Oldal: 65 / 81 ElsőElső ... 1555636465666775 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 641 - 650 (806) összesen
Like Tree164Likes

Téma: GGPoker (GGNetwork)

  1. #641
    Idegen
    Csatlakozott
    2021. 06. 05.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Hé, vak vagyok vagy mi, mert sehol nem látok jelszót a ma esti freerollhoz?

  2. #642
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet hapsikapsik eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hé, vak vagyok vagy mi, mert sehol nem látok jelszót a ma esti freerollhoz?
    Szia!

    Az alábbi cikkben van.
    hapsikapsik likes this.

  3. #643
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 06. 14.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Helló! Most olvasom, GG cash game-mel kapcsolatban, hogy: "Cash-en uncontested pot (körfold) esetén is leszednek egy kisvaknyi rake-et, ami hosszútávon szinte tuti bukóssá teszi." Igaz ez? Esetleg van még több hasonló okosság is, amivel megnehezítik a nyerést cg-n? Lehet egyáltalán hosszútávon nyereségesen mikró cg-t játszani ezen az oldalon? Van különbség rake/bármi tekintetében a sima hold'em és a rush&cash között? Kinek mi a véleménye? Stars, vagy Unibet mellett lehet alternatíva a GG cash game szempontjából?
    11john11 likes this.

  4. #644
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    102

    Alapbeállítás

    Ez engem is nagyon érdekelne...

  5. #645
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet smoking_aces_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Helló! Most olvasom, GG cash game-mel kapcsolatban, hogy: "Cash-en uncontested pot (körfold) esetén is leszednek egy kisvaknyi rake-et, ami hosszútávon szinte tuti bukóssá teszi." Igaz ez? Esetleg van még több hasonló okosság is, amivel megnehezítik a nyerést cg-n? Lehet egyáltalán hosszútávon nyereségesen mikró cg-t játszani ezen az oldalon? Van különbség rake/bármi tekintetében a sima hold'em és a rush&cash között? Kinek mi a véleménye? Stars, vagy Unibet mellett lehet alternatíva a GG cash game szempontjából?
    Unibeten inkább romlott a visszatérítés és a mezőny se gyengül, talán Partyn éri meg legjobban CG játékosoknak.
    smoking_aces_ likes this.

  6. #646
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet smoking_aces_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Helló! Most olvasom, GG cash game-mel kapcsolatban, hogy: "Cash-en uncontested pot (körfold) esetén is leszednek egy kisvaknyi rake-et, ami hosszútávon szinte tuti bukóssá teszi." Igaz ez? Esetleg van még több hasonló okosság is, amivel megnehezítik a nyerést cg-n? Lehet egyáltalán hosszútávon nyereségesen mikró cg-t játszani ezen az oldalon? Van különbség rake/bármi tekintetében a sima hold'em és a rush&cash között? Kinek mi a véleménye? Stars, vagy Unibet mellett lehet alternatíva a GG cash game szempontjából?
    Szia!

    A GGpoker tájékoztatása alapján "körfold" esetében nincs rake. Olyan esetben van rake pre-flop ami 3Bet kassza.
    smoking_aces_ likes this.

  7. #647
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    A következő a gondom és hátha tud segíteni vki

    3 hónapja vettem egy új asztali gépet, majd mikor elindítottam a GG alkalmazást akkor egy kis idő múlva lefagy minden, majd kb 30mp után a GG kivételével minden jó lesz de a GG továbbra sem megy.Ezt többször is csinálja ha fut a GG. Már telepítettem újra de sajnos akkor is csinálja. Az biztos,hogy csak a GG csinálja mert ha azt nem indítom el akkor gond nélkül üzemel minden. Ha átmegyek a laptopra akkor ott viszont minden rendesen megy.

    Esetleg vkinek van ötlete mi lehet a gond ?

    Köszi előre is

  8. #648
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Nekem egyik ipoker kliens csinált hasonlót az egy amd videókártya driveres probléma volt amit azóta megcsináltak(de fél évig azért szoptam vele). GG-n nem játszok, de ha amd kártyád van és esetleg több monitort is használsz(azzal is összefüggésbe hozták ezt a hibát) akkor esetleg lehet ez a hiba.(drivereket így is úgy is érdemes frissíteni, ha esetleg nincsenek)

  9. #649
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás Első befizetési bónusz változás!

    Kedves Játékosok!

    A GGPoker termében változott az első befizetési bónusz egyik változata:

    A 100$ értékű C$ & ticket bónuszt választó játékosoknak 52.5$ értékű All-in or Fold sng ticket íródik jóvá a számláján 6 nap alatt megkötések nélkül.

    Míg a további 47.5 C$-os extra bónusz megszerzéséhez teljesíteni kell a napi All-in or Fold kihívás által meghatározott követelményeket.

    A pontos követelményeket a terembemutatóban foglaltuk össze, amelyet itt találtok.

    FONTOS: az ingyenjegyek felhasználására a jóváírást követő 24 órában van lehetőség. A felhasználatlan jegyek elvesznek!

    (A terem magyar weboldalán pontatlan adatok szerepelnek, ezt jeleztük a GGPokernek akik ezúton is elnézéseteket kérik az esetleges kellemetlenségek miatt.)

  10. #650
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 06. 14.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Akadémiás freeroll nem lesz a héten?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •