Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen
Like Tree9Likes

Téma: SHRB Europe 2021 - Bujtás buborék lett az $50.000 NLHE-n

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás SHRB Europe 2021 - Bujtás buborék lett az $50.000 NLHE-n


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Hatalmas elmeny lehet ilyen közegben pokerezni
    szroli, SzolnokArca and LuckyTom23 like this.

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 11.
    Hozzászólások
    124

    Alapbeállítás

    Az oreg lakatos valszeg leoktatott volna mindenkit.
    Lefty Gekko likes this.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Jövök kötekedni

    Lehetett volna a cím: "xy Final table-n végzett az x millió PPs high roller versenyen!" Csak hogy igazi click bait legyen.

    Látom azt is, hogy nincs senki aki eddig gratulált volna ezért had legyek az első, aki gratulál az eredményhez. Nem mindennapos teljesítmény kiesni ITM előtt. Vagy inkább gratula, hogy van 50k$-ja nevezni :P (ha az ővé egyáltalán és nem stakelt, backelt, eladott részesedést)

    Azért is jó a túlromantizált " Hatalmas elmeny lehet ilyen közegben pokerezni ". Pont ugyan olyan mint más téten, csak jobban ki van nyalva a segged mert tele vagy lével XD amúgy az asztal élmény nem hiszem hogy más egy kultúrált 100€ versenyen.

    Sry, elveszik tőlem a trade markomat ha nem védem a beszólós brandem időről időre.


    XD

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Akkor is kiállok a velemenyem mellett. Hatalmas elmeny lehet ilyen közegben pokerezni! Gondolok is pl phil ivey-ra . Mit szólnál Gizda ha doyle brunson ülne melletted! Felejthetetlen es motiváció is
    szroli likes this.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Lakatos Benjamin milyen téteken oktat? Nagyon felkapott a kommentekben

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 01. 19.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jövök kötekedni

    Lehetett volna a cím: "xy Final table-n végzett az x millió PPs high roller versenyen!" Csak hogy igazi click bait legyen.

    Látom azt is, hogy nincs senki aki eddig gratulált volna ezért had legyek az első, aki gratulál az eredményhez. Nem mindennapos teljesítmény kiesni ITM előtt. Vagy inkább gratula, hogy van 50k$-ja nevezni :P (ha az ővé egyáltalán és nem stakelt, backelt, eladott részesedést)

    Azért is jó a túlromantizált " Hatalmas elmeny lehet ilyen közegben pokerezni ". Pont ugyan olyan mint más téten, csak jobban ki van nyalva a segged mert tele vagy lével XD amúgy az asztal élmény nem hiszem hogy más egy kultúrált 100€ versenyen.

    Sry, elveszik tőlem a trade markomat ha nem védem a beszólós brandem időről időre.


    XD

    Történetesen sikerült beleállnod annak a maréknyi embernek az egyikébe kis hazánkból, aki átlagos körülmények közül jőve, önerőből lett dollármilliomos a játéknak köszönhetően. Cserélni lehet cserél, de nem szorul backer, vagy stackerre. A tizedének már nagyon örülnék, ha összejönne, sztem te is.
    Jeeeee88 likes this.

  8. #8
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet regie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lakatos Benjamin milyen téteken oktat? Nagyon felkapott a kommentekben
    Hájg Sztékszen!

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet regie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor is kiállok a velemenyem mellett. Hatalmas elmeny lehet ilyen közegben pokerezni! Gondolok is pl phil ivey-ra . Mit szólnál Gizda ha doyle brunson ülne melletted! Felejthetetlen es motiváció is
    Erről már írtam többször. Van akinek ez tök sokat jelent, és van akinek semmit. Egyik se baj amúgy. Én amikor körülményeket mondtad nem a játékosokra gondoltam, mert azok nem körülmények hanem ellenfelek, de értem így már mire gondoltál. Biztos másabb jah.

    Nekem volt lehetőségem Doyle-al találkozni és azt hittem örülök neki, meg mekkora show és amikor eljött az ideje, hogy elmenjek az eventre amire érkezett úgy döntöttem még se megyek el, mert sokkal többet ér az eszmélye számomra mint, hogy lerombolja a valóság. Így elmentem sessiönözni helyette és sose láttam.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet Muveszn0 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Történetesen sikerült beleállnod annak a maréknyi embernek az egyikébe kis hazánkból, aki átlagos körülmények közül jőve, önerőből lett dollármilliomos a játéknak köszönhetően. Cserélni lehet cserél, de nem szorul backer, vagy stackerre. A tizedének már nagyon örülnék, ha összejönne, sztem te is.
    Nem látom, hogy hol kötöttem volna bele az emberbe. Az emberre egyetlen rossz szót se szóltam. Belekötöttem abba, hogy mi a cikk. Meg abba, hogy mik szoktak lenni a kommentek, meg abba, hogy preferenciális eljárást kap mindenki aki ***** gazdag. Egyik se személyesen a cikkben említett playernek szól. Az meg, hogy feltettem a kérdést, hogy stakelték e vagy sem nem belekötés, vagy ott tartunk már, hogy alap kérdések is kötekedések (tudom, hogy sokan itt tartanak, költői kérdés volt).

    Nem vagyok tájékozódott a póker világról hogy ki ki, és itt nagyon nyomatják a hazafiságot. Kellene egy hely ahová az ilyen furkók mint én fel tudunk menni és olvashatnánk ezekről a nagy magyar playerekről. Bárcsak volna egy dedikált pókeroldal hazánkban ahol van ilyen hall of fame....

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •