Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2021. 10. 15

    Lapok:
    Játék: NLHE Cash Game Parti
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: MP
    Kis vak: $1
    Nagy vak: $2

    Nl200-as 6-max asztalon játszol és MP pozícióban 8A lapokat kapsz. Az UTG dob és te 2.5 bb-vel emelsz. A CO dob és a BTN regulár játékos (22/16/9.1/agr: 1.8) megad az SB regulárral (21/16/5.2/agr: 2.8) együtt míg a BB szintén dob. A flopra 53Q lapok érkeznek. Mindkét játékos checkkel s mi 2/3 potot hívunk, amit a BTN megad, míg az SB dob. Turnre 5 lap érkezik s mi checkelünk, s az ellenfelünk kicsivel több mint fél potot betel. Rajtad a sor mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 10. 14.
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    fold közel megegyező EV sztem itt a callal, de lehet hogy tévedek

  3. #3
    Fanatikus tag ÁradóFolyó avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 21.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Én biztos betettem volna a fold-ot a választási lehetőségek közé.
    Én is úgy látom mint te.

    77 dolláros potba kell megadnunk 21-et az 21/77 = kb. 30 % pot odds
    9 pikk jó nekünk és három ász az 12/44 = valamivel < 30 %

    +++ Van néhány döntetlen kimenet, akkor is, ha az ellennek még nincs 'kész' lapja.

    Vagy elszámoltam valamit?

  4. #4
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 05. 05.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Milyen reg flatel pre BTN-ön? Regeknek 3bet only stratégiájuk van, főleg azokkal a lapokkal amiket felsoroltatok.

  5. #5
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet mintagyerek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen reg flatel pre BTN-ön? Regeknek 3bet only stratégiájuk van, főleg azokkal a lapokkal amiket felsoroltatok.
    Nem minden reg űzi a 3bet only stratégiát, de ezen statisztikájú embereket inkább regfishnek gondolnám. A range-el is vitatkoznék, simán lehet hogy már drawing dead hősünk és ha lejön a szín, sokszor mögé passzolhat az ellen, így ez inkább dobás, mint call.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Érdekes 1 mezőny. SB "reg" flatel?! BB fish volt vagy mi?!
    Flop sizing igen meglepett de magyarázatban ti is kitértetek rá szerencsére.

    A kis cbet előnye hogy szélesebben fog floatolni és akkor a jobb spr miatt könnyebb xc-unk van. Így kicsit necces de én is xc mellett vagyok. Azt nem hinném hogy dead-ek lennénk (feltéve hogy vakok nem fishek). Ha mégis 55/33 lapokat tart villain mehet a weak jelölés és a note így többet nem fizetjük ki ilyen spotban.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  7. #7
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    Eléggé bűzlik ez a „feladvány”, nagyon jóindulatú volt aki NL200-on regnek nevezte a 21/16-os, valójában inkább weaktight játékosokat.
    „Ezekbe” én is 40%-ot betelnék flopon, mint a leírásban, nem értem akkor a handben miért 2/3 volt a méret(?)

    A BU flat rangeből a leírásban a példák nem hiszem hogy valószerűek lennének, sem NL200 regeknél, de a partyban lévő weaktight emberünknél a 9.1%-os 3b statjával. A két kombó 65s néha ott lehet, amikből egyébként flopon raise-elhet is, így turnön mégkisebb arányban számolnék velük. Sokkal több kombó pp teheti ki a turnre érkező range-ét, FD-k/flop BD FD-k (T9s+, ATs-AJs), TP-k és néhány Kxs kárók-pikkek.

  8. #8
    Idegen
    Csatlakozott
    2020. 01. 26.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    játsszuk

  9. #9
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 21.
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    Én lehet inkább ütöttem volna a turnt, aztán riveren meg vagy value vagy blöff

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Am ez egy nagyon jo spot flop Bet, turn check raise , River check call sportra, mert besult Draw betelhet riveren, de egy 99 nem fog pusholni. Lehet, hogy egy QK sem. Nekem ez egx move-om volt évekkel ezelőtt

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •