Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (51) összesen
Like Tree28Likes

Téma: $100.000.000-os heads-up meccset játszik Dan Bilzerian?

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    "Szerintem a lényege a cikknek, hogy nagyon fontos és a win rate-edet jelentősen növelné ha lehet nyerni nélküle ha nem. A
    table selection, mindenkép +ev"

    Ezt egy nagyon okos ember írta. Nem értem, ha vki asztalszelekcióval pluszol, akkor??? Szóval, ha vki csak azzal, hogy nem teljesen hülye, nyerhet apuci barátaitól milliókat, akkor nem lenne tőle teljesen hülyeség (fishség, ha úgy tetszik), ha arra cseszné el az idejét, hogy solverezzen, amíg meg nem veri online az nl100-at? Márpedig a HS privát játékokban is van, aki többnyire nyer, és van, aki többnyire veszít.

  2. #22
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Szerintem a lényege a cikknek, hogy nagyon fontos és a win rate-edet jelentősen növelné ha lehet nyerni nélküle ha nem. A
    table selection, mindenkép +ev"

    Ezt egy nagyon okos ember írta. Nem értem, ha vki asztalszelekcióval pluszol, akkor??? Szóval, ha vki csak azzal, hogy nem teljesen hülye, nyerhet apuci barátaitól milliókat, akkor nem lenne tőle teljesen hülyeség (fishség, ha úgy tetszik), ha arra cseszné el az idejét, hogy solverezzen, amíg meg nem veri online az nl100-at? Márpedig a HS privát játékokban is van, aki többnyire nyer, és van, aki többnyire veszít.
    Ha próbáltál volna élőzni akkor tudnád, hogy miért nem ilyen egyszerű ez. Ha tudnád mennyi fasszopással jár, hogy egyáltalán bekerülj egy egy ilyen helyre...kivéve ha privilegizált milliomos gyerek vagy.

    Miért olyan nehéz megérteni a megvetésünket egy privilégiumokkal teli emberrel kapcsolatban aki semmit nem tett semmiért amit csinál és aztán ha nyer pokeren annyi pénzt mint egyikünk se soha, az sem semmilyen érdem és közbe tudjuk h egyesével bármelyikünk elpicsázná.

    Tán nem olyan bonyolult a felállás.

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tán nem olyan bonyolult a felállás.
    Egyáltalán nem. Igazad van. Ő méltó a megvetésünkre, mert gazdagnak született, és semmit se kellett tennie azért, hogy gazdagokkal pókerezhessen.

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyáltalán nem. Igazad van. Ő méltó a megvetésünkre, mert gazdagnak született, és semmit se kellett tennie azért, hogy gazdagokkal pókerezhessen.
    Nem baj csinálja. De szerintem irritáló hogy ez bele van dörgölve a paraszt nép képébe, és ki van tüntetve bármilyen elismerésre méltó eredményként.

    Whatever

  5. #25
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 17.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Idézet FigyeljHaver eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    honnan tudod hogy vesztő? Élőben csak ettől az ellenfelétől nyert cashen 50 millát ahogy mondja, akkor miből számoltad ki hogy igazából ő vesztő játékos ?
    Meg kell nézni a streamjeit. Annyi köze van a pókerhez mint a lónak a buszmegállóhoz. Olyan alázattal elemez és tanul szorgalmasan, hogy tuti nyerő lehet hs-en
    MDMApex likes this.

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem baj csinálja. De szerintem irritáló hogy ez bele van dörgölve a paraszt nép képébe, és ki van tüntetve bármilyen elismerésre méltó eredményként.

    Whatever
    Na ez igaz.

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem baj csinálja. De szerintem irritáló hogy ez bele van dörgölve a paraszt nép képébe, és ki van tüntetve bármilyen elismerésre méltó eredményként.

    Whatever
    Nem, nem az elismerésre méltó eredmény miatt szerepel itt, hanem egyszerűen azért, mert egy insta posztjával több ezer embert hozhat be a pókeres vérkeringésbe. Szerintem az ilyen embereket nem szidni kell, hanem örülni, hogy nem a lóversenyt szereti ennyire.

    A fiatalabb generáció számára csak az ilyen csávók miatt lehet vonzó a póker.

    "Menő, kigyúrt, jó nők veszik körül, olvastam valahol, hogy valami nagytétes pókeres, feltöltök már én is 50 dolcsit egy oldalra"

    És igen, ha tippelnem kell a PA-t látogatók nagyobb része mínuszos játékos, akiknek szintén ezek az álmok kellenek...
    kacsa1st likes this.

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem, nem az elismerésre méltó eredmény miatt szerepel itt, hanem egyszerűen azért, mert egy insta posztjával több ezer embert hozhat be a pókeres vérkeringésbe. Szerintem az ilyen embereket nem szidni kell, hanem örülni, hogy nem a lóversenyt szereti ennyire.

    A fiatalabb generáció számára csak az ilyen csávók miatt lehet vonzó a póker.

    "Menő, kigyúrt, jó nők veszik körül, olvastam valahol, hogy valami nagytétes pókeres, feltöltök már én is 50 dolcsit egy oldalra"

    És igen, ha tippelnem kell a PA-t látogatók nagyobb része mínuszos játékos, akiknek szintén ezek az álmok kellenek...
    Az a problémám evvel, hogy szerintem alaptalan a kijelentésed miszerint a "menő kigyúrt...." stb rész hozná CSAK be az embereket. Konkrétan én nem így kerültem bele és senki más se akit én ismerek. Ez egy hit max, hogy szerinted ezért jönnek az emberek de nincs mögötte adat. Nekem sincs adatom persze csak saját anekdotális evidenciám, de úgy vélem erős, hogy csak ilyen semmitmondó és / vagy felszínes dolgok miatt jönnének az emberek vagy vonzódnának hozzá. Bár nyilván eltaszítani sem taszít el senkit. Szal, ja biztos van aki emiatt jön.

    Most ha elmegyek filó irányba a kérdés az volna, hogy ha mégis ez van piedesztára emelve, ezt mutogatják mindenhol: "nézd mennyi *****, dől a lé, mindent megtehetsz mert kiskirály vagy" akkor az milyen irányba tereli a társadalmat? (költői a kérdés mert látjuk ezt a celeb világban is és azt is, hogy pontosan milyen iránba tereli: Retardált idiotizmus) ezért aztán úgy gondolom hogy a protestálás az ilyen szintű bármi ellen morálisan helyénvaló, ha felelősségteljesen belegondol az ember.

    Nyilván tudjuk hogy a modern kori média egy az egyben tükrözi a nagyvállalatos mentalitást, és semmi felelősséget nem vállalnak a tetteik hosszútávú következményeiért, és csak a rövidtávú hasznot hajhásszák és a moralitás számukra is csak egy akadály amit át kell ugrani a nézettség (profit) érdekében.
    Utoljára módosítva: Gizdalord által: 2021. 10. 16. 07:59

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Szerintem egy pokerjatekos ne moralizaljon a penzrol. Hiteltelen.

  10. #30
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Azt nem írta, hogy csak emiatt jönnének, de azért az emberek többségében a póker egy gyors meggazdagodást kínáló szerencsejáték(ami valljuk be részben igaz is, de az tuti, hogy maga póker is a pénz körül forog csak) és egy ilyen tevékenységnek egy "pénz,utazás,nők,menőség" vonalnál a célközönségnek nem nagyon tudnak jobb reklámot beadni.
    Akik tudják, hogy milyen emberek tartják fent a pókert azok azt is értik pont ilyen emberek bevonzására van szükség. Itt simán a józan eszedet kell használni nem adatokat keresni.

    Moralizálni persze lehet, de az már egy teljesen más téma.
    kacsa1st and Gizdalord like this.

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •