Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
Like Tree2Likes
  • 2 Post By MADriD

Téma: Hitelfelvétel ha pókerozol

  1. #1
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 02. 26.
    Hozzászólások
    69

    Alapbeállítás Hitelfelvétel ha pókerozol

    Sziasztok!

    A feleségemmel a napokban szerettük volna felvenni a babaváró hitelt. Amit sajnos elutasítottak. Nincs hitelem, nem vagyok semmilyen adós listán, a hivatalos fizetésem 300+ ami igazolva lett. Szóval nem igazán értettük, hogy miért is. Mivel banki titok, ezért nekünk kellet kicsit utána járni.

    Úgy néz ki, ha szerencsejátékkal kapcsolatos utalásai vannak az embernek, az már kizárja, hogy bármilyen hitelt kapjon.

    Most a feleségem bankjánál szeretnénk próbálkozni. De néha ő is minimális összeget költ lottóra (havi 1000 Ft max). Tehát nem tudjuk van e értelme megpróbálni. Mérvadó e ez az összeg. Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?

    Egyébként rohadtul nem értem ezt. Ha mindig van lóvé a bankszámlámon, sőt a megtakarítási részre folyamatosan teszek félre. Akkor mivel vagyok kockázatosabb ügyfél, mit az aki minden hónapban leveszi amit kap és elveri az egészet? Persze tudom mert azt nem látja a bank. Ezt csak költői kérdés volt....
    Utoljára módosítva: Rudi8 által: 2021. 12. 22. 10:58

  2. #2
    Lelkes újonc Tosinnyo avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Azt eddig is tudtam hogy a lakáshitel felvételekor megnézik hogy volt-e szerencsejáték befizetés, de a babaváró nekem új. Mondjuk logikus mert az is hitel... Azt én is hallottam hogy az utóbbi évben (kovid miatt főleg) ezeket még szigorúbban veszik (nagyobb rizikó faktor szorzóval megy) még a személyi hiteleknél is!
    Az nem tudom hogy jó megoldás lenne-e, ha még belefér hogy nyitsz egy másik banknál számlát - majd 3 hónapig oda megy a fizu és utána újra igénylitek a babavárót. (úgy emlékszem 3 havi számlakivonat kell).
    Utoljára módosítva: Tosinnyo által: 2021. 12. 22. 20:07

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet Rudi8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    A feleségemmel a napokban szerettük volna felvenni a babaváró hitelt. Amit sajnos elutasítottak. Nincs hitelem, nem vagyok semmilyen adós listán, a hivatalos fizetésem 300+ ami igazolva lett. Szóval nem igazán értettük, hogy miért is. Mivel banki titok, ezért nekünk kellet kicsit utána járni.

    Úgy néz ki, ha szerencsejátékkal kapcsolatos utalásai vannak az embernek, az már kizárja, hogy bármilyen hitelt kapjon.

    Most a feleségem bankjánál szeretnénk próbálkozni. De néha ő is minimális összeget költ lottóra (havi 1000 Ft max). Tehát nem tudjuk van e értelme megpróbálni. Mérvadó e ez az összeg. Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?

    Egyébként rohadtul nem értem ezt. Ha mindig van lóvé a bankszámlámon, sőt a megtakarítási részre folyamatosan teszek félre. Akkor mivel vagyok kockázatosabb ügyfél, mit az aki minden hónapban leveszi amit kap és elveri az egészet? Persze tudom mert azt nem látja a bank. Ezt csak költői kérdés volt....
    Gondolom a részedről nem heti 2 ötöslottó szelvényt jelent a dolog,részletezhetnéd,hogy ez sportfogadás/póker/egyéb nálad,meg esetleg egy nagyságrendet is mondhatnál (5K Huf,esetleg 6számjegyű / hó?),mert tanulság lehet másoknak is.

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 12. 11.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    mi netto 150re megkaptuk a párom után a babavárót, majd a csok-ra bejelentettem magam 3 hónapig mint vállalkozó és ennyi, meglett az is, nem mintha szükség lenne rá, de kriptoval v bármely befektetéssel többet hoz mint a kamatja...

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 02. 26.
    Hozzászólások
    69

    Alapbeállítás

    ”Gondolom a részedről nem heti 2 ötöslottó szelvényt jelent a dolog,részletezhetnéd,hogy ez sportfogadás/póker/egyéb nálad,meg esetleg egy nagyságrendet is mondhatnál (5K Huf,esetleg 6számjegyű / hó?),mert tanulság lehet másoknak is.”

    Hát nálam előfordul a 20-30 K beutalása is ha elkopik a rollom. De volt olyan hónap, hogy a 6 számjegyű összeg is bement. De engem ez nem frusztrál. Mert megy kifelé is skrill számlára nyeremény. Amit utána átváltok cryptóba. Azt meg hosszútávra tervezek megtartani. Ezért is nem onnan utalok vissza ha szükséges.

    Úgy látszik ezen a gyakorlaton most változtatnom kell. A skrill számlát fogom már csak használni. Nem válltok mindent át cryptóba.
    Utoljára módosítva: Rudi8 által: 2021. 12. 23. 07:59

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Azért ha pár ezer forint ellottózásáért nem kapnának hitelt az emberek, akkor Magyarországon kb senki nem kapna

    De igen, szerintem is be vannak tojva a pénzintézetek a gambling tranzakcióktől, főleg a cashoutoktól. Az már egyből pénzmosás a szemükben, mert gondolom alapból csak az emberek nagyon kis része szed ki pénzt gamblingből.

    Pókerozásra szerintem biztos nem fognak hitelt adni. Már csak a szóhasználat miatt sem
    Flush67 and RegGeri like this.

  7. #7
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 02. 26.
    Hozzászólások
    69

    Alapbeállítás

    Ja hát nem pókerre szeretném felvenni . Amellett, hogy játszok van megtakarításom. Tehát van miből.

    A lottót az emberek nagy része szerintem kp. -val rendezi. Mi azért vagyunk meglőve, mert a feleségem neten keresztül.

    Egy hitelügyintézőtől meg úgy tudjuk már pár ezer forint is számít. Nekem ez irreálisnak tűnik. Ezért is kérdeztem, hogy másnak mi a tapasztalata.
    Utoljára módosítva: Rudi8 által: 2021. 12. 23. 13:09

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 01. 19.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Idézet Rudi8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    A feleségemmel a napokban szerettük volna felvenni a babaváró hitelt. Amit sajnos elutasítottak. Nincs hitelem, nem vagyok semmilyen adós listán, a hivatalos fizetésem 300+ ami igazolva lett. Szóval nem igazán értettük, hogy miért is. Mivel banki titok, ezért nekünk kellet kicsit utána járni.

    Úgy néz ki, ha szerencsejátékkal kapcsolatos utalásai vannak az embernek, az már kizárja, hogy bármilyen hitelt kapjon.

    Most a feleségem bankjánál szeretnénk próbálkozni. De néha ő is minimális összeget költ lottóra (havi 1000 Ft max). Tehát nem tudjuk van e értelme megpróbálni. Mérvadó e ez az összeg. Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?

    Egyébként rohadtul nem értem ezt. Ha mindig van lóvé a bankszámlámon, sőt a megtakarítási részre folyamatosan teszek félre. Akkor mivel vagyok kockázatosabb ügyfél, mit az aki minden hónapban leveszi amit kap és elveri az egészet? Persze tudom mert azt nem látja a bank. Ezt csak költői kérdés volt....
    Szia!

    Nekem nem volt semmilyen jövedelmem, és ugye pókerből éltem kizárólag, valamint a feleségem is kb 350 bruttóval volt bejelentve és megadták a teljes összeget a Takarékbanknál. Sok sikert

  9. #9
    Lelkes újonc Tosinnyo avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Takarékbankról hasonló jókat hallottam - vállalkozó ismerős is csak ott kapott lakáshitelt. (előtte máshol volt elutasított kérelme, majd körbejárta a piacot alaposan)

    Idézet Rudi8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy hitelügyintézőtől meg úgy tudjuk már pár ezer forint is számít. Nekem ez irreálisnak tűnik. Ezért is kérdeztem, hogy másnak mi a tapasztalata.
    Ha a számlakivonaton megjelenik a szerencsejáték utalás akkor már veszélyes az ügyfél, mert azt nem látják mire költi. A különböző lottó típusoknak is más-más a kockázati besorolása: pl ötös-hatos lottónál magasabb a puttó vagy az e-sorsjegyek vagy a ló/sportfogadás.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •