Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen
Like Tree14Likes

Téma: Tőzsde

  1. #1
    Újonc
    Csatlakozott
    2022. 01. 04.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás Tőzsde

    Sziasztok!

    A bankrollom java skrillen inflálódik, egy kisebb részét szeretném részvényekben elhelyezni. Nem kell itt napi tradelős gamblingre gondolni, csak stabil részvényekkel terveznék éves vagy akár hosszabb távú befektetésre és ehhez kérném a segítségeteket.
    Alighanem többen is profik vagytok már a témában, remélem azért maradhat a topicom törlés nélkül.

    -Milyen megbízható platformon érdemes kereskedni az említett feltételekkel?
    -Skrillről be és kifizetés lehetséges?
    -A NAV számára láthatatlan?

    üdv : ****opanch

  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 10. 14.
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Ha csak 1-2 millió hufról van szó, amit pár évre tudsz nélkülözni és zavar az infláció vegyél infláció követő állampapírt, államkincstárnál ingyenes a vétele, tudsz bankkártyával venni, adózni nem kell utána.
    Pár éves távon a részvények lutrik, vagyis ha nem kell a pénz és nem zavar, hogy 20-30%-át is elveszítheted, akkor hajrá.

  3. #3
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 12. 11.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    állampapírban többet inflálódik mint amit hoz.. csinálj binanceot, fizesd be oda és váltsd át USDTbe, ha jól tudom 6-7%ot hoz évente és bármikor kiveheted

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 12. 11.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    plusz a forint folyamatosan romlik a dollárhoz képest

  5. #5
    Újonc
    Csatlakozott
    2022. 01. 04.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Idézet Lelepoker11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    állampapírban többet inflálódik mint amit hoz.. csinálj binanceot, fizesd be oda és váltsd át USDTbe, ha jól tudom 6-7%ot hoz évente és bármikor kiveheted
    Megnéztem az oldalt, de ez csak kriptózással foglalkozik, ha jól értem. Én inkább valami kisebb varianciás dologba fektetnék pénzt.

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozott
    2022. 01. 04.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Idézet gabor93 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha csak 1-2 millió hufról van szó, amit pár évre tudsz nélkülözni és zavar az infláció vegyél infláció követő állampapírt, államkincstárnál ingyenes a vétele, tudsz bankkártyával venni, adózni nem kell utána.
    Pár éves távon a részvények lutrik, vagyis ha nem kell a pénz és nem zavar, hogy 20-30%-át is elveszítheted, akkor hajrá.
    Dollárban van a pénzem skrillen és semmiképpen sem szeretném értéktelen hufba váltani. A részvények terén stabil és népszerű opciókra gondoltam, pl Meta, Google, Tesla stb... Természetesen nem ebből fogok meggazdagodni, de felkészültem egy esetleges lejtmenetre is.

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 12. 11.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    USDT az értéktartó, nem crypto, nézz utána... fix, varianciamentes

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozott
    2022. 01. 04.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Idézet KisBé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia, küldtem neked egy barátkérelmet, én jelenleg tudok egy jobb dolgot mint a tőzsde, 100% passzív jövedelem, érdekes lehet neked. Ki is tudom jelenteni, hogy kockázat mentes, többen is benne vagyunk, működik rendesen. Én csak 350$-t fektettem be, de 3 hónap alatt 862$-t csinált belőle és ez idő alatt 1 nap sem volt mínusz.
    Nem enged a rendszer pm-et küldeni, de itt is leírhatod nyugodtan, ha nem titok.

  9. #9
    Tag chaab avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 09.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    A brókercégek jellemzően nem fogadják el a prepaid bankkártyákat (skrill, neteller ilyen) illetve sima befizetést sem ezekről az ewalletekről.
    Amelyik elfogadja azok pedig olyan forexes cégek ahol érdekellentét áll fenn az ügyfél és a cég között, mert a cég nem csak a díjakból, hanem az ügyfél veszteségéből is profitál.

    Ha fontos a biztonság, érdemes lenne egy hazai cégnél nyitni számlát, ahol külföldi részvényekbe is tudsz fektetni, így megmarad a dollár/huf lehetőség, 100k eur értékig biztosítva vagy (csőd esetén kártalanítanak).
    Árfolyamnyereség adó elkerülhető TBSZ számla nyitással, ehhez 5 évig bent kell tartanod a pénzed, de ha évente nyitsz új ilyet (gyűjtőév) akkor 5 év után minden évben szabadul fel pénzed.

    Amúgy, ha kisebb varianciájú dologba raknád a pénzed akkor pont nem a felsorolt hype részvényekbe kellene tenned, hanem stabil defenzív, osztalék papírokat kellene keresni.


    Az usdt korántsem kockázatmentes, több botrány is volt pl. nem volt meg a 100%-os fedezet mögötte, ahogy a binance sem atombiztos szolgáltató, senki nem garantálja a pénzed.


    Az ilyen passzív jövedelmek amikkel ilyen hozamokkal kecsegtetnek leginkább valami piramisjáték, vagy valami kamu kereskedő robot ami pár hétig, hónapig jól teljesít aztán jön egy nap amikor végül elbukja a pénzed. Neverending story.
    Utoljára módosítva: chaab által: 2022. 01. 05. 15:57

  10. #10
    Újonc
    Csatlakozott
    2022. 01. 04.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Idézet KisBé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jelölj be skypeon akkor : live:.cid.f7470ff198046a6f
    Csak olyan embereknek nem akarok ingyen pénzt adni a kezébe, akik még a földön fekvő emberekbe is belerúgnak, az oldal 90%-a meg ilyen
    Valami jó kis kuponbiznisz remélem

    Ne haragudj, de ez eléggé "szia uram" szerű ajánlatnak hangzik, írom ezt úgy hogy még nem is tudom miről van szó.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •