Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
Like Tree3Likes
  • 3 Post By regie

Téma: Érdekes póker partik - 2021. 11. 26

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2021. 11. 26

    Lapok:
    Játék: NLHE Cash Game Parti
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: SB
    Kis vak: $0.5
    Nagy vak: $1

    Nl100 6-max asztalon játszol, SB pozícióban KQ lapokat kapsz. Az UTG dob és az MP rekreációs játékos (54/20/agr.: 6.4) limpel, a CO dob és a BTN fish (52/14/agr.: 3.5) 4 bb-vel izolál. Mi 12 bb-ig 3-betelünk, a BB dob. Az MP és BTN megad és a flopra 36Q lapok érkeznek. Mi 1/3 potot c-betelünk, az MP dob a BTN mini raise-el. Rajtad, a sor mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    szr
    szr nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Elég ritka hogy a hivatalos megoldásra érkezik a messze a legkevesebb szavazat.
    Megérne egy bővebb magyarázatot a szerzőtől.

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 08.
    Hely
    Vaskút
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Én megmondom őszintén a "Fold" opciót választottam. A "Call" se rossz, csak akkor mit fogunk csinálni a következő utcán? Az ellen kezébe ezután a line után én igazából 33, 66, 99, TT, JJ QJ QK QA range-t tennék. Azért egy ennyire fish sem szokott ilyen dry boardon mindennel 3bet-elni, miután pre mway callol IP. Lehet a range-m rossz, nem vagyok pro, de ezek közül a kezekből nem sok mindent verünk. Ezért is a kérdésem, hogy ha a mi mini 4betünkre ránk tolja, akkor az sima fold? Illetve, ha csak megadunk akkor a bármilyen turn-ön, mit csinálunk OOP?

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2020. 05. 06.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Nem gondoltam, hogy barmilyen pokeres feladvanynak a minraise lesz a jo megoldasa...

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Annyit akarnak elérni a min raise választással, hogy leveling-elje bele magát a Fish rosszabb lapokkal.

    nekem kb 7 eve volt egy olyan leosztasom ahol flop nutsal 10 Bet utan mentem all in es total air volt nala , de annyi penz volt a kasszában , hogy mar el sem dobta !
    Axe, szroli and bogeszmix like this.

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 08.
    Hely
    Vaskút
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Lehet nekem magas csak a tét, de egy fish tényleg ennyire levelinggel, egyáltalán eljut a tudatáig azon a szinten, ahol a hand történet készült, hogy basszus mi van ha ő tudja hogy én tudom hogy azzal a range-el ilyen boardon ezt fogja csinálni, és ő ezt tudja rólam, hogy én tudom ezért.... ? Vagy csak mi képzeljük azt bele?

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Úgy értettem a levelinget, hogy annyit gondol “bluff” , ezért gyengébb lapokkal folytatja. Nem kell messze menni levelingel. Ranget nem fog átgondolni. Over play-nek sem mondható. Az azt jelenti, hogy leszűkítsük a tuljatszassal az ellenfel ranget , es rosszabb szinte soha nem lesz nala. Minél nagyobb a Fish , annál kisebb a valószínűsége az overplaynek

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Ezt nagyon jól meg fogalmaztad.
    Így talán mindenkinek világos lesz.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •