Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
Like Tree2Likes
  • 1 Post By regie
  • 1 Post By kacsa1st

Téma: Érdekes póker partik - 2021. 09. 03

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2021. 09. 03

    Lapok:
    Játék: NLHE Cash Game Parti
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: BB
    Kis vak: $0.5
    Nagy vak: $1

    Nl100-as 6-max asztalon játszol és BB pozícióban QA lapokat kapsz. Az UTG pozícióban ülő regulár játékos (26/21/9/agr: 1.9) és 2.5 bb-vel emel. Az MP és CO játékosok dobnak, míg a BTN pozícióban ülő rekreációs játékos megad. Az SB szintén dob mi pedig squeeze-elünk 15 bb-vel. Az eredeti emelő megad a fish dob. A flopra 669 lapok érkeznek. Rajtad, a sor mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Fanatikus tag ÁradóFolyó avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 21.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Valaki eltalálta!
    Hejjj !!!
    Grat !!!!!!!

  3. #3
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Bár tetszik az indoklás, miért nem egy valuebet ez 12-15 outtal?

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Végig lőhetetjük QJs-el es TJs-el , mert a range azt a részét blockoljuk, amivel 3 utcát call down - van, de az is fontos, hogy range előnyben van, mert nala soha nem lesz legitim lap K10s akár. Erősebb a range, mint nekünk. Körülbelül 30%-ban kell ezzel a lappal check call menni es bővíteni a ranget AKo back door fd-vel es 70%-ban szerintem vegigloni. De minden opció a check foldon kivul szoba jöhet, persze %-os arányban.
    szroli likes this.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet regie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Végig lőhetetjük QJs-el es TJs-el , mert a range azt a részét blockoljuk, amivel 3 utcát call down - van, de az is fontos, hogy range előnyben van, mert nala soha nem lesz legitim lap K10s akár. Erősebb a range, mint nekünk. Körülbelül 30%-ban kell ezzel a lappal check call menni es bővíteni a ranget AKo back door fd-vel es 70%-ban szerintem vegigloni. De minden opció a check foldon kivul szoba jöhet, persze %-os arányban.
    Ezért "jó" ez a feladvány mert rossz válasz nem volt a lehetőségek közül.
    Imo csak frekvencia kérdése az egész ha vákumban nézzük (bár ezt is csak tippelem mert gto progit nem használok). Ha van több infó is az asztalnál nem csak amit itt megadtak akkor lehet a leg +EV-sebb line-t okosan kiválasztani.
    regie likes this.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  6. #6
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 10. 10.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Sztem a check-callal teljesen faceup a lapunk.
    Egyik előző kommentelővel ellentétben sztem a mi range-ünk erősebb (sokkal több a 4bet AA KKval, mint a call), neki talán nut-advantage van a 99cel, ami talán inkább van nála, mint nálunk, de ez sem egyértelmű.

    Én betelném.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Idézet DennisVT1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztem a check-callal teljesen faceup a lapunk.
    Egyik előző kommentelővel ellentétben sztem a mi range-ünk erősebb (sokkal több a 4bet AA KKval, mint a call), neki talán nut-advantage van a 99cel, ami talán inkább van nála, mint nálunk, de ez sem egyértelmű.

    Én betelném.
    AA KK nem feltétlen 4betel, hogy bent tartsa a fisht, de lehet igazad van a rangel kapcsolatban alapjáraton

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •