Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 29 (29) összesen
Like Tree30Likes

Téma: Canton brutálisan erős hónapot zárt a GGPokeren

  1. #21
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Jaja, az én saram, pedig nem akartam ebbe az irányba elmenni, sry

  2. #22
    Újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Én szívesen olvasnék egy interjút.
    smoking_aces_ likes this.

  3. #23
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 10. 16.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Idézet Mikkentyű eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem miért szép ez... ha ő a legjobb és a legjobb (oktató szint) kiemelkedő upswinges hónapja az mondjuk 5000$ akkor milyen lehet egy rosszabb hónapja, esetleg a többiek hónapja? Arról nem is beszélve hogy mivel backelt, mondjuk 60%a a profitnak ami ténylegesen az övé. 3000$ egy kiemelkedő hónapra. Egy spines mondjuk EV poolban 20$os téten, kb variancia nélkül 15 nap alatt keres ennyit(3000). Egy átlagos reg, nem kiemelkedő. Nem célom vitázni de reklámnak találhattatok volna biztosan jobb játékost is, mert én (bár nem kezdő pokeres vagyok), ilyen havi bérért (és ez itt egy kiemelkedő hónap, nem egy átlagos) nem mennék el csikónak egy istállóba sem. Kb jövőkép nélküli az egész. Volt egy jó hónapja egy low stackes játékosnak, gratulálunk neki, pont. Vonzóbb nem lett a backing... legalábbis gondolkodó embernek/játékosnak.
    Csatlakozom az előttem szólókhoz. Gyerekek, én egy közepesen képzett hobbi pokis vagyok (tehát nem ebből élek, van rendes melóm), de online és élő szinten nem túl nagy megerőltetéssel simán összehozok 1800-2000k-t egy közepesen szar hónapban is.
    Ettől eltekintve gratulálok a srácnak.

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet Cypress eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csatlakozom az előttem szólókhoz. Gyerekek, én egy közepesen képzett hobbi pokis vagyok (tehát nem ebből élek, van rendes melóm), de online és élő szinten nem túl nagy megerőltetéssel simán összehozok 1800-2000k-t egy közepesen szar hónapban is.
    Ettől eltekintve gratulálok a srácnak.
    AHa. Ez olyannak hangzik amugy hogy "én le tudnám rakni a cigit ha akarnám"

    "én tudnék erőlködés nélkül szar átlagos játékkal többet nyerni mint egy átlagos player, de leköt a melóm"

    Hagyjuk már Mindzsó 2 ! Az se számít hogy live FR vagy online SH, minden megy
    Csak hát nincs kedved gondolom hozzá azért nem raksz bele egy kicsi energiát is, hogy te legyél a világ legjobbja.
    csiga19794 likes this.

  5. #25
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Azért egy online NLHE CG "gráfot" én is megnéznék

  6. #26
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 25.
    Hely
    szeged
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Csak egy koltoi kerdes:

    Miert van ennyi gyoker az Akademian ?

    Kajak full jo hir , es elismeresre melto teljesitmennyel.

    es meg ebbe is belekotnek
    banoster likes this.

  7. #27
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 07. 05.
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    gyökér= agyát használó, érdeklődő kérdéseket feltevő, logikát nem nélkülöző hozzászólást író ? nem tudom Zotya.... okosodnak tuti... Ha neked az jó hír hogy XY keres vmt ami XZ igényeit nem fedezi, ellenben a stable érdekeinek jó akkor te van stable tulaj vagy, vagy csak egy szimpla buta ember... a tények felsorakoztatása sosem kötekedés, mondjuk az is tény hogy pokeresek közt van a legtöbb buta tök... (mint te)
    Gizdalord likes this.

  8. #28
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 04. 29.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Idézet Mikkentyű eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    gyökér= agyát használó, érdeklődő kérdéseket feltevő, logikát nem nélkülöző hozzászólást író ? nem tudom Zotya.... okosodnak tuti... Ha neked az jó hír hogy XY keres vmt ami XZ igényeit nem fedezi, ellenben a stable érdekeinek jó akkor te van stable tulaj vagy, vagy csak egy szimpla buta ember... a tények felsorakoztatása sosem kötekedés, mondjuk az is tény hogy pokeresek közt van a legtöbb buta tök... (mint te)
    Áruld már el légyszi hol vannak az érdeklődő kérdések a korábbi hozzászólásaidban.
    Én csak kötekedést látok, ami kb arról szól, hogy ez így nem jó, úgy nem jó, amúgy is backelt, és csak upswing, meg hogy ez nem is jelentős összeg, stb.
    A cikk valóban nem egy nagy durranás, de ami utána van itt a kommentekben, az még nagyobb szánalom (tisztelet a kevés kivételnek). Páran szerintem simán keresztre is feszítenék ezt a Cantont, csak azért mert nyerni merészelt, és szépen lépked a felfelé

  9. #29
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    Mikkentyú= Atton vagy anton vagy nem tudom hogy hívtak az inast ??

    https://www.youtube.com/watch?v=xgOfV4rWyBY
    davidgeszt likes this.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •