Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (45) összesen
Like Tree58Likes

Téma: Félelmetes swingekkel a meggazdagodás felé - MynJoe-val beszélgettünk

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet szvazur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    úristen és mi van ha nem jött volna be, ti gyereketek? ő élete... semmi közötök hozzá
    amúgy meg 1x élünk, szimpatikus figura!! gl
    Neharagudj de ha interjút ad akkor a mi közünk lesz hirtelen. Milyen szöveg sérelmezni az interjúban elhangzottakra való kritikát?

    Én írom már a hosszab bejegyzésem az interjúval kapcsolatba. Nem ismerem a srácot akivel készült nem derült ki eddig mennyi idős, vagy hogy mióta tolja, de az első másfél év full betegségnek tűnt az elmondások alapján amihez párosult a szülők pénzének lenyúlása.

    Még a tipikus "csak kölcsön veszem" is elhangzik benne amit nyilván amúgy mindenki megért amikor ellpoják a cuccát. Ha meg nem kapod vissza akkor meg nem kölcsön volt XD

  2. #12
    Idegen szvazur avatara
    Csatlakozott
    2021. 07. 17.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Neharagudj de ha interjút ad akkor a mi közünk lesz hirtelen. Milyen szöveg sérelmezni az interjúban elhangzottakra való kritikát?

    Én írom már a hosszab bejegyzésem az interjúval kapcsolatba. Nem ismerem a srácot akivel készült nem derült ki eddig mennyi idős, vagy hogy mióta tolja, de az első másfél év full betegségnek tűnt az elmondások alapján amihez párosult a szülők pénzének lenyúlása.

    Még a tipikus "csak kölcsön veszem" is elhangzik benne amit nyilván amúgy mindenki megért amikor ellpoják a cuccát. Ha meg nem kapod vissza akkor meg nem kölcsön volt XD
    nem haragszom. te se haragudj, nem akartam senkit megbantani, viszont szerintem sok embernek savanyu a szolo.. ennyi, en itt lezartam.
    gl mindenkinek!

  3. #13
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    Szerintem tartalmas, és igenis tanulságos interjú volt.
    Személy szerint nagyon örülök, hogy vannak ilyenek.
    MynJoe kockázatosan indított, és sok hülyeséget csinált,
    amelyek miatt lehetne ez a sztori most sokkal negatívabb is,
    de tanult ezekből, nem adta fel a célokat, kitartott.
    Különösen értékesnek tartom, hogy öszinte, és a hibáit is feltárja,
    nem csupán önfényezés.
    A tanulságokat levonva motiváló interjú, bár több hasonlót hallhatnánk,


    Köszönet érte!
    banoster, LuckyTom23 and szvazur like this.

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Szerintem is jó az interjú és érdekes az alany. Szó van benne az elkövetett hibákról a szerencse óriási szerepéről az egész karrier felfutásában. Egyáltalán nem sugallja az interjú, hogy követendő példa lenne az alany.

    Volt szerencsém az azóta törölt blogját olvasni a cashes/kriptós időkről ott is őszintén írt az early 20as években kriptón elbukott 100k dollárról a 30k-s pókeres swingekről , a fél év alatt 5-6 limit lépésről.

    Egy nagyon jó képességű karakter az alany(anélkül ezt a pókeres felfutást ilyen hozzáállással nem lehet megcsinálni) aki sok hülyeséget csinált és ezekről őszintén beszél is és ez önmagában egy jó interjú alap.

    És az is természetes, hogy egy x éve keményen grindoló/elemző emberben aki havi 2-3k-t keres lesz egy kis irigység a havi 20k-t kereső majd 100k-t elszóró 20évesről olvasva.
    Admin, banoster, dobimano and 3 others like this.

  5. #15
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 05. 20.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Utolsó pár perc a lényeg, ahol elmondja, hogy nagyon speciális személyiség kell ahhoz, hogy valakinek való lehessen a póker. Ezzel szemben az emberek a legtöbb helyen azt olvassák, hogy bárki eljuthat pl NL100-ig, ami egy nyilvánvaló hazugság. Nyilván ha az emberek ezt tudnák, akkor kevesebb ember próbálkozna meg a magassabb tétekkel, csakhát így a mid-high stakes rageknek már nem érné meg ezeken a téteken tolni mert az emberek tudnák az igazságot és nem lenne elég reménykedő, gyengébb képességekkel megáldott regulár aki próbálkozik és leszedik. A tehetséges, kiemelkedő regek és pókeroldalak célja, hogy fenntartsák ezt a hamis illúziót, hazugságot a pókerről, hogy saját magut megélhetését biztosítsák. Nem mondhatjuk ki azt, hogy a játékosok 95%-a elégedjen meg kisebb tétekkel vagy el se kezdje mert nem igazán alkalmas erre, mert ha kimondanák az sok ember számára felismerés és megkönnyebülés lenne és hatalmas - EV a magas téteken játszóknak és nekünk pókeroldalaknak meg pláne. Hányinger.. Srác interjúja is bebizonyította, ha te igazán jó szeretnél lenni, valamilyen szinten betegnek, játékfüggőnek kell lenned, és elengedhetetlen a tehetség, kiváló matek-logikai készség.
    Utoljára módosítva: Tony9 által: 2021. 07. 21. 17:04

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Áruld már el pls, hogy mi köze van egy nyílvánvaló csalásos lehúzásnak, ahhoz, hogy egy jobb képességű/többet tanult reg nyer egy másik gyengébb regen....
    szroli likes this.

  7. #17
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 05. 20.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Áruld már el pls, hogy mi köze van egy nyílvánvaló csalásos lehúzásnak, ahhoz, hogy egy jobb képességű/többet tanult reg nyer egy másik gyengébb regen....
    Azt a mondatot töröltem, az erős volt valóban.
    csiga19794 likes this.

  8. #18
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 31.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Lehet nekem vannak szövegértelmezési problémáim, de szerintem azt mondta, hogy mivel a szülei külföldön éltek ezért csináltak neki egy bankszámlát amire utaltak időnként és ezt kenyérre meg más alapvető dologra költhette, szóval ha te is adsz a gyerekednek X pénzt, akkor benne van a pakliban, hogy másra is fog abból költeni, tehát azért itt határozottan nem arról van szó, hogy meglopta a szüleit, szerintem...
    szroli, banoster, ivanesz and 2 others like this.

  9. #19
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 07. 05.
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    neked vannak zempo, ha egy backingben vagy és megbeszélt játékra kapsz pénzt de te elrulettezed a gyors nyeremény reményében akkor a backing adta így az nem lopás a te h**** fejedben igaz ?

  10. #20
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 31.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Ezután válaszra sem méltatlak....
    ivanesz, csiga19794 and ProAdel89 like this.

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •