Oldal: 1707 / 1746 ElsőElső ... 7071207160716571697170517061707170817091717 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 17.061 - 17.070 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #17061
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 04. 16.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Úgy néz ki a legújabb frissítés után immáron elkerülhetetlenné válik, hogy az Aurora motorral kelljen használnom a klienst. Viszont a gépem ( velem együtt... ) nem szereti. Laggol. Nyilván ismerik a legtöbben a problémát... Aki képben van segítene nekem, hogy mi az ami fontos a specifikációban ahhoz, hogy akadozás nélkül működjön?
    ivanesz likes this.

  2. #17062
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Win10 feladatkezelőben látni fogod mondjuk 6 asztal mellett, hogy CPU vagy memória a kevés neki.
    A PS beállításoknál a Table Appearance/Animation alatt lejjebb lehet venni a minőséget amúgy, úgy egy fokkal jobban megy, de darabosabb is cserébe minden.
    Maggario likes this.

  3. #17063
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    Pont hasonló témával készültem kérdést feltenni.... kb. 1 év után néztem most vissza a kliensbe más termekből, a grafikai beállításoknál mindent kikapcsoltam/minimumra vettem, mégis rohadt lassú a játék. Legtöbben gondolom WIN10-en használjátok, kérdés hogy tudja-e valaki WIN7-tel élvezhetően használni a Starst??? A HM2 Stars esetén szintén rohadt lassú, lassan jelennek meg a pop-up-ok stb... Hardver szempontból minden rendben, semmilyen szoftverrel semmi gondja a gépemnek. Valami "trükk" jó lenne (WIN10-re váltás nélkül), mert szívesen kipergetném ezeket a hozzámvágott bónuszokat.

  4. #17064
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 04. 16.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Nos az alap problémám megoldódott. HDD-ről SSD-re cseréltük a winyót, így már az Aurora se jelent gondot. Viszont felmerült más... sajnos voltam olyan óvatlan, hogy hiába igyekeztem mindenről biztonsági mentést készíteni, a PS-en belül a játékosokról létrehozott note-okról megfeledkeztem. Ott maradtak valahol a régi HDD-n, mert ugye azt a gépre menti... én meg valamiért abban hittem, hogy a kliensen belül (is) tárolja és ha belépek más gépen akkor is megvannak... Annak intsek könnyes búcsút? Vagy PS tudja nekem pótolni esetleg?

  5. #17065
    Fanatikus tag Smasszer avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 27.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet Maggario eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Úgy néz ki a legújabb frissítés után immáron elkerülhetetlenné válik, hogy az Aurora motorral kelljen használnom a klienst.
    Ez nem egy jó hír. Én hányok ettől az aurorától. Tegnap visszaállítottam a frissítés előtti állapotra de ez sem tart örökké. Nem lehet sehogy se meghekkelni? December körül egy videó alapján sikerült. Szöveges dokumentumba kellett beírni valamit.

  6. #17066
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Idézet Maggario eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nos az alap problémám megoldódott. HDD-ről SSD-re cseréltük a winyót, így már az Aurora se jelent gondot. Viszont felmerült más... sajnos voltam olyan óvatlan, hogy hiába igyekeztem mindenről biztonsági mentést készíteni, a PS-en belül a játékosokról létrehozott note-okról megfeledkeztem. Ott maradtak valahol a régi HDD-n, mert ugye azt a gépre menti... én meg valamiért abban hittem, hogy a kliensen belül (is) tárolja és ha belépek más gépen akkor is megvannak... Annak intsek könnyes búcsút? Vagy PS tudja nekem pótolni esetleg?
    A régi HDD-ről szedd le! Egy file az egész.
    Megtalálod a c:\users\felhasználónév\appdata\local\pokerstar s.eu mappában.
    Ez egy rejtett mappa, be kell kapcsolni a rejtett fájlok láthatóságát a fájlkezelőben (például Total commander).
    notes.nickneved.xml a fájl neve.
    Maggario likes this.

  7. #17067
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 04. 16.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Idézet Smasszer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    December körül egy videó alapján sikerült. Szöveges dokumentumba kellett beírni valamit.
    Igen az az egyszerű megoldás működött nekem is. 1 perc volt az egész. Sajnos a legújabb frissítés óta halott ügy. Aki azt kitalálta se tudott újabb hasznos ötlettel szolgálni. Ott is hagyta a termet. Max valami drasztikusabb belenyúlás segíthet még. De az már necces. Én megadtam magam az Aurora-nak. Úgy is az lesz végül, amit a PS akar. Ezt már megszokhattuk. De én még továbbra sem vagyok hajlandó szakítani velük. Pedig mindent megtesznek érte

  8. #17068
    Fanatikus tag Smasszer avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 27.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Ilyet használ valaki?

    https://pokertablethemes.eu/stars/
    Soma85 likes this.

  9. #17069
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Idézet Maggario eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen az az egyszerű megoldás működött nekem is. 1 perc volt az egész. Sajnos a legújabb frissítés óta halott ügy. Aki azt kitalálta se tudott újabb hasznos ötlettel szolgálni. Ott is hagyta a termet. Max valami drasztikusabb belenyúlás segíthet még. De az már necces. Én megadtam magam az Aurora-nak. Úgy is az lesz végül, amit a PS akar. Ezt már megszokhattuk. De én még továbbra sem vagyok hajlandó szakítani velük. Pedig mindent megtesznek érte

    Backup konyvtarbol at kell mindent masolni, s felulirni amit kell, majd a pokerstars.exe-t inditani mindig, nem az updater-t.
    Egy bug van, a beepitett gyorsbillentyu funkciok szarul mukodnek.
    De mukodik aurora mentesen, ez a lenyeg

  10. #17070
    Fanatikus tag Smasszer avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 27.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet peraspera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Backup konyvtarbol at kell mindent masolni, s felulirni amit kell, majd a pokerstars.exe-t inditani mindig, nem az updater-t.
    Egy bug van, a beepitett gyorsbillentyu funkciok szarul mukodnek.
    De mukodik aurora mentesen, ez a lenyeg
    Igen ez működik csak egy idő után már így is rá kényszeríti az embert a frissítésre.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •