Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
Like Tree8Likes
  • 4 Post By CharlieHarperHu
  • 1 Post By Lelepoker11
  • 3 Post By peraspera

Téma: Skrill-Revolut helyett más opció

  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 03. 04.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás Skrill-Revolut helyett más opció

    Sziasztok!

    Jelenleg ahogy látom a saját szememmel a magyar online pókeresek nagy része Skrill-Revolut kombinációt használja. Én is ezt a 2 online pénztárcát használom jelenleg, és arra lennék kíváncsi, hogy a Skrill mely más digitális bankkal/bankokkal használható még, amellyel/amellyekkel itthon tudnék költekezni FT-ban? Azért érdekelne ez, ha esetleg a Revolutot valamilyen oknál fogva nem tudnám használni, legyen egy B opcióm is.

    Üdv,
    Tomi

  2. #2
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 12. 11.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Transferwise-t használom én, de elvileg van több hasonló mint a revolut még jobban váltó app is. Vivid-et ajánlották nekem még sokan de nem néztem még meg. Ha megnéznéd akkor írd le a tapasztalataidat légyszíves az ötletért cserébe. Köszi

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 03. 04.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Rendben, ha kipróbálok mást majd leírom ide. Transferwise-t letöltöttem régebben, de végül hagytam mert azt hiszem magas fee volt Skillről pénzt küldeni rá, azóta változott ez?

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 01. 17.
    Hozzászólások
    79

    Alapbeállítás

    A revolutot kb 1 éve wirexre cseréltem. Skrill € számláról ingyen megy wirexre, ott pedig váltom ft-ra, kb 1 hónapja hasonílitottam az átváltást a revoluttal és a wirex picivel jobban váltotta az €-t ft-ra, de kb ugyan úgy váltanak.
    Havi 250€ ingyenenes vehető fel vele atm, azon túl 2%.
    Több millió felhasználója van a wirexnek is, eddig maximálisan elégedett vagyok a szolgáltatásukkal, csak ajánlani tudom.
    Utoljára módosítva: CharlieHarperHu által: 2022. 01. 08. 14:06

  5. #5
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 12. 11.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    5-6 euro körül fizetek 1000 euró töltésnél rá asszem
    LuckyTom23 likes this.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    jaja, teljesen jó a wirex, én fél éve használom.

    Idézet CharlieHarperHu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Havi 250€ ingyenenes vehető fel vele atm, azon túl 2%.
    Ezeket a limiteket curve-vel ki lehet játszani: megnyitod a curve számlát, mögé berakod pl a wirex kartyat, s curve kartyaval kp felvét.

    fontos, hogy curve-ben allitsd be h forintos a wirex (vagy mas kartya). ez fontos, mert:ATM usage is free for up to 10 domestic (withdrawals in the same currency as your Funding Source) withdrawals per calendar month after which time you may be charged £0.50 (or currency equivalent) per usage for each additional ATM withdrawal.

    kb ennyi, van meg par aprosag, de aki tud angolul, olvassa el.

    nyilvanvaloan igy skrill euro felvet is mokodhet mo-i euros atm-bol (igy ugye vurve-ben euros-ra kell allitani a skrill kartyat), ha vmiert elerned a skrill withdraw limitet stb. ezt meg nem probaltam de szerintem mukodhet, mert nem az orszag szamit, hanem az atm penzneme - szerintem.

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Revolut egy ideje feldobálja,hogy akarok-e csatlakozni a Revolut Bankhoz,mert az szipiszupi jó nekem.A kérdésem az lenne,hogy ha nem fogadom el,úgymond nem csatlakozom hozzá(kiikszelem mindig),és tovább használom a régi módon,akkor máshogy kezelnek,vagy ugyanúgy jelentenek,mintha önszántamból csatlakoztam volna?

  8. #8
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 03. 04.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Köszi szépen a válaszokat!

  9. #9
    Újonc
    Csatlakozott
    2022. 01. 04.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Én is váltanék.
    Akkor most a vivid, wirex meg a curve a legjobb opciók?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •