Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (73) összesen
Like Tree74Likes

Téma: Backing csoport segítsége nélkül ma már egy egyébként kiváló képességgel megáldott játékos sem válhat nyerő pókeressé.\" Egyetértesz?

  1. #51
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    A szavazást lezártuk, de persze kommentelni lehet tovább a témához.

    Backing csoport segítsége nélkül ma már egy egyébként kiváló képességgel megáldott játékos sem válhat nyerő pókeressé. Egyetértesz?

    7% - Kifejezetten egyetértek.
    24% - Inkább egyetértek, mint nem.
    27% - Inkább nem értek egyet, mint igen.
    42% - Kifejezetten nem értek egyet.

    Az új szavazás kérdése: "Ma már nincs olyan pókerterem / hálózat, ahol a botok elterjedése ne jelentene komoly problémát." - Mennyire értesz ezzel egyet? --> A téma fórumtopikja itt található.

  2. #52
    Idegen
    Csatlakozott
    2019. 08. 07.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sok emberből árad a pesszimizmus itt a pókerrel kapcsolatban. Szerintem a legtöbben azért csalódottak, mert belevágnak mivel szeretnek játszani és némi energiaráfordítással azt várják, hogy szépen stabilan legyen profit, így két legyet ütnek egy csapásra. De ez sajnos nem ilyen egyszerű, ha az lenne akkor mindenki ezt csinálná. Pókerből stabilan profitálni nehéz, kibszottul nehéz.
    De ez nem azért van mert a póker szopás. Nincs az életnek olyan területe ahova beugrasz csupasz seggel aztán minimális ráfordítással elkezd ömleni be a lé az ablakon. Akármibe kezdesz mindenhol rengeteg áldozattal és belefektetett munkával fog járni, hogy abban magas szintre juss vagy az adott dolgot sikerre vidd, legyen az egy munkahely, egy vállalkozás, sportkarrier vagy bármi.

    A legkisebb limitek megveréséhez kb 75 dollárt kell befektetni hogy vegyél egy trackert, ezen kívül rengeteg tudásanyag a rendelkezésére áll bárkinek a neten. De ez sem pottyan az ölébe senkinek, valamennyit dolgozni kell ezért is. A gond az, hogy szerintem sokan azt várják, hogy pár cikk elolvasása meg pár videó felületes átnézése után egyből stabil crusherré váljanak, de a világ nem így működik, nincs ennyire könnyű pénz sehol.

    Small stakes-tól felfelé olyanokkal lesznek tele az asztalok akik a nap nagy részében ezzel foglalkoznak, elemeznek, fejlesztik a játékukat és mellette grindelnek is ezerrel. Nyilván nem fogják ezekkel az emberekkel felvenni a versenyt azok, akik csak "szeretnek játszogatni", meg olvasgatni a témában.

    És hogy egy kiváló képességekkel rendelkező játékos válhat-e backing nélkül nyerővé? Nagyon simán. Az élet bármely területén a kiváló képességek már majdnem biztos siker, a legmagasabb szinteken pedig általában mindenhol olyan emberek vannak akinek a kiváló képességeik ugyanilyen szorgalommal és alázattal párosultak.
    Hello!
    En pl. az egyetem mellett "reszmunkaidoben" szivesen kiprobalnam magam online pokerben, de a neten talalhato anyagok nagyresze eleg 1 bites gondolkodasra vall. ( Itt a kezdoknek szant anyagokra gondolok)Feldobnak par tablazatot, megmondjak elore(!) melyik szituacioban mit csinalj aztan egy srac elkezd jatszani egy tok feszes strategiat, amivel szerintem a 6 max vilagban mar nl10 sem lehet nyerni hosszutavon ( en nl2 kezdtem el jatszani). Egy ket anyagban van egy picit bonyolultabb ev szamitas meg kis kombinatorika aztan annyi. A csoda, akar tobb szaz dollaros anyagokrol a redditen utanaolvasva rleg hamar kiderul, hogy a toredeket sem eri..

    Szoval en szemely szerint nagyon kivancsi lennek a velemenyedre, milyen anyagokat/iranymutatast/otleteket ajanlanal egy ttks egyetemistanak, aki komolyabban szeretne foglalkozni az internetes pokerrel egyetemi evei alatt. Ha itt nem szeretned a reakciok miatt, szivesen veszem a privatot is..
    bexi34 likes this.

  3. #53
    Újonc
    Csatlakozott
    2018. 02. 08.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Hümér eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy ket anyagban van egy picit bonyolultabb ev szamitas meg kis kombinatorika aztan annyi. A csoda, akar tobb szaz dollaros anyagokrol a redditen utanaolvasva rleg hamar kiderul, hogy a toredeket sem eri..
    Itt egy 10 nappal ezelőtti topik.

    CG videók fordítása magyarra (csoportosan)

    Számomra furcsa, hogy elvileg több embernek baja van azzal, hogy miből mit tanuljon, de 1 darab mailt nem kaptam kezdőktől, csak mid/highstakes játékosoktól.

    Én pl. a helyedben már rég írtam volna mailt (nekem ) hogy miről van szó. Aztán lehet meglepődsz, pozitív értelemben.

  4. #54
    Idegen
    Csatlakozott
    2019. 08. 07.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Idézet nlhguru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt egy 10 nappal ezelőtti topik.

    CG videók fordítása magyarra (csoportosan)

    Számomra furcsa, hogy elvileg több embernek baja van azzal, hogy miből mit tanuljon, de 1 darab mailt nem kaptam kezdőktől, csak mid/highstakes játékosoktól.

    Én pl. a helyedben már rég írtam volna mailt (nekem ) hogy miről van szó. Aztán lehet meglepődsz, pozitív értelemben.
    Szia!
    Eloszor is nincs skypeom es nem tudok privit se kuldeni.
    A masik meg az, hogy nem igazan erzem magam erintettnek a temaba.
    Nl2on potyogokent nem hinnem, hogy nekem kene videokat forditanom, meg ha kezdo is az anyag.
    Raadasul nem csoda hogy csak tapasztalt jatekosok irtak, elegge rajuk lottel az uziddel.

    Mondjuk ha van valami jo tipped, merre induljanak a kezeo cg jatekosok, akkor ne tartsd magadba

  5. #55
    Újonc
    Csatlakozott
    2018. 02. 08.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Nem neked kell fordítanod, hanem az angolul nem beszélők dobják össze a fordítás összegét, hogy tudjanak tanulni nem magyar videókból is.

    Az anyag egyáltalán nem kezdő, nem itt fogod megtanulni az alapfogalmakat (nem is tudom pontosan, hogy milyenek a kezdő videók). Ellenben ha a fogalmakkal tisztában vagy, meg hogy milyen fontosabb elemekből áll a játék, akkor már sokat tanulhatsz ezekből, mégha papíron nálad jobb játékosoknak is készült.

    Amit tudok ajánlani teljesen kezdőknek:
    https://redchippoker.com/
    5$ a "core", fizesd be egy hétig és szedd le a videókat/htmleket, aztán tanulgasd.

    https://upswingpoker.com/the-poker-lab-coaching/
    Ez első hónapban 100$, szedd le annyi idő alatt a videókat.

    https://www.runitonce.com
    Essential videók, egy hónapra 25$. Biztos itt is sok érték van, van hozzá learning path: https://www.runitonce.com/learning-paths/#!/NLHE

    Talán core-t ajánlanám, főleg azért, hogy alapfogalmakat stb megtanulj. Utána Upswing Lab, mert azt is elég jól felépítették kezdőknek.

  6. #56
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Hümér eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello!
    En pl. az egyetem mellett "reszmunkaidoben" szivesen kiprobalnam magam online pokerben, de a neten talalhato anyagok nagyresze eleg 1 bites gondolkodasra vall. ( Itt a kezdoknek szant anyagokra gondolok)Feldobnak par tablazatot, megmondjak elore(!) melyik szituacioban mit csinalj aztan egy srac elkezd jatszani egy tok feszes strategiat, amivel szerintem a 6 max vilagban mar nl10 sem lehet nyerni hosszutavon ( en nl2 kezdtem el jatszani). Egy ket anyagban van egy picit bonyolultabb ev szamitas meg kis kombinatorika aztan annyi. A csoda, akar tobb szaz dollaros anyagokrol a redditen utanaolvasva rleg hamar kiderul, hogy a toredeket sem eri..

    Szoval en szemely szerint nagyon kivancsi lennek a velemenyedre, milyen anyagokat/iranymutatast/otleteket ajanlanal egy ttks egyetemistanak, aki komolyabban szeretne foglalkozni az internetes pokerrel egyetemi evei alatt. Ha itt nem szeretned a reakciok miatt, szivesen veszem a privatot is..
    Ha tudsz fizetni érte akkor a már ajánlott videók jók lehetnek bár szintfüggő is, nl2re lehet elég advanced.

    De ha felmész a jutyúbra és beírod hogy "poker coaching" egy csomó olyan videó lesz amiből bőven lehet mit tanulni.

  7. #57
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Tud valaki,illetve hallott valaki olyan Backing csoportrol,ahol nem csak profikat keresnek?
    Komolyan érdekelne,hogy van-e ilyen Backing csoport.

  8. #58
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Aki okos és bölcs, simán tud backing csapat nélkül is előre haladni

  9. #59
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Teljesen más volt a kérdés.

  10. #60
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Tud valaki,olyan Backing csoportrol,ahol nem csak profikat keresnek?

Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •