Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (25) összesen
Like Tree29Likes

Téma: A PokerStars teljeskörűen bevezette új hűségrendszerét

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És itt mutatkozik be a kapitalizmus és a moralitás közti végtelen szakadék.

    Ami morálisan, emberileg, lelkileg helyes, az le van nézve, meg van vetve, öngyilkosságnak van beállítva, mert a szent cél a tőkeszerzés felül kell írjon mindent XD

    Pontosan így működik a világ és pontosan ezért tart ott ahol és megy egyre mélyebben lefele!
    Jajj hagyjad mar ezt a picsogast a moralitasrol, embersegrol meg lelki-baszasrol.
    Ez a nyomorek valoszinuleg nem tudta feldolgozni, hogy megvagtak az RB-t, emiatt elment mashova. Mi a f@szom moralitas van ebben?
    Esetleg lejart a freeroll ticketje, vagy az anyja adataival csinalt uj szamlat, hogy kiszedje a 20$ depo utani bonuszt, es lebukott, esetleg lejavultak az asz parjat vagy valami hasonlo trauma erte, a te rinyapina muveszlelked meg mar ettol triggerelodik, hogy szep magyarosan fejezzem ki magam

    Amugy meg ha ennyire lenezed a tokeszerzest, akkor ne sirjal 5 oldalon keresztul a blogodban, hogy magas a rake, mert teged nem az erdekel, es emiatt se sirj, hogy sok reg lett GG spinen.

    Pontosan emiatt tart itt a vilag, mert a magadfajtak csak hasznaljak az aramot, pusztitod a kornyezetet a "munkaddal", aminek egyetlen celja, hogy a nalad gyengebbek penzet elvedd, ahelyett, hogy a krumplifoldeken kapalnal!!44!!

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet Ibiza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jajj hagyjad mar ezt a picsogast a moralitasrol, embersegrol meg lelki-baszasrol.
    Ez a nyomorek valoszinuleg nem tudta feldolgozni, hogy megvagtak az RB-t, emiatt elment mashova. Mi a f@szom moralitas van ebben?
    Esetleg lejart a freeroll ticketje, vagy az anyja adataival csinalt uj szamlat, hogy kiszedje a 20$ depo utani bonuszt, es lebukott, esetleg lejavultak az asz parjat vagy valami hasonlo trauma erte, a te rinyapina muveszlelked meg mar ettol triggerelodik, hogy szep magyarosan fejezzem ki magam

    Amugy meg ha ennyire lenezed a tokeszerzest, akkor ne sirjal 5 oldalon keresztul a blogodban, hogy magas a rake, mert teged nem az erdekel, es emiatt se sirj, hogy sok reg lett GG spinen.

    Pontosan emiatt tart itt a vilag, mert a magadfajtak csak hasznaljak az aramot, pusztitod a kornyezetet a "munkaddal", aminek egyetlen celja, hogy a nalad gyengebbek penzet elvedd, ahelyett, hogy a krumplifoldeken kapalnal!!44!!
    Sajna ha valaki a Maslow piramisnak ennyire a tövében jár csak mint te, nem lehet vele nagyon semmiről beszélni ami nem köti a hús vér valóságához.
    Neked egy elvi kérdés csak úgy értelmezhető, ha személyesre vetíted és képtelen vagy elvonatkoztatni. Valszeg az az ember vagy, akivel ha arról beszélnénk, hogy milyen káros a túlzott autóhasználat, akkor rögtön megkérdeznéd, hogy van e autóm és ha igen volna a válasz akkor jönne a "Na ugye hogy...." rész.
    Nem tudok mit mondani csak annyit, hogy nem neked szólt.
    Nem fogok részletesebben belemenni a pontjaidba mert mindegyik full tárgytalan és alapjaiban nem érti a diskurzust.

    Ha olvasnád a blogomat, akkor tudnád, hogy a kérdése annak amúgy, hogy a póker egyáltalán nem produktív milyen utakra terelt hány szögből gondoltam át és miért kerültem oda ahová közben, hogy mellette mi mással próbálok értéket rakni a világba. De mondom, te annyira materialista vagy, és annyira csak szó szerint értesz mindent, hogy ha neked dugó van a városban akkor keresed azt a kibaszott dugót, hogy merre lehet!

  3. #13
    Újonc
    Csatlakozott
    2020. 04. 29.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És itt mutatkozik be a kapitalizmus és a moralitás közti végtelen szakadék.

    Ami morálisan, emberileg, lelkileg helyes, az le van nézve, meg van vetve, öngyilkosságnak van beállítva, mert a szent cél a tőkeszerzés felül kell írjon mindent XD

    Pontosan így működik a világ és pontosan ezért tart ott ahol és megy egyre mélyebben lefele!
    Te mégis mi a fenéről beszélsz?
    Miért lenne lenézve az ami morálisan helyes? Hol élsz te? Nem veszed észre, hogy merre megy a világ? Elfogadás, megértés, mindenféle izmus elleni harc, ilyen szempontból egyre elfogadóbb a világ, és egyre jobban kirekeszti azt aki kirekesztő. Ez lenne morálisan helytelen?
    A tőkeszerzés ellen lehet picsogni és sírni, de kenyeret csak pénzért fogsz kapni a sarki abc-ben, akár tetszik akár nem. Semmit nem adnak ingyen, sőt, sosem adtak semmit ingyen mióta világ a világ. Vagy szerinted ez valami újkeletű dolog, hogy értékért értéket kell adni cserébe?
    Abban igazad van, hogy bizonyos szempontból a világ egyre mélyebbre süllyed, de tudod miért? Azért, mert az olyan idióta ****kalapok, mint te, azt hiszik hogy minden idióta gondolataikat meg kell osztani az interneten, hogy az emberek kíváncsiak a véleményükre, hogy mindenhez hozzá kell böfögni az agymenésüket, és ráadásul azzal áltatják magukat, hogy értéket teremtenek. Pedig ahogy Ibiza is fogalmazott, csak az áramot fogyasztjátok, és sokkal jobb lenne mindenkinek ha a köztéri wc-ket pucolnátok valami isten háta mögötti helyen
    Ibiza and ProAdel89 like this.

  4. #14
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 08. 03.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Sőt a poker nyereményt is osszuk ki a szegények közt akkor lennénk morálisan jófiúk nem ? KnipFloyd nem tudom te ki vagy de sajnos észosztáskor lemaradtál. A pokerstars egy szolgáltató oldal. Ha egy szolgáltató cég az ügyfeleinek keresztbe tesz akkor általában lehúzhatja a rolót. Ha te a Mekiben vagy bármilyen étteremben egyszer romlott, hajszállal teli ételt kapsz akkor van esély arra hogy bármikor ott egyél újra? Még akkor is ha ingyen adják a kaját? Ibiza személyeskedő, undorító kommentjét ugyanúgy törölni kellett volna mint a másik személyeskedő Mikkentyűét. Nem értem az admin, Banoster v ki, miért ennyire részrehajló.
    Gizdalord likes this.

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet KnipFloyd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te mégis mi a fenéről beszélsz?
    Miért lenne lenézve az ami morálisan helyes? Hol élsz te? Nem veszed észre, hogy merre megy a világ? Elfogadás, megértés, mindenféle izmus elleni harc, ilyen szempontból egyre elfogadóbb a világ, és egyre jobban kirekeszti azt aki kirekesztő. Ez lenne morálisan helytelen?
    A tőkeszerzés ellen lehet picsogni és sírni, de kenyeret csak pénzért fogsz kapni a sarki abc-ben, akár tetszik akár nem. Semmit nem adnak ingyen, sőt, sosem adtak semmit ingyen mióta világ a világ. Vagy szerinted ez valami újkeletű dolog, hogy értékért értéket kell adni cserébe?
    Abban igazad van, hogy bizonyos szempontból a világ egyre mélyebbre süllyed, de tudod miért? Azért, mert az olyan idióta ****kalapok, mint te, azt hiszik hogy minden idióta gondolataikat meg kell osztani az interneten, hogy az emberek kíváncsiak a véleményükre, hogy mindenhez hozzá kell böfögni az agymenésüket, és ráadásul azzal áltatják magukat, hogy értéket teremtenek. Pedig ahogy Ibiza is fogalmazott, csak az áramot fogyasztjátok, és sokkal jobb lenne mindenkinek ha a köztéri wc-ket pucolnátok valami isten háta mögötti helyen

    gyorsan rakjuk rendbe akkor a dolgokat.

    1. Ha profit orientáltság oldaláról nézed az egészet (ahogyan minden cég is, és a kommentelő is akire reagáltam) akkor a moralitásnak nincsen tere. Pozitív EV-s döntéseket hoznak. Ha az egybe esik avval, hogy jó a környezetnek is akkor pont jól jár az emberiség, de ha az jön ki a képletbe, hogy mehet a szenny a tengerbe meg a folyóba a bírság olcsóbb lesz úgyis mint amennyibe kerülne rendesen elszállíttatni akkor meg az lesz, és megszületik Flint; Michigan meg megannyi másik hely ahol egy-egy cég/gyár tönkre tesz egy egész közösséget.

    2. Amiről te beszélsz főleg ami felkapott lett a "Virtue signaling". A megmutatom, hogy mennyire egyenlőség párti vagyok. Legjobb példa erre a pride month. Ugye minden cég felveszi a szívárványos kosztümöt mert ez a plusz EV-s move, nem kerül nekik semmibe és bekaszírozzák a likeokat érte a nyugati világba, aztán ugyan úgy támogatják tovább saját pénzükkel, meg a brandingjükkel azokat a helyeket ahol elnyomás van. Csak egy példa:
    Nagy cég reklámozza, hogy LGBTQ barát. Kint van a logója KIVÉVE! olyan országokban ahol az LGBTQ-s embereket megbasszák meg börtönbe rakják. Ott nem büszkék erre, ott nem képviselik az egyenlőséget. Ott nem az a plusz EV. Szerintem te ebbe a csapdába vagy, hogy a reklámfelületet véled valóságnak.

    Persze a nike küzd az egyenlőségért amíg olcsó, de azért a kínai rabszolgákkal varratja az összes szarját meg XD

    Ezek azok a példák szerintem amikből bárki láthatja, hogy a kapitalizmusban nincsen moralitás. A morális döntések azok véletlen egybeesések vagy hamis bábszínház amit nem követ semmi reális megvalósítás "A coca-cola megígéri hogy 2030-ra 50%al csökkenti a műanyag kibocsájtását"...aztán 2030-ban mégse csökken, de addigra már mindenki elfelejtette. Erre is rengeteg példa van.

    Nem a tőkeszerzéssel van a bajom. Tessék megérteni! A túlzott tőkeszerzéssel.

    Az én bajom nem az, hogy valaki 5-10-20x annyit keres mint valaki más. Hanem az amikor valaki 10000-20000x annyit keres. Mert ez nem kiérdemelt, tehát igazságtalan. És még csak azt se lehet mondani, hogy jobban megdolgozott érte a legtöbb esetben. (erre lehet mondani hogy irigy vagyok, aki nem akar vitázni csak félrebeszélni)

    A személyeskedést befejezheted nyugodtan mert csak csaját senkiháziságodat bizonyítod vele.

    A ténye annak, hogy semmirekellőnek véled az írásomat és ezek után mégis ennyi időt szánsz arra, hogy végig olvasd és reagálj rá mélyen szántó nyilatkozat a saját értelmi szintedről XD

    Továbbra sincs fogalmatok mit csinálok a póker mellett de pocskondiázni tudtok mint a kisiskolások. Hát hajrá. Nem hat meg a szarrágásotok!

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet FigyeljHaver eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sőt a poker nyereményt is osszuk ki a szegények közt akkor lennénk morálisan jófiúk nem ? KnipFloyd nem tudom te ki vagy de sajnos észosztáskor lemaradtál. A pokerstars egy szolgáltató oldal. Ha egy szolgáltató cég az ügyfeleinek keresztbe tesz akkor általában lehúzhatja a rolót. Ha te a Mekiben vagy bármilyen étteremben egyszer romlott, hajszállal teli ételt kapsz akkor van esély arra hogy bármikor ott egyél újra? Még akkor is ha ingyen adják a kaját? Ibiza személyeskedő, undorító kommentjét ugyanúgy törölni kellett volna mint a másik személyeskedő Mikkentyűét. Nem értem az admin, Banoster v ki, miért ennyire részrehajló.
    Mert divat az, hogy hagyják h engem anyázzanak. Mikkentyű azért lett kibaszva szerintem mert a házhoz túl közeli emberbe állt bele.

    És amúgy az a durva, hogy amit kérdezel tőle arra a válasza az lenne, hogy "dehogynem eszek ott mert finom" és az ilyen embernek hiába beszélsz eszmékről meg elvekről. Nem ismeri és megveti azt aki ezek mentén érvel. Nem tudja értelmezni.

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A személyeskedést befejezheted nyugodtan mert csak csaját senkiháziságodat bizonyítod vele.
    napkomentye
    Ibiza likes this.

  8. #18
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 10. 10.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Na én meg gondoltam lesz itt egy kis eszmecsere az új rakeback rendszerről, hogy lehet jól kihasználni, mit érdemes játszani, mit kevésbé, kinek jó ez, mennyire jönnek vissz a regek, akik elmentek a rakeback megvágásánál stb.

    Ehelyett vmi egészen más van itt Bár nem mondom, érdekes.
    csiga19794 likes this.

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet DennisVT1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na én meg gondoltam lesz itt egy kis eszmecsere az új rakeback rendszerről, hogy lehet jól kihasználni, mit érdemes játszani, mit kevésbé, kinek jó ez, mennyire jönnek vissz a regek, akik elmentek a rakeback megvágásánál stb.

    Ehelyett vmi egészen más van itt Bár nem mondom, érdekes.
    Ezt senki sem fogja latolgatni nyíltan aki ebből él. Féltett kincs a legjobb hely. Ha itt volna a legjobb játszani azért nem írná le senki, ha meg nem itt akkor azért. Ilyen infókért ma már a nyereséged 20-50%-át kell megfizetned.

  10. #20
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 10. 10.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Huhh, ennyire komoly a helyzet?
    Ez azért már gáz.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •