Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree5Likes
  • 5 Post By freeSolo74

Téma: Kipörgött a $2.000.000 - dollármilliomos lett a GG-s Spin játékos

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Kipörgött a $2.000.000 - dollármilliomos lett a GG-s Spin játékos


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Ilyen érdekes dolog ez a "random" Bár igaz, hogy a limit kb 2-3 hónapja létezik csak, és összesen mondjuk ha a 20$ as leaderboardhoz hasonlítjuk, nagyjából fele annyi game megy le rajta naponta, mégis valahogy 20$ on másfél év alatt nem dobta ki ugyan azt amit 100$on fele annyi játékkal 2-3 hónap alatt. Tehát 10x hamarabb esett 100on mint ha most kidobná 20on. (ami 100on véletlenül pont a legnagyobb JP-jük, ami létezik az egész teremben).
    Hasonló érdekesség még, hogy 100on meg 200on konzisztensen pörgetik az 50-100x szorzókat mert nincs olyan nap, hogy ne lenne, ellentétbe 20-al ahol napokig, de volt többször, hogy bőven 7 nap felett nem volt semmi, aztán jött összesen 3db és megint semmi. Annak ellenére, hogy folyamat 2x annyi játék megy a kisebbik téten.

    Persze semmit nem tudsz bebizonyítani, mert semmire nincs rálátásod, de ez a jó vakon megbízhatsz a jótékony globális cégben, hisz ők sose manipulálnák a dolgot. Nincs is jobb vakon megbízni egy multiba. XD
    Hisz mindig minden úgy van ahogy a szemedbe mondják.
    :salt:

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2020. 07. 19.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    A termek vagy manipulálják amit csak lehet, a szorzóktól, az RNG-n keresztül a leosztásokig, a ki- és befizetéseket, konverziókat ott húzzák le, ahol csak lehet, vagy nem. Zárolnak, kitiltanak, elveszik a pénzed, ha olyan a kedvük, egyetlen néma vállrándítással.
    A játékosok jó része így, vagy úgy használ valami illegális segítséget, összejátszik, vagy egyenesen vmi AI bot.
    Ezek azok az akadályok, amik között kell lavírozni ( a politikai szabályzásokat még ide se vettem...)
    Aki ezekkel nem számol, vagy nem próbál felkészülni ellenük, az valami rózsaszín álomvilágban ringatgatja magát, és az önbecsapással csak saját magát veri át.
    Én nem értem az ilyeneken való rinyálást. A GG, (meg a többi) egy szélsőségesen profitorientált cég, amelyik szerencsejátékból présel ki ***** gyorsan ***** sok lóvét.
    Ha úgy érzed, hogy ezzel együtt ki tudod szedni a magadét, akkor hajrá.
    De azon rinyálni, hogy egy online poker cég miért nem jótékonysági szervezet, ami egyben tiszta lelkű jóerkölcs alapítvány, az önbecsapás.
    Nem fognak senkin se pelust cserélni, mert becsinált az AA-ra river sort dobó RNG-jüktől.

  4. #4
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyen érdekes dolog ez a "random" Bár igaz, hogy a limit kb 2-3 hónapja létezik csak, és összesen mondjuk ha a 20$ as leaderboardhoz hasonlítjuk, nagyjából fele annyi game megy le rajta naponta, mégis valahogy 20$ on másfél év alatt nem dobta ki ugyan azt amit 100$on fele annyi játékkal 2-3 hónap alatt. Tehát 10x hamarabb esett 100on mint ha most kidobná 20on. (ami 100on véletlenül pont a legnagyobb JP-jük, ami létezik az egész teremben).
    Hasonló érdekesség még, hogy 100on meg 200on konzisztensen pörgetik az 50-100x szorzókat mert nincs olyan nap, hogy ne lenne, ellentétbe 20-al ahol napokig, de volt többször, hogy bőven 7 nap felett nem volt semmi, aztán jött összesen 3db és megint semmi. Annak ellenére, hogy folyamat 2x annyi játék megy a kisebbik téten.

    Persze semmit nem tudsz bebizonyítani, mert semmire nincs rálátásod, de ez a jó vakon megbízhatsz a jótékony globális cégben, hisz ők sose manipulálnák a dolgot. Nincs is jobb vakon megbízni egy multiba. XD
    Hisz mindig minden úgy van ahogy a szemedbe mondják.
    :salt:
    Nem lehet hogy ez szándékosan így van beállítva - és amúgy így is igazságos - hogy a nagyobb tétnek akiken többet keres a cég nagyobb esélye van kipörgetni a bónuszt?

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet freeSolo74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A termek vagy manipulálják amit csak lehet, a szorzóktól, az RNG-n keresztül a leosztásokig, a ki- és befizetéseket, konverziókat ott húzzák le, ahol csak lehet, vagy nem. Zárolnak, kitiltanak, elveszik a pénzed, ha olyan a kedvük, egyetlen néma vállrándítással.
    A játékosok jó része így, vagy úgy használ valami illegális segítséget, összejátszik, vagy egyenesen vmi AI bot.
    Ezek azok az akadályok, amik között kell lavírozni ( a politikai szabályzásokat még ide se vettem...)
    Aki ezekkel nem számol, vagy nem próbál felkészülni ellenük, az valami rózsaszín álomvilágban ringatgatja magát, és az önbecsapással csak saját magát veri át.
    Én nem értem az ilyeneken való rinyálást. A GG, (meg a többi) egy szélsőségesen profitorientált cég, amelyik szerencsejátékból présel ki ***** gyorsan ***** sok lóvét.
    Ha úgy érzed, hogy ezzel együtt ki tudod szedni a magadét, akkor hajrá.
    De azon rinyálni, hogy egy online poker cég miért nem jótékonysági szervezet, ami egyben tiszta lelkű jóerkölcs alapítvány, az önbecsapás.
    Nem fognak senkin se pelust cserélni, mert becsinált az AA-ra river sort dobó RNG-jüktől.
    Nem tom az írásom melyik része tűnt rinyálásnak, nagyjából én is ugyan azt jegyeztem meg amit te csak kevésbé részletesen és egy pöttyel több iróniával. Teljesen egyetértek.
    Leírtam mert írni volt kedvem ahogy neked is, és azért mert még mindig sok emberről hallok, aki abban a rózsaszín világban él.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet hokuszpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem lehet hogy ez szándékosan így van beállítva - és amúgy így is igazságos - hogy a nagyobb tétnek akiken többet keres a cég nagyobb esélye van kipörgetni a bónuszt?
    Ez volt a célja az írásomnak. Ábrázolni a valóságot, hogy ez van.

    Igazságosnak akkor nevezhetnénk, ha ezt felvállalnák, de nem teszik, és úgy tesznek mint ha fair lenne végig, illetve azért se jár több elvileg a nagyobb téteseknek, mert mindenki a saját poolján belül számolódik mivel az oddsok is tétekre vannak lebontva a pörgetéseknél és történetesen a 100 és a 20 megegyezik fullra. Szal nem is értem, hogy kellene elképzelni amit írsz...illetve ugyan azt írod le amit én és ugyan azt mondjuk mindketten, hogy manipulálhatják elég könnyen a cuccot, de attól ez nem lesz fair, mert mindenkinek ugyan annyi % megy el a buy injéből a JP bónuszba gyakorlatilag. No mind1 a lényeg hogy azonos oldalon vagyunk

  7. #7
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 01. 11.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    Én nem igazán látom abban a logikát ami itt a problémád, mármint értem én,hogy 20-on több megy le és többször kellett volna elméletben kipörögnie, de most az a probléma ,hogy "úgy csal a terem" hogy 5x annyi pénzt oszt ki a játékosoknak? Ha "csalna" akkor nem lefele kellene pont 20-on pörgetné mindenki orrba szájjba és a nagy pénzt tartaná meg?

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet Kara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nem igazán látom abban a logikát ami itt a problémád, mármint értem én,hogy 20-on több megy le és többször kellett volna elméletben kipörögnie, de most az a probléma ,hogy "úgy csal a terem" hogy 5x annyi pénzt oszt ki a játékosoknak? Ha "csalna" akkor nem lefele kellene pont 20-on pörgetné mindenki orrba szájjba és a nagy pénzt tartaná meg?
    Én csak tin foil hat-kedek és felvetem a lehetőségét annak, hogy mennyire sokminden teljesen reális és lehetséges és sose tudjuk meg, hogy hogy van valójában.

    Amit mondasz az is logikus és felírható a sorba. Annak sokkal nagyobb hírértéke van vélhetően, hogy kipörgettek 2m$-t spinen főleg mikor épp átveszik a piacot, szerintem ez is egy logikus megközelítés.
    Az a szép a pókerben hogy az idők végezetéig bármilyen full bullshitre lehet mondani, hogy "de meg van rá az esély"

  9. #9
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Igen, a 2 millának van hírértéke, de te azt írod feljebb, hogy az 50-100x-eket is gyakrabban pörgetik ki feljebb, az nem nagyon lehet marketing. Hacsak valaki be nem írja egy póker fórumba és nem gyűjti ezzel a magasabb tétre a játékosokat. De én nem állítom, hogy pénzt kapsz ezekért a posztokért a GG-től, csak azt, hogy sose tudjuk meg, hogy hogy van valójában.
    /s

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet bibor1973 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, a 2 millának van hírértéke, de te azt írod feljebb, hogy az 50-100x-eket is gyakrabban pörgetik ki feljebb, az nem nagyon lehet marketing. Hacsak valaki be nem írja egy póker fórumba és nem gyűjti ezzel a magasabb tétre a játékosokat. De én nem állítom, hogy pénzt kapsz ezekért a posztokért a GG-től, csak azt, hogy sose tudjuk meg, hogy hogy van valójában.
    /s
    Dehogynem marketing. Saját oldalukon minden nagy szorzo porgetést reklamoznak 50x és fölötte. És látod, hogy melyikből van minden nap annak ellenére, hogy azokon a téteken tolják a legkevesebben. A gambler meg arra fog menni ahol a legtöbbet meg a legnagyobbat látja konzisztensen.

    De mondom h ezt nem full komolyan írom, hogy így van tuti. Csak azt mondom, hogy sehogy nem tudod ellenőrizni hacsak nem vagy a birtokában elég nagy mintának mindenhonnan.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •