Oldal: 1706 / 1746 ElsőElső ... 7061206160616561696170417051706170717081716 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 17.051 - 17.060 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #17051
    Idegen
    Csatlakozott
    2021. 06. 22.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Idézet szroli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Muszáj lesz játszanod,ha pénzt szeretnél ki venni.
    Értem, de most komolyan nevezzek be több száz dollár értékben versenyekre? Vagy pedig csak valamennyit játszanom kell, hogy lássák hogy nem valami pénzmosoda, vagy mittudomén.

    Oké hogy ott van, hogy fel kell tennem tétként, de ezt nehezen tudom értelmezni. Tehát az amire én gondolok, hogy amennyi pénz fenn van azzal mind játszanom kell, az egyszerűen nem fogadja be az agyam.

    Mi a legegyszerűbb módja szerintetek, hogy kivegyem a pénzt? Menjek be magas tétű cash game-re, csináljak egy vad allint, aztán vagy bejön vagy nem?

  2. #17052
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 06. 14.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet cincinattykid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értem, de most komolyan nevezzek be több száz dollár értékben versenyekre? Vagy pedig csak valamennyit játszanom kell, hogy lássák hogy nem valami pénzmosoda, vagy mittudomén.

    Oké hogy ott van, hogy fel kell tennem tétként, de ezt nehezen tudom értelmezni. Tehát az amire én gondolok, hogy amennyi pénz fenn van azzal mind játszanom kell, az egyszerűen nem fogadja be az agyam.

    Mi a legegyszerűbb módja szerintetek, hogy kivegyem a pénzt? Menjek be magas tétű cash game-re, csináljak egy vad allint, aztán vagy bejön vagy nem?
    Nem hiszem, hogy egy összegben kellene feltenned. Néhány session egy neked kényelmes limiten és menni fog a kifizetés. (Csak tipp!)
    szroli likes this.

  3. #17053
    Idegen
    Csatlakozott
    2021. 06. 22.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Az nem világos, hogy csak szeretnék látni, hogy játszom is, ezért elég pár session, vagy az egész összeget fel kell tennem egyszer. Mer nagyon nem mindegy.

  4. #17054
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet cincinattykid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az nem világos, hogy csak szeretnék látni, hogy játszom is, ezért elég pár session, vagy az egész összeget fel kell tennem egyszer. Mer nagyon nem mindegy.
    Olyan, mint ha bónuszod lenne, magát az összeget kell megforgatnod, hogy milyen szeletekben, az csak rajtad múlik. Érted a lényeg, hogy rake-elj eleget. 500$/€-t egy havi grind-al mondjuk (30+K hand) nl20+-on, ha jól mondom például.
    szroli likes this.

  5. #17055
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    A lényeg, hogy rake-elj eleget.

  6. #17056
    Lelkes újonc csodapuki avatara
    Csatlakozott
    2017. 02. 23.
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    A szokásos lefagyós bug most olyan meglepetést okozott, hogy visszatéréskor eltűntek a lapjaim, csak a szöveges kiírásból tudtam, hogy van egy kilences párom...valami random kísérővel.
    eltunt lap.jpg

  7. #17057
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Kaptam én is egy 40% RB challenge-et.
    Jól gondolom hogy ha nem teljesítem a lejárat előtt (ez most 27 nap) akkor semmit nem kapok belőle?

  8. #17058
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    így van sajnos

  9. #17059
    Lelkes újonc csodapuki avatara
    Csatlakozott
    2017. 02. 23.
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    A mai frissítés óta gyakran ki kell regisztrálni spinekről, aztán újra regisztrálni, különben sosem indul el, csak úgy csinál, mintha várná a játékosokat. A sokadik ilyen után még egy rendszerüzenetet is kaptam:

    "Our security policy restricts you from playing in this tournament with player 'kelegen3' "

    Nem tudom, hogy ez hogy jött nekik ki, de ilyennel még nem találkoztam.

  10. #17060
    Idegen
    Csatlakozott
    2021. 06. 26.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Miutan sikerult kitorolnom a hozzaszolasom, igy leirom megegyszer
    Nalam minden rendben volt, de ismerosom angliaban el, es o be se tudott lepni du/este.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •