Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 14 (14) összesen
  1. #11
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Nem vagyok egy MTT grinder de nekem eddig a legjobb elérhető content a RYE csapattól (bencb) jött. Néhol elég advanced egy-egy hand elemzése de alapvetően nagy segítség gameplan oldalról is.

  2. #12
    Újonc Alfie avatara
    Csatlakozott
    2019. 04. 26.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Idézet DENIB eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Alfie! Luigi és Noirduck sorozatát hol lehet megtalálni?
    Tanácsom az lenne, hogy kisebb termeket kell keresni és kevesebb résztvevőset, úgy a variencia talán jobban kontrolálható.
    Még sehol, legutóbbi információm az, hogy dolgoznak rajta.

  3. #13
    Idegen
    Csatlakozott
    2023. 04. 28.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Nem tudom hol tart azóta a karriered, de az én egyetlen tanácsom az az, ha MTT-ről van szó, a 100 beülős szabàlyt mindenképp tartsd be. Valószínűleg évekbe fog telni (bár roll függő is lehet, nyilván ha van párezer dollárod, akkor lehet nem, bár nyilvàn nagyobb tétes versenyeken képzettebb játékosokkal találkozol), hogy egy normális rollt kiépíts, de szerintem màshogy nem tudod kiküszöbölni a csődbejutást.




    Idézet intu22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Egy kezdőnek mondható játékos vagyok, aki kb. 2011-óta kezdte el karrierjét építeni, amiből (le)építés lett. Hogy miért? Mert azt gondoltam, hogy ha a TV-be egy Korda Gyuribácsi műsort nézve kispécizek egy játékost, aki valamiért szimpatikus, és meglátva lapját, az én elgondolásomból kezdem el lejátszani fejben, és ezt valamiért, de a játékos is úgy játsza ki a lapjait, akkor máris értek a pókerhez? Vagy egyszerűen én nem követem a pokert, hanem csak "intuicioval" játszom? De valamiért 70%-ban mindig megnyerte a kiválasztott játékosom a settet.

    Na ekkor éreztem azt, hogy be kell regisztrálnom a pokerstars oldalára.
    Jöttek a Freerollok. Amire csak tudtam beneveztem, reménykedve, hogy majd összejön egy kér nagyobb versenyre nevezési díjjak. Hát nem nagyon sikerült mondanom sem kell. Mikor elfogytak a freerollok, ott ültem, hogy akkor most mi legyen? Na OKé. Fizessünk is be $50. Amivel már nem egészen emlékszem, de egészen kitartott pár napig. Nyilván mindenbe bele kóstoltam. Majd elbuktam. Leginkább MTT játszottam $1-$5 -MTT versenyeken.

    Ez ment kb pár pónapig/év

    2013 év végén kaptunk a cégnél egy kis prémiumot, amiből úgy voltam vele, hogy akkor nézzük meg, mi van ha mondjuk nagyobb asztalokon versenyzem,talán itt azt gondoltam, hogy nem lesz az hogy A3s rámtolja az all-int, és az AK-lapjaimmal bukok.. Pedig rengeteg ilyen bad beat volt.

    Innentől merészkedtem úgy $5-$22-ig.
    Persze mondanom sem kell.. regisztráltam egy $5.50 NL[2R1A] Versenyre, és végül az első nagy Score-t behúztam ami 3/1167 $1,661.55
    Itt éreztem azt, hogy na véégre. Tudok pókerezni.
    H Á T N EEEEEEEE M !
    Nyugodtam meg lehet nézni azóta a statjaimat. Egy nagy FS

    --------------

    Itt jönne az, hogy:

    - Felvettem a pokerarcot És írtam az akadémia cset felületre, hogy igenis szeretnék tanulni. Majd jött a válasz, hogy nézzek videót. Megnéztem a legelejétől, de most mondjam azt, hogy nem értem az egész stratégiát? rengeteg szakszó, rengeteg matematika, szinte egyenleteket kell megoldani, hogy mikor mit játsszon meg az ember stb.

    Kérdem én.. Ha kezdőként kezdenék bele, akkor honnan induljak neki? Józan paraszti ésszel szeretném megtanulni, és egy kis nyereséget is elkönyvelni, mert nem is szeretném tudni, hogy mennyit buktam el azóta.

    Szóval. Honnan lehet elkezdeni az egészet?
    Ebben kérném az építő segítséget kérni.
    R.I.P

  4. #14
    Újonc intu22 avatara
    Csatlakozott
    2016. 07. 24.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Köszi kérdésed!
    Azóta már nem igazán játszom, mert ugye a be/ki fizetést is megnehezítette a szerethető kormányunk. Így a maradék motivációm is eltűnt. PS-ről kitiltottam magam, mert a maradék pénzemet már csak slot-ra baxtam el. GG Pokeren csak a napi ingyenes dolgokat használom fel, ha ott nyerek, akkor az a hetit verem el MTT-re
    Ez van most.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •