egy újabb cikk ami tele van hibával és felhívtam a hibákra a figyelmet.

    Mindjárt össze dől a világ!

    De úgy is fogalmazhatok hogy értek hozzá ezért látom a ****ságot (erre meg hogy kötekedő)

    Vagy úgy, hogy vannak sztenderdjeim (erre mondhatod, hogy beképzelt)

    Válaszd ki narratívádhóz legjobban illőt.

    A szeretethiányosat pedig bármelyikre, mert egy témát ami a szakmád komolyan venni és avval kapcsolatba publikálni nyilván szeretethiány. Én kérek elnézést, hogy 1 soros agyhalott szövegnél többre is képes vagyok az ügy érdekében.
    Tőled idéztem, amikor szeretethianyost írtam. Te neveztél engem annak, azért irtam, h üdvözöl a szeretethianyos fish.
    Egyébként igazad van, csak kötekedtem.
    Koszi, hogy felhívtad a figyelmet a cikkben levő pontatlanságokra.
    Utoljára módosítva: mikelaury által: 2021. 06. 16. 21:34

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet mikelaury eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tőled idéztem, amikor szeretethianyost írtam. Te neveztél engem annak, azért irtam, h üdvözöl a szeretethianyos fish.
    Egyébként igazad van, csak kötekedtem.
    Koszi, hogy felhívtad a figyelmet a cikkben levő pontatlanságokra.
    Várjál, ez a "te neveztél szeretethiányosnak" azért elég nagy ferdítés, mert ha jól emlékszem te neveztél annak én meg csak visszadobtam rád. Én ilyeneket nem szoktam senkire mondani csak úgy főleg full ismeretlenben, de úgy általában emberekre sem. Max állatkákra.

  10. #10
    Fanatikus tag lampi avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Popcorn + cola!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •