Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (51) összesen
Like Tree51Likes

Téma: Lehet-e sikeres manapság valaki a pókerben edző nélkül?

  1. #41
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A mikkentyű is atton volt...
    Én mentem találkozni Attonnal élőbe miután kipürgette a JP-t csak nem akart hangfelvételt belőle ezért csak egy kirándulás / városnézés és egy sima koktélozós elbeszélgetés lett belőle.

    Semmi köze nincs neki se a mikkentyűhöz se ehhez a másik jómadárhoz.

  2. #42
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet DENIB eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Én értem amit a másik dologról is mondasz. De teljesen más egy ilyen kilábalásról utólag nyilatkozni és elmondani visszaemlékezés alapján, hogy hogyan is jutott ki az ember, meg tök más akkor helyben rögzíteni és a sikersztori-t nem elmonds alapján tapasztalni, hanem elsőkézből végigélni a mélységét és a végén a sikerét is.
    Én azért tartom fontosnak rögzíteni a póker összes mocskát, mert senki nem akarja megtenni és marhára el van romantizálva az egész."

    Akkor figyi az van, hogy mandulaműtét előtt állsz, mert be van gyulladva a mandulád. Végignézzük a havert ahogy megműtik premier plánban ahogy szenved, meg folyik a vér, vagy beszélünk vele egy hét múlva és elmeséli, hogy nézd gondolj valami megnyugtatóra lazulj el, úgyis adnak egy koktélt előtte és tök semmi az egész. Hidd el működik, semmi az egész!
    Melyiknél működik jobban szerinted? De őszintén!
    Szerintem rossz a példa. Inkább premierbe azt látod, hogy milyen hülyeséggel kapott mandula gyuszit és a műtét utáni ébredéstől hallgatod a nyavajáját és értheted meg a szenvedést ami avval jár, hogy azt a hülyeséget elkövette, így sokkal élményszerűbben és valóságosabban ragad meg benned, hogy miért nem jó azt csinálni ami ide vezet.

    De szerintem agree to disagree a szitunk és nagyjából sikeresen megbeszéltük.

  3. #43
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én mentem találkozni Attonnal élőbe miután kipürgette a JP-t csak nem akart hangfelvételt belőle ezért csak egy kirándulás / városnézés és egy sima koktélozós elbeszélgetés lett belőle.
    Volt csók is a végén?
    ProAdel89 and Lefty Gekko like this.

  4. #44
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Volt csók is a végén?
    megelőztél xd

  5. #45
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Volt csók is a végén?
    lehet ez már a 3. randi volt
    csiga19794 likes this.

  6. #46
    Idegen
    Csatlakozott
    2021. 11. 11.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás Kérdések

    Sziasztok

    Egy ideje elkezdtem sit&go műfajjal megismerkedi ám a játékomat javarészt empirikus tudásra és intuícióra alapozom.Szeretném jobban az elméleti részét megismerni.
    Hálás lennék ha tudna valaki irodalmat , segédprogramot ajánlani ami a segítségemre lenne.
    Illetve Starson játszok ahol ha elérem a kiváltási 2000potot 40% megnő a visszatérítésem ezzel kapcsolatban azt szeretném megtudi amint elérem a 2000pontot onnantól a hónap hátralévő részére vonatkozik e +40%?

    Előre is köszönöm a segítséget.

    Petrovics

  7. #47
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Holdem resources calculator sng-hez elemezni.

  8. #48
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 28.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Sajnos nem nő meg, 2000 pontoként kapsz 160$-t, max 5 alkalommal. Mellé nyilván pörögnek a standard ládák is.

  9. #49
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 10. 14.
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Egyből nyithatod a ládát és megkapod a pénzt, amint megvan a szükséges pont.
    40% az összegyűjtött pontok értéke ami kell a nyitáshoz, a 30 nap alatt többször kijátszható.
    Viszont új feltételek és új bónusz a 30. nap után elérhető, általában a lejárat után pár órával kapod ismét.

  10. #50
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 06. 02.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Stt s&g-nál mekkora minta szükséges ahhoz, hogy tudjuk nyerő játékos e valaki egy adott limiten.
    Előre is köszönöm a válaszokat.

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •