Oldal: 171 / 212 ElsőElső ... 71121161169170171172173181 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.701 - 1.710 (2119) összesen
Like Tree203Likes

Téma: Unibet Poker

  1. #1701
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet tompika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Utalt ki valaki innen mostanában? Két hete ülnek egy kifizetésemen és nem igazán segítőkész az ügyfélszolgálat!
    Hosszú kihagyás után elkezdtem újra itt játszani. Még volt bent egy kis maradék pénzem , nem kellett befizetnem. Két hete szerettem volna kifizetést kérni, Skrillt nem hozott fel opciónak (pedig korábban azzal fizettem be) így banki átutalással kértem a kifizetést. Amikor elindítanám, technikai hibát ír ki és még csak a kiutalás elindításáig sem jutok el. Elküldtem nekik a problémámat, banki adataimat az utaláshoz, vagy hogy milyen formában tudnám kivenni a pénzem de eddig nem reagáltak, vagy többször bullshit szöveggel (jelenleg visszajelzést várunk a felelős osztálytól blablabla) leráznak!

    Mit használtok kifizetésre itt? Bankkártyára, Mastercardra lehet pénzt kivenni (az opciók között felhozza, de be kellene fizetnem vele, meg úgy rémlik hogy régebben nem lehetett MS-ra pénzt kivenni, csak befizetni)?
    Szia,

    Kérlek vedd fel velünk a kapcsolatot, s utána nézünk, hogy mi okozhatja a késedelmet a kifizetés kapcsán.
    tompika likes this.

  2. #1702
    Lelkes újonc royaliver avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 21.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    2 napon belül mindig a számlámon van a pénz. Soha nem kötözködtek a kifizetéssel és az Akadémia úgy egy éve elintézte a Skrill-t is a részemre.

  3. #1703
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Köszi !
    Ma délutánra megoldódott a technikai hiba (bár semmilyen visszajelzést nem kaptam tőlük). El tudtam indítani a kiutalást, ami remélem 1-3 napon belül meg is érkezik.

  4. #1704
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 19.
    Hely
    velence
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Üdv,
    6os szinten mennyi rake-t kell termelni, hogy elérjük a szinteken belüli jutalmakat?

  5. #1705
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet Vurczinger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv,
    6os szinten mennyi rake-t kell termelni, hogy elérjük a szinteken belüli jutalmakat?
    3905€-t összesen az elsőhöz, 1700€-nként jön ki a többi.
    Vurczinger likes this.

  6. #1706
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 06. 14.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Unibetes hand historyt mivel lehetne átkonvertálni, hogy fórumos formában tudjam posztolni?

  7. #1707
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet smoking_aces_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Unibetes hand historyt mivel lehetne átkonvertálni, hogy fórumos formában tudjam posztolni?
    Szia!

    Ajánlott konverterek:

    weaktight - Leginkább ezt ajánljuk. Közvetlenül a PokerTrackerből és a Holdem Managerből is konvertálhatsz handeket. Az FTR fül alatt található formátumot válaszd a hozzászólásodba való beillesztéshez.

    Pokerhandreplays.com - Grafikusan is visszajátssza a leosztást. Az ide feltöltött partikat több formában is linkelhetjük vagy közvetlenül megjeleníthetjük a fórumban.

  8. #1708
    Idegen
    Csatlakozott
    2021. 09. 05.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    sziasztok
    sok evvel ezelott regisztraltam az Unibetre, azota viszont elfelejtettem az anno megadott felhasznalonevet, jelszot, email cimet.. szerintetek ha irok nekik ezzel kapcsolatba, akkor van ra lehetoseg, hogy a regi felhasznalot torlik, hogy ujat tudjak letrehozni?

  9. #1709
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Én regelhettem újra és a first depo bónuszt is megkaptam.

  10. #1710
    Idegen
    Csatlakozott
    2021. 09. 05.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én regelhettem újra és a first depo bónuszt is megkaptam.
    ez érdekes, nem ossze-vissza irogatnak mindenfelet...nem nagyon akarjak engedni...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •