Oldal: 1 / 9 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (89) összesen
Like Tree96Likes

Téma: Háborús helyzetek az Akadémián - személyeskedés vagy csak éles vita?

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Éles vita vagy személyeskedés


  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Engem nem zavar Gizda "eszmefuttatàsa".........úgy általában. Megpróbàlom az ő nézeteit is megvizsgálni sokszor. (Már amikor elolvasom a hosszúságai miatt.) Nem ír mindig hülyesèget,vannak jó meglàtàsai. Vitázni, èrvelni nem állok le vele,mert iszonyat -Ev lenne. 1. Mert rengeteg időt elvenne az életemből. 2.mert kb meggyőzhetetlen. Parttalan vita minden esetben. Nem mondanám,hogy káros a jelenléte. Abban igaza van,hogy akinek nem tetszik az ne olvassa. Aki meg leáll vele "eszmecserére" ennyi idő után is az meg is érdemli . Azonban ez a tolvajozás meg ,szemèlyes terek megsértèse már nem fér bele. Nem is értem miért engedtétek ezt a személyeskedèst ès meghurcolást. Blogolni egy konkrét személyről??? Ha rollal lépett volna le,több embert megkárosítva egy csomageladásnál,akkor sima liba . Na de így ez nálam egyből repült volna egy ban Gizdának.. (bocsi)
    zempo, Guten3213, Bandessz and 5 others like this.

  3. #3
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.535

    Alapbeállítás

    Ahogy Ginó mondta :Jók a pogramok minden jó . CSak sok ****** (k öcs ög )van
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  4. #4
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.535

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem nem zavar Gizda "eszmefuttatàsa".........úgy általában. Megpróbàlom az ő nézeteit is megvizsgálni sokszor. (Már amikor elolvasom a hosszúságai miatt.) Nem ír mindig hülyesèget,vannak jó meglàtàsai. Vitázni, èrvelni nem állok le vele,mert iszonyat -Ev lenne. 1. Mert rengeteg időt elvenne az életemből. 2.mert kb meggyőzhetetlen. Parttalan vita minden esetben. Nem mondanám,hogy káros a jelenléte. Abban igaza van,hogy akinek nem tetszik az ne olvassa. Aki meg leáll vele "eszmecserére" ennyi idő után is az meg is érdemli . Azonban ez a tolvajozás meg ,szemèlyes terek megsértèse már nem fér bele. Nem is értem miért engedtétek ezt a személyeskedèst ès meghurcolást. Blogolni egy konkrét személyről??? Ha rollal lépett volna le,több embert megkárosítva egy csomageladásnál,akkor sima liba . Na de így ez nálam egyből repült volna egy ban Gizdának.. (bocsi)
    Melyik topik ,blog volt az ?
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Fingreszelés. Akinek van esze nem áll le vitázni Gizdával, egész héten itt nyúzni egy r******* a semmit, hatalmas időpocsékolás, amit lehetne játékkal, elemzéssel tölteni.
    Guten3213 and csiga19794 like this.

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Shaikon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Melyik topik ,blog volt az ?
    A mynjoe-s.

  7. #7
    Fanatikus tag Guten3213 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hely
    Világpolgár
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Egyetértek az előttem szólókkal. Ettől függetlenül bevezethetnétek azt, hogy egy adott user hozzászólásait ha szeretném, letilthassam. Gond nélkül ezt tenném Gizda hozzászólásaival, mert nagyon fárasztó már a jelenléte is. Amúgy sincs fórumélet, de ami van, az szinte csak róla szól. Számomra így értékelhetetlen a fórum. Persze a tiltás lehetősége nélkül átugrom a postjait, nem fogom elolvasni a regényeit, viszont sokat segítene rajtam az, ha nem is látnám az írásait, és nem kellene kerülgetnem az eszmefuttatásait.
    forzadani3 and Stali44 like this.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Nincs nagy elet, szoval kar lenne tiltani ezeket a vitakat.
    Az mondjuk szanalom, ha valaki beleall valakibe, aztan meg torli a hozzaszolasait. Fogalmam sincs mi volt az, de gyanitom nem anyazott MynJoe, hogy torlest erdemeljen.

  9. #9
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet Ibiza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nincs nagy elet, szoval kar lenne tiltani ezeket a vitakat.
    Az mondjuk szanalom, ha valaki beleall valakibe, aztan meg torli a hozzaszolasait. Fogalmam sincs mi volt az, de gyanitom nem anyazott MynJoe, hogy torlest erdemeljen.
    Ahhoz képest, ami megy nem volt durva. Az volt röviden kifejtve, h miért nehéz Gizdától életvezetési tanácsokat elfogadni.

    Csigára reagálva, nehéz döntések ezek, mert ha meg insta törölve van a blog, akkor meg azon megy a háborgás, hogy korlátozva van a kritika az oldalon és a "haverok" védve vannak. De valamit lépni kell sztem is, mert ez hosszú távon azért nem mehet. Arról nem is beszélve, hogy ezek után csoda lesz, ha vki még vállal podcastot. Annak meg sztem senki nem örül, h egy ilyen tartalom el van lehetetlenítve.
    Utoljára módosítva: banoster által: 2021. 07. 29. 16:16

  10. #10
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet Guten3213 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyetértek az előttem szólókkal. Ettől függetlenül bevezethetnétek azt, hogy egy adott user hozzászólásait ha szeretném, letilthassam. Gond nélkül ezt tenném Gizda hozzászólásaival, mert nagyon fárasztó már a jelenléte is.
    Szia!

    Ez a funkció már régóta elérhető. A fórumon az adott user profiljának megnyitása után az avatarja alatt a "Hozzáadás a mellőzött listához" gombra kattintva állítható be.

Oldal: 1 / 9 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •