Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By vavarga

Téma: Megérkezett az új VIP-rendszer az Unibetre - akár 50%-ot meghaladó visszatérítés!

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Megérkezett az új VIP-rendszer az Unibetre - akár 50%-ot meghaladó visszatérítés!


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Készpénzre tuti, hogy beválthatóak a pontok? Én nem találok ilyesmit, és a Bonus shop sem úgy tűnik, mintha bármit is változott volna.

  3. #3
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet mattack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Készpénzre tuti, hogy beválthatóak a pontok? Én nem találok ilyesmit, és a Bonus shop sem úgy tűnik, mintha bármit is változott volna.
    Kp-ra tuti nem, csak jegyekre meg bónuszokra mint eddig.

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 05. 20.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Szánalomhalmaz Unibet

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 09. 10.
    Hely
    Mezőtúr
    Hozzászólások
    95

    Alapbeállítás

    Még mindig jobb mint, a Ps ajánlatai, de ha nem lehet pénzre váltani, akkor nem sokat ér az egész.

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 05. 20.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Idézet palinka87 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még mindig jobb mint, a Ps ajánlatai, de ha nem lehet pénzre váltani, akkor nem sokat ér az egész.
    9000 eurot kell rakelned 3 hónap alatt, hogy észrevehető rakebacket kapj. Alatta 10-20%-ok, ez nagyon siralmas. Emellett kapsz egy botrányosan szar szoftvert amiben pl nincs olyan opció, hogy pipa kiül köv. nagyvaknál, de még auto rebuy sincs(lol). Legroszabb terem amiben valaha játszottam. Rng megér egy külön misét... ezt tudom sokan megmosolyogják, én is ezt tenném, de aki játszott már itt tudja miről beszélek.

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 06. 14.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet Tony9 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    9000 eurot kell rakelned 3 hónap alatt, hogy észrevehető rakebacket kapj. Alatta 10-20%-ok, ez nagyon siralmas. Emellett kapsz egy botrányosan szar szoftvert amiben pl nincs olyan opció, hogy pipa kiül köv. nagyvaknál, de még auto rebuy sincs(lol). Legroszabb terem amiben valaha játszottam. Rng megér egy külön misét... ezt tudom sokan megmosolyogják, én is ezt tenném, de aki játszott már itt tudja miről beszélek.
    Mi a baj a RNG-vel? Én gondolkodom, hogy Unibetre menjek. Elmondanád, hogy miket tapasztaltál? Köszi.

  8. #8
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 03. 08.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Semmi baja nincs az rng- nek, csak nagyon sok a fish, tőlük ne is várj értelmes vagy logikus játékot. Van nagyon sok zombie is ( lehet hogy egy részük bot) akik napi tizenX órákat játszanak. Ott vannak reggel, délben meg este is. Tőlük lehetne értelmes reakciókat várni, de nagy többségük kész van idegileg és száll a kakukk fészkéré-t játszik ha nem úgy alakul a fish reakciója, ahogy azt egy épeszű embertől elvárná.
    Van hogy az asztalnál ülők fele mentálisan sérült, ilyen környezetben felértékelődnek a jó pokeres azon erényei amiről viszonylag kevés szó esik a fórumokon.
    smoking_aces_ likes this.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Idézet Tony9 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    9000 eurot kell rakelned 3 hónap alatt, hogy észrevehető rakebacket kapj. Alatta 10-20%-ok, ez nagyon siralmas. Emellett kapsz egy botrányosan szar szoftvert amiben pl nincs olyan opció, hogy pipa kiül köv. nagyvaknál, de még auto rebuy sincs(lol). Legroszabb terem amiben valaha játszottam. Rng megér egy külön misét... ezt tudom sokan megmosolyogják, én is ezt tenném, de aki játszott már itt tudja miről beszélek.
    sajnos ez a rakeback tényleg vicc kategória még így is, viszont van kiül a kövi nagyvaknál opció, mivel én is szoktam használni
    de autorebuy tényleg nincs, ami csak addig idegesít, míg nem nyerek pár partit minden asztalon

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •