Oldal: 3 / 9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (89) összesen
Like Tree96Likes

Téma: Háborús helyzetek az Akadémián - személyeskedés vagy csak éles vita?

  1. #21
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 07. 05.
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    Nem hinném hogy bárkinek bármi baja lenne az interjuval Gizdán kívül, de amit a Berki Krisztián jellem előadott ott a nőkről és a tinderes sikereiről azok a dolgok kiverték nálam is a biztosítékot. Abban a témában senki nem állt mindzsó mellé ahogy láttam. A jellemtelenséget kevesen vállalják fel, pláne nem ilyen büszkeséggel mint ahogy mindzsó tette.

  2. #22
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Szakmai tartalmakat nem hinném, hogy nagyon befolyásolná a Gizdák/Bostefek tevékenysége, ha nem lennének a fórumélet kb. heti 3 "grat neki"-ből állna. Én sem kedvelem Gizdát, de a korábbi blogbejegyzései között azért volt olyan ami bőven az érdekesebb tartalmak között van. Leginkább így nem kéne ennek gondot jelentenie, hogy simán ignorálni lehet egy felhasználót.

    Aktuális esetben meg, ahogy Mikkentyű írja azért az interjú alany is tett azért, hogy idáig menjenek a dolgok(nem az interjúban, hanem a blogban)

  3. #23
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet lourker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szakmai tartalmakat nem hinném, hogy nagyon befolyásolná a Gizdák/Bostefek tevékenysége, ha nem lennének a fórumélet kb. heti 3 "grat neki"-ből állna. Én sem kedvelem Gizdát, de a korábbi blogbejegyzései között azért volt olyan ami bőven az érdekesebb tartalmak között van. Leginkább így nem kéne ennek gondot jelentenie, hogy simán ignorálni lehet egy felhasználót.

    Aktuális esetben meg, ahogy Mikkentyű írja azért az interjú alany is tett azért, hogy idáig menjenek a dolgok(nem az interjúban, hanem a blogban)
    Szerintem becsülettel tűrte. Válaszolt, érvelt folyamatosan emlékeim szerint sértések nélkül miközben letolvajozták, f..aszkalapoztàk stb.,stb. Sajnos most át fog menni ez a topik a gizda leölésébe ès ugyanolyan személyes meghurcolás lesz,mint fordítva. Reméljük gyorsan levonja a kpnklúziót és nem akarja megmagyarázni megint,hogy mindenki idióta. Kellenek a jó blogok. Szívesen olvasnék tőle értelmes dolgokról.
    naggeri and ewoksamurai like this.

  4. #24
    Tag
    Csatlakozott
    2015. 09. 29.
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szívesen olvasnék tőle értelmes dolgokról.
    jó ötlet! én arra szavazok, hogy ne bannolják gizdát, amennyiben ír egy legalább 5000 szóból álló értelmes blogbejegyzést helyesírási hibáktól, trágár és idegen nyelvű szavaktól mentesen!

  5. #25
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 10. 14.
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Gizda/Bostef tevékenysége között fényévek vannak az előző javára, pedig Gizda is "megéri" a pénzét.
    Utóbbit meg semmilyen közösség/csoport nem tűri meg hosszabb távon, totál vállalhatatlan amit művelt.
    csiga19794 likes this.

  6. #26
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 07. 05.
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    Amúgy vannak ilyen napraforgó(seggnyaló) emberek mint itt 1-2... ugyanis ha ugyanez a vita zajlott volna le úgy hogy Gizda a híres HS pókeres és Mindzsó egy senki, akkor itt mindenki Gizdát védené. Számomra ez eléggé undorító.
    ewoksamurai likes this.

  7. #27
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 04. 29.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Nekem Gizda irományairól/kommentjeiről mindig az a (ha jól emlékszem Mike Tysontól származó) mondat jut eszembe hogy: "Az a baj a közösségi médiával és az online kommenteléssel, hogy az emberek elfelejtették azt, hogy ha sok ****ságot beszélnek, akkor pofán verik őket"

    Nem szokásom kommentelni, de van egy maroknyi oldal a neten (pl a pokerakademia) ahol szívesen olvasok kommenteket, és az óriási probléma hogy itt Gizda mindenhol megjelenik, és bár csak töredékét bírom elolvasni annak amit ír, már az is annyira felkúrja az agyam a stílusával, a mondanivalójával, a helyesírásával, stb, hogy muszáj vagyok néha elküldeni a fenébe. Teljesen felelsleges volt az a kb 4 komment amit összesen írtam neki, de abban a pillanatban muszáj volt így levezetnem a feszültséget, pedig marha nyugodt és türelmes ember vagyok, ezt komolyan mondom, nem könnyű felkúrni az agyam.

    Ahogy fentebb is említette valaki, ez nem más mint digitális szemét, és szerintem hosszabb távon agykárosodást is okozhat az olvasóknak. Én személy szerint nagyon örülnék ha ez eltűnne, mert most tényleg az összes tartalom ami alatt kialakulna egy minimális kis eszmecsere, pillanatok alatt háborús övezetté alakul Gizda miatt. Emlékszem banoster pár hónapja egy nagyon szépen összeszedett kommentben leírta neki hogy miért került le a kiemelt blogok közül, tanácsot is adott hogy min kellene változtatni, de szerintem azóta csak rosszabb lett a helyzet. Nem tudom miért engedi az Akadémia ezt tovább, vagy hogy miben bíznak, mert ez most a legalja annak amit itt valaha láttam (és nagyon régóta követem az oldalt, meg a magyar pókeres életet, emlékszem még a pókerarcokra luigival és milijoeval, meg a csokipókerre bélabácsival, meg argentína és hasonló figurákra), és nem tudom mitől lehetne jobb amíg Gizda itt van. Valahol írta hogy már kész is a következő bejegyzés és 1-2 nap múlva kint lesz, és ugyanez fog menni. És majd utána is, meg utána is. Na de nem akarom tovább húzni, eleget pazaroltam erre a kommentre az estémből. Remélem kitiltjátok, senkinek nem fog hiányozni, és hátha lesz utána újra normális párbeszéd néhány cikk alatt.

    Pacsi mindenkinek
    Utoljára módosítva: KnipFloyd által: 2021. 07. 29. 22:06
    banoster and forzadani3 like this.

  8. #28
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Gizda megosztó személy, vszeg tobben utálják mint sem, na bumm.
    Duna pokeres blogja még az ő stilusában is tetszett-valoszinuleg az egyetlen blogpostja ami kifejezetten tetszett. nem azért mert egyetértenék vele, mivel 1szer voltam kb a teremben, csak tetszett mint egy szubjektiv kritika-, illetve vannak ténylegesen jó meglátásai is. DE! Pl a legtobb (90+%) online pokerrel kapcsolatos elképzelése, berögződése, meggyőződése nevezzuk bárhogy egy baromság. Egy baromság amit tobben probaltak neki magyarázni, volt h egy topikban 6 an. Én soha nem állnék le vitázni vele, mert tobbszor bizonyitotta már hogy képtelen arra. Képtelen elfogadni más véleményt. Elvétve megprobalja azt tettetni hogy elfogadja de kiirja 1000 szoban hogy mégis mekkora ****ságot mondott itt az illető, és ezer másik ember aki egyetért vele az minimum egy backingben van vagy .. stb.. Személy szerint magára hagyom az ilyen tipusu embert a saját világában, pár mondatbol le lehet vágni ki az aki a való életben ilyen tipus.

    MynJoe-t sem tartom egyszeru esetnek, de hé? igy vagy ugy ott van a top-on az elmondása szerint évek óta. Az interju szerintem őszinte volt, de inkabb hasonlitott egy már már beteg gambler életutjára. Emiatt óriási magas labdát adott. Ettol fuggetlenul vannak ilyenek még rajta kivul a legmagasabb téteken. Mai napig vannak olyan HS játékosok akik kb sosem foglalkoztak a játékuk fejlesztésével, vagy legalabb is nem konvencionális módon. Mégis ott vannak, mégis nyernek (bár nem sok és egyre kevesebb). Ez ellen nincs mit tenni, azon kivul h elfogadod hogy van ilyen és te valoszinuleg nem vagy olyan.
    Viszont igy vagy ugy Gizda hozza a show-t, kérdés inkabb az h ki az aki kér belőle ebben a formában.
    Utoljára módosítva: naggeri által: 2021. 07. 29. 22:55
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Nyilvan ha ez a tema mondjuk 10 eve jon fel, teljesen mas lett volna az eredmeny. Valszeg akkor fel sem jon ez temanak, mert Zsipali, Titcar, R1per, Thaifold Joe, Zoleee, V.Peti, Littlemage szintu szakmai, minosegi irasok es blogok mellett a nagy online pokerboom idejen, egyszeruen nem kapott volna figyelmet.

    Azota a kozosseg jo resze mar gondolom nem is pokerrel foglalkozik, a masik resze pedig olyan szinten van, hogy mar kisebb, szakmai korben eri meg a pokerrol beszelnie.

    Ugyh nekunk a bohoc maradt... Szakmaiatlan, nem is minosegi, viszont a cirkusz megvan. Gaz, nem gaz de ahogy a blogban is irta valaki, a kommentjeit kihagyva teljesen elvezheto ami korulotte zajlik. Ugy tekintek ra mint egyfajta felsz*pora.
    csiga19794 and KisBé like this.

  10. #30
    Fanatikus tag Guten3213 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hely
    Világpolgár
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Idézet Mikkentyű eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy vannak ilyen napraforgó(seggnyaló) emberek mint itt 1-2... ugyanis ha ugyanez a vita zajlott volna le úgy hogy Gizda a híres HS pókeres és Mindzsó egy senki, akkor itt mindenki Gizdát védené. Számomra ez eléggé undorító.
    Imádom az ilyen embereket. Középút sosincs, mindig csak 2 pólus lehetséges .

    Aki nem a fradinak drukkol az tuti újpesti. Aki nem kedveli Viktort, az tuti Feri fan. Elképesztő.

    Olyan nem is létezhet, hogy valaki szerint Gizda tevékenysége káros, emellé Joe válaszaiban is talál kivetnivalót?

Oldal: 3 / 9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •