Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (59) összesen
Like Tree83Likes

Téma: Beoltottság szükséges, de nem kell maszkban pókerezni a Las Vegas-i világbajnokságon

  1. #21
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Mivel a cikk érinti az oltás kérdéskörét, nyugodtan ki lehet ezt tárgyalni itt, szerintem sem offtopic.

    És hogy megtörténjen az a csoda is, hogy Gizda oldalára állok. Pont nemrég beszéltem egy kórházban dolgozó ismerősömmel, aki végigcsinálta a járvány kemény periódusát, és azt mondta, hogy ha az emberek látták volna, hogy mi folyik bent, akkor már rég mindenki be lenne oltva. Mesélte, hogy akit lélegeztetőre kellett tenni, annak gyakorlatilag vége volt. És az oltottak közül senki nem került lélegeztetőre náluk.

  2. #22
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 10. 18.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    A WSOP honlap szerint a külföldieknél elfogadott a WHO által elismert vakcina is plAstraZeneca v Sinopharm is
    Más kérdés, hogy az Usa nem enged be, ha nem vagy állampolgár…

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Én nem értem, hogy hogyan élhetünk egy állítólagosan felvilágosult társadalomba, ahol 100 éve vannak vakcinák, mindenki be van oltva, és kurvára javult tőlük az emberiség, de most, hogy van élesbe egy járvány amit mindenki megtapasztalhat, amire az egész világ ráállt és elég pöpec vakcinát dobtak ki az hirtelen a sátán oltása meg minden.

    Nem értem, miért kell annyit küzdeni olyan dolgokért amik maguktól értetődőek. Az autószerelő megmondja mi a szar a kocsiddal, az oltásokkal foglalkozó szaki meg megcsinálja az oltásod.

    Illetve tudom miért van ez, mert a népszerűség nagyon sok pénzt termel, és a mostani világban a hírességet nem tudásért vagy eredményért osztogatják, hanem viral kontent generálásért. És erre a legjobb nagyokat kamuzni meg click bait szarokat gyártani és máris özönlik a nép a ****ságra.

    Ha lenne egy erős kampány arról, hogy az ég nem kék, akkor az emberek 25-50% elhinné szerintem. Engem ez a végtelenségig elszomorít amúgy. 10 éve tök lelkes voltam de mostanra úgy vagyok vele, hogy szerintem megérdemli az emberiség a sorsát és azt hogy kihaljon a kövi max párszáz év alatt. Nem látok esélyt se arra, hogy megforduljon, max ilyen vak tudományba vetett messiás szintű hit hogy "majd úgyis feltalálják a CO2 szippantó masinát és mind megmenekülünk"...sell sell sell, produce produce consume consume. Meh.
    illese, banoster, 79113272 and 1 others like this.

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Negyedik hullam majd letisztazza a dolgokat

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet Ibiza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Negyedik hullam majd letisztazza a dolgokat
    Igen, csak az a baj hogy mind a hülyék áldozatai leszünk. Mert amikor megtelnek a korházak az oltatlanokkal, akkor aki másmiatt akarna bármit az megint nem fog tudni semmit kapni mint tavaly. A lezárásokról meg ne is beszéljünk, bár poén lenne ha úgy lenne lezárva minden ha oltva vagy akkor mehetsz.

    Franciaországban erősen ösztönzik a népet ilyen dolgokkal és marhára megugrott az átoltottságuk Persze lázadnak mindig, de akár mit változtatsz lesz lázadás ha jó ha rossz.

  6. #26
    Fanatikus tag bexi34 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 05.
    Hely
    Kecskemet
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Csak annyit szeretnék kérdezni az oltás partiaktól,hogy őket az sem zavarja, hogy például a Szlávik a tévében is elmondta, hogy ember- és vakcinakísérlet zajlik?Valamint milyen halálos vírus az, amiben a kb.7,5Milliárd emberből meghalt 4,5millio? Természetesen minden ember halál szomorú, de a számok szerint azért elég csekély az esély annak, hogy a vírusban meghalj. Valamint ha figyeljük a Nyunyókát és hogy ők a halottakat hogyan is számoltak valójában, akkor megint ott vagyunk, hogy a 30ezer halottnak mondjuk az 1-4% csak és kizárólag a Covid miatt halt meg!Influenzában mennyien szoktak évente meghalni?

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Bexi gondolom még senki se halt meg a környezetedben covidban. Tavaly mennünk kellett volna unokatesóm esküvőjére, de én lebeszéltem anyámékat róla, végül tőlünk senki se ment. Az esküvőn lebetegedett kb. 70 ember, majd 2 hét múlva újabb nagy esemény volt unokatesóméknál, az új apóst temették... Később a szüleim is elkapták anyám 1,5 hónap táppénz meg kb. fél év long-covid. Majdnem olyan mint az influenza...
    illese and Gizdalord like this.

  8. #28
    Fanatikus tag bexi34 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 05.
    Hely
    Kecskemet
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bexi gondolom még senki se halt meg a környezetedben covidban. Tavaly mennünk kellett volna unokatesóm esküvőjére, de én lebeszéltem anyámékat róla, végül tőlünk senki se ment. Az esküvőn lebetegedett kb. 70 ember, majd 2 hét múlva újabb nagy esemény volt unokatesóméknál, az új apóst temették... Később a szüleim is elkapták anyám 1,5 hónap táppénz meg kb. fél év long-covid. Majdnem olyan mint az influenza...
    Jól látod! Senki nem halt meg, viszont voltak Covidosok a családban és nem kapta el tőlük mindenki, pedig Mamám 83 éves és szinte nálunk él, de ő sem kapta el!Most lehet ez szerencse vagy ki tudja hogy mi!

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Engem a legjobban az bosszant, hogy sem a vakcinagyártók, sem a kormány nem vállal felelősséget az esetleges mellékhatásokért, de próbálják rákényszeríteni mindenkire. Az utazások miatt már rengeteg különféle oltást kaptam életemben és hamarosan valószínűleg ezt is megkapom, hiába kaptam már el a "fertőzést" majdhogynem tünetmentesen. Haverom nagymamája bőven 80 fölött van és már nem jósoltam volna neki sokat, de a covidon ő is átesett és majd kicsattan az egészségtől, szóval talán mégsem annyira halálos ez a járvány, ettől függetlenül tudom, hogy vannak akik belehalnak és szerintem hasznos is ha van vakcina, mert valaki rászorul.
    A kormány és a mainstream média mégsem azt propagálja, hogy élj egészségesebben, hanem, hogy maradj otthon, hordj maszkot a szabadban, tartsd be az illogikus szabályokat. Kezdetben még azt ígérték, hogy egy oltás és vége, de már sok helyen a harmadikat lövik (ráadásul keverve is) és van ahol már az előző oltások lejárati dátumát tervezik. A vakcinagyártóknak nem érdeke, hogy vége legyen a mondvacsinált járványnak, ugyanúgy, ahogy a fegyvergyártóknak sem érdeke a béke.

  10. #30
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Idézet bexi34 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak annyit szeretnék kérdezni az oltás partiaktól,hogy őket az sem zavarja, hogy például a Szlávik a tévében is elmondta, hogy ember- és vakcinakísérlet zajlik?Valamint milyen halálos vírus az, amiben a kb.7,5Milliárd emberből meghalt 4,5millio? Természetesen minden ember halál szomorú, de a számok szerint azért elég csekély az esély annak, hogy a vírusban meghalj. Valamint ha figyeljük a Nyunyókát és hogy ők a halottakat hogyan is számoltak valójában, akkor megint ott vagyunk, hogy a 30ezer halottnak mondjuk az 1-4% csak és kizárólag a Covid miatt halt meg!Influenzában mennyien szoktak évente meghalni?
    Milyen 7.5 milliárdbol halt meg 4.5 millió? Nem volt 7.5 milliárd beteg. Ezt nem is értem... Influenzában pedig világszinten évente kb. 300.000 ember szokott meghalni úgy hogy a lakosság 10-20% fertőződik meg. Ez is hülyeség hogy a 30.000 halott 1-4%a halt meg covidban. Akkor mivel magyarázod a túlhalálozást? Az nálunk elég reális képet fest. Ha megnézed az európai halálozási statisztikákat elég jól látszik hogy vannak időszakok amikor a teljes lakosságra levetítve a halálozási többlet 50% körüli az előző évekhez képest.

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •