Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (59) összesen
Like Tree83Likes

Téma: Beoltottság szükséges, de nem kell maszkban pókerezni a Las Vegas-i világbajnokságon

  1. #31
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Bexi ******* hogy lehetsz ennyire homályban!?
    "átmentem a piroson nem haltam meg! Rám nem vonatkoznak a hosszútáv szabályai, se a kresszé, sőt sérthetetlen vagyok"
    Kb ezt a szintet tolod. Hogy lehet hogy ennyi idő után is van valaki aki ráadásul pókerhez konyít valamennyire ha pókerfórumon van, hogy ilyet irogál "nem kaptam el tehát nincs" ...pókerbe ez: "kikaptam AA val tehát az AA szar"
    Aki azt mondja nincs covid, meg nem kapja el senki, meg nem halnak bele azokat beküldeném kényszermunkára kórházakba a betegek közé egyfelől, hogy elkapják mind, másfelől, hogy megcsapja az élet szele őket.
    Kiborulok ettől "nincs covid" ...voltál már kórházban ahol kezelik őket? "áá kamu az egész nincs covid és nem is halálos. Az egész világ csak bohóckodik" Mi ez?! Honnan az anyámból jön?

    @Kovii Te is értsd már meg kérlek, hogy az anekdotális "a nagymamám nem kapta el" szarságnak nulla relevanciája van és semmit nem jelent. Az adatok birtokába mondják amit mondanak. Ezeket az adatokat aztán közlik, amit aztán a nagyon elvakultja le is tagad, mert nem tud mást csinálni "biztos hamis volt a mérés" meg "nééézd itt van egy hibás mérés tehát az összes többszáz millió másik is az biztos mert végre találtunk egy hamisat"

    ******* komolyan ugyan ezeket a ***** sorokat már 10x olvastam másfél éven át FB-n ugyan azt a szart kiabálja mindenki.
    "eleinte egy oltásról volt szó" - és?! Változik a tudomány. A tudósok veletek ellentétbe képesek belátni, ha tévedtek és az ADATOK fényében változtatnak az álláspontjukon. AKkor persze meg azért lehet őket fikázni.

    "Kísérleti stádium" a vektor vakcinákat több évtizede használják asszem 70es évek óta és más sikeres oltásban is van. A Sars-Cov vírusokat 2002 óta kutatják és a hozzájuk tartozó vakcinákat is kb. A covid 19 ebbe a kategóriába esik.

    Itt az van, hogy van egy halom hülye aki nem néz utána semminek és ugyan azt a szart nyomatják nem reagálnak semmire az elhangzottakból jön a "nagyapám bezzeg" szintű dolog, ignorálva van minden tény és megy tovább a szócsövön ki a hígfos a világba. A társadalom meg be*****a mert az idióták után közösen fizetünk. Mert amikor beoltott nem lesz korházas csak oltatlan **** (amcsi adatok alapján 30:1 az oltott vs oltatlanok korházasodási aránya) akkor neki is jár a TB ugye mert a szabadságjogán ugye ő megtagadja az oltást de utána megköveteli, hogy kihúzzák abból a szarból ami ellen nem votl hajlandó védekezni. Otthagynám benne mindet! Majd ha erős az immunrendszere kihúzza belőle ugye?!

    Szerintem nem kellene ellátni azokat akik önszántukból direkt nem oltatták be magukat és ennyi. Nem terhelik a társadalmat ilyen módon. Ezután már csak az a baj, hogy az ilyen vírustelepek miatt fog mutálódni és potenciálisan *****a be aztán az egész társadalom megint.

    Amúgy a szabadságjogok addig vannak amíg nem ártasz, vagy korlátozol másokat. Ha leprás vagy nem óbégathatsz, hogy szabadság, el fognak zárni a ****ba mert ártasz másoknak. Egymillió kép le lett már vezetve, hogyan árt a sok oltatlan ember közösbe a világnak.

    Azt meg továbbra se tudom mi az, hogy nem vállal felelősséget a gyógyszergyár. Mondj már egy gyógyszert ami után felelősséget vállal!

    És arra se jön soha válasz, hogy mi van a 13 darab benned lévő kötelező oltással amit gyerekkorodban megkaptál. Az ellen a ****ér nem óbégat senki?

    A gyógyszergyártónak az az érdeke valóban hogy gyógyszert tudjon eladni, hisz ezért jött létre. Ezen a ponton nem vitázok, szerintem is undorito foleg ami amcsiba van viszont...ez a logika amúgy ennyit ér:

    A kocsiszerelőnek nem érdeke rendesen megcsinálni a kocsimat mert különben nem lesz mit megszerelnie!

    A magántanárnak nem érdeke rendesen megtanítnai a gyerekemet mert különben nem lesz kit korepetálnia

    Az orvosnak nem érdeke meggyőgyítani a beteget mert nem lesz prakszisa.
    Totál agyhalál.


    A többi ****ságra most nincs kedvem már válaszolgatni.
    illese, barry23, ivanesz and 1 others like this.

  2. #32
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 02. 19.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    A te logikád alapján a gondatlanság/vétkes magatartás jussa a halál. Taps. Nagyon mellette vagy ezzel a kretén elborult fröcsögéssel, csattanj 96tal egy fán aztán hugyozzanak torkon a mentősök azzal a felkiáltással, hogy nesze f4sz.

  3. #33
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet Gülfi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A te logikád alapján a gondatlanság/vétkes magatartás jussa a halál. Taps. Nagyon mellette vagy ezzel a kretén elborult fröcsögéssel, csattanj 96tal egy fán aztán hugyozzanak torkon a mentősök azzal a felkiáltással, hogy nesze f4sz.
    Kellene valami logikai lác amire felfűzöd nyúlbogyónyi méretű és kvalitású kritikád. Tudod, azt mondani valakire, hogy "te **** vagy" semmit nem ér és nem mond el, csak ilyen ovis szint. Azt mondani, hogy "te egy **** vagy ezért és azért" az már valamire vezethet. Jelenleg ez csak anyázás.

    Tovább gondolva:
    Most van egy halállal fenyegető veszély. Erre van egy államilag adott, működő megoldás ami kerül x be. Ha elutasítja ezt az állampolgár akkor miért kellene vállalnia az államnak utána, hogy az elutasításából fakadó büntetést a népnek kelljen megfizetni mert az ellátása és felépülésének az ára kb 10x vs az állam által nyújtott megoldás amit megtagad ami csak 1x?

    Továbbá akkor most mégis csak halálos a covid és ha nem oltatod be magad akkor felelőtlen vagy és a juss a halál?

    Amúgy jah...a felelőtlen idiótaságért sokszor halál a büntetés. Egymillió példa van erre.
    Utoljára módosítva: Gizdalord által: 2021. 09. 10. 22:59
    ivanesz likes this.

  4. #34
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 10. 16.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Idézet Zolido eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen 7.5 milliárdbol halt meg 4.5 millió? Nem volt 7.5 milliárd beteg. Ezt nem is értem...
    Szövegértelmezés level 1 pfff..., de gondolom csak átfutottad a kommentet és máris élesítetted a billentyűzetet, hogy leoszd a másikat.

  5. #35
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet Cypress eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szövegértelmezés level 1 pfff..., de gondolom csak átfutottad a kommentet és máris élesítetted a billentyűzetet, hogy leoszd a másikat.
    Az a baj, hogy te vagy az aki nem értelmezi jol öregem.

    "Milyen halálozási arány az..." ez volt a mondat. Ha a vírus halálozási arányáról beszélsz akkor a fertőzöttek halálozási arányát vizsgálod. Ő 7.5 milliárdból hozta a 4.5 milliót a halálozási arány mondatba, tehát a mondata azt jelenti hogy 7.5mrd fertőzöttből csak 4.5mil halt meg. És nem volt megfertőzve az egész világ. Tehát ****ság amit írt!

    HERP DERP Szövegértés bla bla bla

  6. #36
    Tag
    Csatlakozott
    2020. 07. 19.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Mi nem világos? A földön 7,6 milliárdan élnek, ebolában meg meghaltak eddig valami 10 ezren. Tehát az ebola 450x kevésbé halálos, mint a covid. Szinte homeopátia.

  7. #37
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet freeSolo74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi nem világos? A földön 7,6 milliárdan élnek, ebolában meg meghaltak eddig valami 10 ezren. Tehát az ebola 450x kevésbé halálos, mint a covid. Szinte homeopátia.
    1 kommentel feljebb írtam le hogy mit jelent a halálozási ARÁNY.
    Ha van egy vírus amit HA ELKAPNAK x% hal meg. Ez a halálozási arány. Honnan a ****ból jön ilyen mértéktelen sötétség már. Istenem.

    Ha annyian lettek volna ebolásak mint ahányan covidosok már nem lenne társadalom. Ha elkapta volna mindenki a covidot akkor már szintén nem lenne társadalom. Nem értem mit nem lehet ezen érteni.

  8. #38
    Fanatikus tag Smasszer avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 27.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És nem volt megfertőzve az egész világ. Tehát ****ság amit írt!
    És ezt a kijelentésedet mivel tudod alátámasztani? Itt már lassan mindenki hülye lesz csak te vagy helikopter.
    forzadani3 and koviii like this.

  9. #39
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Az a baj, hogy ha ilyen evidens dolgokról bizonyítékot kérsz akkor nem vagyonk azon a szinten, hogy vitázni tudjunk egymással. Továbbra se érkezik egyetlen tény vagy bizonyíték se a covid tagadók vagy antivaxer körökből, de nekünk 6 esszét kellene írni alap adatokról amit megtalálsz a neten 0 erőfeszítéssel, de csak a kedvedért (és javíts ki ha tévedek, de azt az állítást kérdőjelezed meg, hogy nem kapta el az egész világon mindenki a covidot ugye? )

    Arra gondoltam, hogy bemásolok ide egy millió linket ami mind hasonló, de ha csak ennyit írsz be:
    "covid infection cases"
    jön egy legördülős sáv ahol a világ minden országát egyesével megnézheted.

    Ha ez sem elég akkor sajnálattal kell közöljem veled, hogy számodra a tények irrelevánsak és nem tudok tovább mint kezdeni veled.

  10. #40
    Fanatikus tag Smasszer avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 27.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a baj, hogy ha ilyen evidens dolgokról bizonyítékot kérsz akkor nem vagyonk azon a szinten, hogy vitázni tudjunk egymással.
    Az a helyzet, hogy én nem is akarok veled egy szinten lenni. Már így is túl sok időt pazaroltam rád. Részemről is vége.
    fejes1988 likes this.

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •