Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 789
Eredmény: 81 - 89 (89) összesen
Like Tree96Likes

Téma: Háborús helyzetek az Akadémián - személyeskedés vagy csak éles vita?

  1. #81
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Felhozta problemakent, hogy milyen zavaro h ha o hunglishul ir oldalakat, rohadt sok ember ignoralja, es igy nem lehet komoly eszmecseret folytatni. Kivancsi voltam, ha en irok nem magyarul egy kisregenyt reagal-e. Oszinten szolva, pontosan erre szamitottam.

    Igen a kommunikacioban ezert fontos, hogy a hallgatosag szamara ertheto, es befogadhato legyen. Erre akartam ezzel ravilagitani. Egy tomor, jol megfogalmazott, szakszavakat helyesen hasznalo blog szerintem ezert celravezetobb.

    Igen, te így írnád a blogodat. De vajon ő így szeretné-e írni a sajátját?... Hogy neked maradéktalanul megfeleljen?
    Gizdalord likes this.
    "A képesség azt jelenti hogy miben vagy tehetséges. A motiváció dönti el hogy mit teszel. A hozzáállás pedig meghatározza hogy milyen jól fogod csinálni."

  2. #82
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Túl nagy mértékű a kreténség h reagáljak meg úgyse azt keresik az íróik h reagáljak rájuk szal. Eléggé off vagyok innentől a számok meg magukért beszélnek.

    Unom kijavítgatni a hamis állításokat "minden topikba megjelent" (kettőbe 2 hónap alatt...100ból?)
    Vagy azt elmagyarázni hogy mi a különbség full idegen nyelven íródott és hunglish használó cucc között.

    Értékelem az értelmes hozzászólást, és mondom a foganatja az lesz ennek, hogy helyesírás ellenörző lesz a dolgon. Hunglish marad.
    MDMApex likes this.

  3. #83
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet Norris80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, te így írnád a blogodat. De vajon ő így szeretné-e írni a sajátját?... Hogy neked maradéktalanul megfeleljen?
    Ez okes, csak akkor nem kell haborogni, ha a tarsasag egy resze ignoralja a kommentjeit.

  4. #84
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Túl nagy mértékű a kreténség h reagáljak meg úgyse azt keresik az íróik h reagáljak rájuk szal. Eléggé off vagyok innentől a számok meg magukért beszélnek.

    Unom kijavítgatni a hamis állításokat "minden topikba megjelent" (kettőbe 2 hónap alatt...100ból?)
    Vagy azt elmagyarázni hogy mi a különbség full idegen nyelven íródott és hunglish használó cucc között.

    Értékelem az értelmes hozzászólást, és mondom a foganatja az lesz ennek, hogy helyesírás ellenörző lesz a dolgon. Hunglish marad.
    Latok hasonlosagot ( kulfoldi komment es a kisregeny hosszusagu hunglish komment kozott), egyik esetben sem vette figyelembe a post iroja a kozonseg erdekeit.

    Elfogadom, hogy nem is szeretned figyelembe venni, csak akkor ne gyere ide hazudozni, hogy neked az a celod, hogy segitsd a pokeres kozosseget.

  5. #85
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez okes, csak akkor nem kell haborogni, ha a tarsasag egy resze ignoralja a kommentjeit.
    El vagy tévedve, ha azt hiszed bárki érdekeit figyelembe akarom venni, vagy annak meg akarok felelni amikor írom a blogomat. Ezért is esik olyan nehezemre azt is beadni magamnak, hogy spell check legyen rendesen a dolgon. Én nem szólítok meg senkit az írásommal. Amikor ő kérdez valamit tőlem nyilvánvalóan gugli translates random nyelven avval mit kellene kezdeni? Hozzám címez olyan nyelven amit nem értek és ezt tudja. Ráadásul ne adjuk már elő h nem értjük az angolt. Amikor csekkelünk foldolunk meg rézelünk. Vagy ez is hunglish?

    Evvel a nagy probléma az, hogy akik ignorálják a kommentjeimet azok jönnek kommentelni, hogy interaktoljanak XD

    Az állításod helyénvaló lenne szerintem ha azt mondanád "oké akko rnem kell háborogni ha ignorálják a blogját" Totál egyetértek.

    Mind1. Irtam egy csomot de kitoroltem. Nem haborgok. Megallapitottam. Nem tudom egy írásos történetbe hol lehet háborgást belelátni. Megjegyeztem a tényeken különösebb háborgás nélkül.
    Utoljára módosítva: Gizdalord által: 2021. 08. 01. 00:33

  6. #86
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    El vagy tévedve, ha azt hiszed bárki érdekeit figyelembe akarom venni, vagy annak meg akarok felelni amikor írom a blogomat. Ezért is esik olyan nehezemre azt is beadni magamnak, hogy spell check legyen rendesen a dolgon. Én nem szólítok meg senkit az írásommal. Amikor ő kérdez valamit tőlem nyilvánvalóan gugli translates random nyelven avval mit kellene kezdeni? Hozzám címez olyan nyelven amit nem értek és ezt tudja. Ráadásul ne adjuk már elő h nem értjük az angolt. Amikor csekkelünk foldolunk meg rézelünk. Vagy ez is hunglish?

    Evvel a nagy probléma az, hogy akik ignorálják a kommentjeimet azok jönnek kommentelni, hogy interaktoljanak XD

    Az állításod helyénvaló lenne szerintem ha azt mondanád "oké akko rnem kell háborogni ha ignorálják a blogját" Totál egyetértek.

    Mind1. Irtam egy csomot de kitoroltem. Nem haborgok. Megallapitottam. Nem tudom egy írásos történetbe hol lehet háborgást belelátni. Megjegyeztem a tényeken különösebb háborgás nélkül.
    Okes, megbeszeltuk. Es ha legkozelebb amikor megyek a Dunaba, ott uj, tiszta zsetonok varnak, reszemrol minden f*szsagod meg lesz bocsajtva. ( Tudom h ezt is leszarod)
    Gizdalord likes this.

  7. #87
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szia, nem lehet, hogy az a baj, hogy nehezen értenek meg téged meg az emberek, mert túl sok idegen kifejezést használsz, meg egész rossz a helyesírásod? Meg pl. megfigyeltem, hogy az "ezzel" szó helyett mindig azt írod, hogy "evvel", nem gondolod, hogy könnyebben megértenénk, ha rendes magyar szavakat használnál jó helyesírással? Ne vedd támadásnak, csak segíteni szeretnék.
    a magam részéről beokádok attól, ha valaki azt írja, hogy "evvel".
    de az az igazság, hogy tökéletesen helyes, sőt korszerűbb és a magyar helyesírási szabályokat jobban követi, mint az "ezzel".
    mindez persze nem gizda védelmében, ő számomra nem látható...
    MDMApex likes this.

  8. #88
    Őstag Norris80 avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 23.
    Hely
    Mende
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Szerintem meg szinte mindegy, hogy ki - mennyire ír helyesen itt, ez nem egy nyelvművelő fórum és ezer oka lehet annak hogy miért téveszt valaki. Amíg érthető amit ír addig semmi jelentősége.

    Manapság már úgyis a rövidítések és a nyelvi igénytelenség illetve "alultápláltság" korát éljük, miért pont ez a fórum lenne kivétel?
    MDMApex likes this.

  9. #89
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 06. 14.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet Norris80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Manapság már úgyis a rövidítések és a nyelvi igénytelenség illetve "alultápláltság" korát éljük, miért pont ez a fórum lenne kivétel?
    "Mért legyek én tisztességes? Kiterítenek úgyis!
    Mért ne legyek tisztességes! Kiterítenek úgyis."

Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 789

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •